Quantcast

Gnjavljenje i davljenje sa siframa

Čupovsky

Domaćin
Poruka
3.540
Kolega,za nekog ko ima zastrasujuci IQ zaboraviti sifru je pomalo cudno...Pogotovo sto sifre pisemo sami,ne daje nam ih sistem...
Ne bih se baš složio sa tobom.Sve zavisi od korisnika,neko ima 100 lozinki po raznim forumima,mrežama,aplikacijama,računima,dok neko koristi par njih.Tačno je da lozinke pišemo sami,ali takođe postoji u mnogim aplikacijama i generator lozinki,gde su lozinke :poludeo: pa sad kako ko koristi.Takođe neke lozinke se ne koriste toliko često,pa su podložne zaboravu itd.Čovek koji ima zastrašujući IQ ne bavi se pamćenjem lozinki,već ozbiljnim stvarima u životu,gde je preokupiran svakodnevnim obavezama,pod dozom stresa.O ovoj temi sam pisao na forumu,smatram da je većini korisnika potreban neki od password managera.

kojeimedadam

Buduća legenda
Poruka
27.251
Ja stalno zaboravim svoje sifre, a verujem da nisam jedini.
Da bi se rekuperirale treba ceo proces.
CEMU TO SLUZI?
Navodno nekoj vecoj privatnosti?

MALO MORGEN.
Ако си забораван једи орах и орашасте плодове... ;)

ШИФРЕ - су тајне лозинке за коришћење разних апарата и услуга. Када би твоје ШИФРЕ биле јавне и свима доступне имао би разне проблеме и непријатности ...:aha2:

Ако си забораван - ЗАПИСУЈ ...;)

Smartanabil

Elita
Moderator
Poruka
20.250
sifre su tu kako niko ne bi mogao da udje u tvoj nalog i predstavlja se kao ti

Ako ih zaboravis, najlaksa metoda ti je ovo sto je @markons82 rekao a to je da imas neku kombinaciju koju stalno koristis i onda znas otprilike 5,6 verzija sifre

Isto tako, u vecini slucajeva, ako posle dva puta ne ide, uvek mozes da promenis sifru tako sto odes na "zaboravio sam sifru" ili koju god li vec metodu ima taj sajt za resetovanje sifre.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.