Gmail se retardirao, blokira mejlove

mario80

Buduća legenda
Poruka
38.288
Gmail se retardirao, blokira mi mejlove. To su adrese na koje sam već slao tj prijatelji. Ne šaljem gluposti da se razumemo. Konkretno na ovaj mejl sam odgovorio.

Pre toga mi je prijavljivao neku besmislenu grešku kada sam slao ali sam kucao ponovo mejl i prošao je. Sada ponovo i dobio sam ovo:

IMG_20220607_093129.jpg

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
90.138
Ma forvardovao neke račune ništa spec. Da je vrhunska glupost u pitanju govori i to da imam povremenu prepisku već 10 godina sa ova 2 mejla.
Ja uvek imam i drugi account setovan u tom istom gmail-u , probaj preko hotmail naloga.
Mnogi neznaju ali gmail je samo app i ne znaci da mozes samo da stavis gmail account nego i druge :D
Drugarica je drzala sve tri aplikacije odvojeno sa svojim accountima , Yahoo , Gmail i Hotmail :hahaha:

BojaMagije

Buduća legenda
Banovan
Poruka
29.459
gmail je retardirano grbavo rodjen
sto se ne bi izblokirao

onog trenutka kada su poceli da zadiru u privatnost korsinika na najprizemniji nacin, tad su potpisali sebi smrtnu presudu

Ja uvek imam i drugi account setovan u tom istom gmail-u , probaj preko hotmail naloga.
Mnogi neznaju ali gmail je samo app i ne znaci da mozes samo da stavis gmail account nego i druge :D
Drugarica je drzala sve tri aplikacije odvojeno sa svojim accountima , Yahoo , Gmail i Hotmail :hahaha:
tako to ide kad nemas svoj mail server :hahaha:

na posebnoj masini ofc
samo za to
pod teskim vpn-om

RIA77

Iskusan
Poruka
6.346
To samo na xiaomiju izgleda :hahaha:
Шалу на страну, пре неки дан ми се то догодило. Није само на мобилном.
The email account that you tried to reach is over quota and inactive.
552-5.2.2 Please direct the recipient to
Мејл ради, све сам нормално слао, недељу дана после слања не ради.
Пробао више пута. Увек јавља исту грешку.

Dalmatinkaa

Veoma poznat
Poruka
11.458
pa Gmail je poludio totalno,pokušavam danima da uđem na svoj račun i ne dopušta mi da mu uđem,ja to nisam,
dam svoj mobitel da mi se pošalje kod, posalju ga ja stavim i opet mi se ne da ulazak, da ja to nisam, dobro što bi trebala da stojim na nosu da bi im dokazala da sam to ja, ne kužim što im se desilo.

Jučer sam napravila novi mail tu na Gmailu, e danas opet isto ne da mi ulazak ja to nisam, pa ne kužim koji je vrag njima....

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.