Quantcast

Gnezdo

V

Gost
Poruka
6.669
Greska, greska, sve je bilo greska, greska smo duso bili ja i ti. T su stihovi jedne novokomponovane pesme, a ja cu ti reci, nista nije slucajno. Mozda u tebi tinja neka opasna lezbejka ili gej. ;)
E, ja to nisam iskljucio..
Mislim, otkud ja sad znam kako ce sta izgledati za deset godina?
S tim sto cu ja biti lezbejka naravski :mrgreen:..

Happiness..

Veoma poznat
Poruka
11.857
uuu bila ja u gradu, ne znam tachno koliko je sati bilo i sad rek'o aj da svratim negde da popijem pice i popushim...i odem ja tamo negde na Terazijama, udjem, cao-cao, gledam..reko' aj necu pivo, naruchim neki koktel i tu guzzva i devojka grli ovu do nje..pa ok, drugarice..kad ja odem gore, popnem se uz stepenice i sednem, vidim prazan sto super, kad preko puta mene tip sedi tipu u krilu i ljube se..uhh i ja ne znam dal shto me uhvatilo pice ili ko zna zashto, smeshkam se tipu koji sedi u krilu..i on prilazi meni i pita zashto se smejem..ja reko;''pa slatki se'' ..a on meni ''on je sladji'' i pokazuje na svog ''dechka''? aaaaa a do njih josh neki dvoje tipova i preko puta neke cice..znachi odmah sam popila pice i izashla..istripovala sam se da se prenosi vazduhom..misim, zamislila sam sebe da cu ustati i pocheti da hvatam devojke za sise :mrgreen:

Banshee

Buduća legenda
Poruka
25.612
nisam
al znam jednu hc sto lici na kamiondziju a i ponasa se ko isti
i to kazem ja koja se isto ponasa ko blaga verzija kamiondzije!iako ne licim.
al ona je....fazon vozac slepera za duge destinacije! :eek:

gost 101840

Legenda
Poruka
55.667
ja znam jednu koja vozi šleper...
...i baš bi voleo da znam kako izgleda ćaskanje desetak šofera kod jedne šoferice, uveče dok čekaju papire kod špeditera...:per:

...misim meni bi to možda ličilo na ono kad bude sezona parenja kerova, pa se skupi njih 20tak oko jedne kučke...
...a možda se i varam...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.