Quantcast

Gmail problem slanja poruke

Владан

Buduća legenda
Poruka
30.919
Кад напишем поруку и стиснем пошаљи пише ми "стављено у ред" а не "послато".. И заиста прималац није добио. Не дешава се увек али већином. Редовно се синхронизује, ту имејл адресу 10ак година користим и никад проблема све до пре неколико месеци . Да није проблем у мом интернет провајдеру?

BLANKED

Elita
Moderator
Poruka
18.866
Кад напишем поруку и стиснем пошаљи пише ми "стављено у ред" а не "послато".. И заиста прималац није добио. Не дешава се увек али већином. Редовно се синхронизује, ту имејл адресу 10ак година користим и никад проблема све до пре неколико месеци . Да није проблем у мом интернет провајдеру?
Da li je u pitanju isti primalac, ili se to desava sa svim mejlovima?

To najcesce moze biti problem do servera primaoca, tesko da google ima problema sa tim.

Poruka
5.262
Moguce, povezi se na internet pa probaj ponovo poslati.

Tzar

Veoma poznat
Poruka
13.357
to sto uvek imas internet ne znaci da u tom trenutku nije bilo kratkog prekida..
jel to cesta pojava da ti se desava?
Moze i to da bude. Kod mene na poslu je optika na kablu, a adsl na vajerlesu. I posto ima dosta ljudi sa smart telefonima koji non stop nesto drndaju telefone, te viberi, te muzika, te mejlovi, apdejti, mesendzeri, onda se desava da zaguse adsl i da mejlovi sporije idu, na primer ceka se da skine neki veci attachment ili da se posalje.

Meklaud

Domaćin
Poruka
4.739
Ljudi i ja imam problem sa gmailom, ali nesto drugaciji.Imam android telefon koji nisam hteo da prijavim na gugl servise.Imam sve potrebne aplikacije instalirane zaobilazno.I nasao sam neki third-party email klijent koji sa drugim nalozima radi normalno, ali sa gmailom ili mi trazi da telefon prijavim na google ili kada krenem rucno da ga podesavam nece.Inace dozvolio sam mom gmailu da moze da bude podesavam u trecim pop i imap klijentima.

bmaxa

Iskusan
Poruka
6.101
Vrlo moguce. Slanje mail-a treba da prodje bez problema ukoliko ima interneta. No to sto stavlja u queue a ne pokusava da isporuci, govori u prilog
da je problem do softvera za slanje...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.