Glupost G1 - "Pitao/la si me, al nebi reko/la da nisi pitao/la"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

upadljivo_tih_

Primećen član
Banovan
Poruka
990
Ukratko: volim duge odgovore (i kratke suknje). Pitanje: ako zenu pitas nesto, a ona ti odgovori iskreno, recimo:

- Jel ti se svidjelo kako sam ti prisao?
Pa, dobro je...
- Dobro, ili vrlo dobro?
Pa... dovoljno dobro.
- Sto, da nije neko prisao modza "odlicno"?
Da, jedan pre godinu dana.
- Pre godinu dana sam ti ja je*o mamu, pa me ipak ne pamti tolko... pih
Sta je sta se ljutis, samo sam iskrena, da ti nebi da te lazem?

dal to znaci da bi ti ta zena to rekla i sama, kad je ti nebi pitao bas to. Dal to sto neko prica kad ga pitas nesto sto NIKAD nebi rekao SAM, vec samo kao "odgovor na pitanje" (ne SAM vec NATJERAN PITANJEM/ toboz), znaci da taj neko normalan po pitanju "odgovaranja". Konacno: dal to sto neko kaze neprijatnu stvar kad je pitan, a nebi reko ovako iz cista mira (ne iz lenosti, vec iz 'kulture') znaci da se ta osoba sa onim izgovorom "nebi reko/la da me nisi pitao/la" samo prikriva svoju zelju da sam/a to kaze, ili (na primer) svoju zelju da ponizi druge?

:) Ako je iko shvatio sta sam pitao, svaka mu cast
 
glupost 1
Ukratko: volim duge odgovore (i kratke suknje).
glupost 2
pitaš kako si joj prišao
glupost 3
prilaziš, a da prethodno nisi pročitao temu "koliko vas je lako zavesti" i tamo pronašao prikladne odgovore iskusnih..
glupost 4
hvališ se svojom nejasnom formuacijom uvodnog posta

i, da, odgovor na kardinalnu glupost od teme:
postoji jedna stvarčica koja se zove intima. možda si čuo za nju? nema veze.. e, to ti je ono kad svako ima pravo da zadrži za sebe ono što ne želi da ti kaže.. a ako pređeš granicu nečije intime (tj budeš dosadan ko stenica) možda čuješ i nešto što ti se neće dopasti, jbg.
 
Ukratko: volim duge odgovore (i kratke suknje). Pitanje: ako zenu pitas nesto, a ona ti odgovori iskreno, recimo:

- Jel ti se svidjelo kako sam ti prisao?
Pa, dobro je...
- Dobro, ili vrlo dobro?
Pa... dovoljno dobro.
- Sto, da nije neko prisao modza "odlicno"?
Da, jedan pre godinu dana.
- Pre godinu dana sam ti ja je*o mamu, pa me ipak ne pamti tolko... pih
Sta je sta se ljutis, samo sam iskrena, da ti nebi da te lazem?

dal to znaci da bi ti ta zena to rekla i sama, kad je ti nebi pitao bas to. Dal to sto neko prica kad ga pitas nesto sto NIKAD nebi rekao SAM, vec samo kao "odgovor na pitanje" (ne SAM vec NATJERAN PITANJEM/ toboz), znaci da taj neko normalan po pitanju "odgovaranja". Konacno: dal to sto neko kaze neprijatnu stvar kad je pitan, a nebi reko ovako iz cista mira (ne iz lenosti, vec iz 'kulture') znaci da se ta osoba sa onim izgovorom "nebi reko/la da me nisi pitao/la" samo prikriva svoju zelju da sam/a to kaze, ili (na primer) svoju zelju da ponizi druge?

:) Ako je iko shvatio sta sam pitao, svaka mu cast
O kakvom ponižavanju govoriš?! :shock:

U datom primeru devojka je bila više nego uljudna i ti si je davio pitanjima na koja nije želela da odgovara u tom momentu. Na kraju si još pustio psovku. Trol.
 
O kakvom ponižavanju govoriš?! :shock:

U datom primeru devojka je bila više nego uljudna i ti si je davio pitanjima na koja nije želela da odgovara u tom momentu. Na kraju si još pustio psovku. Trol.

Ovo je bio primjer, izmisljotina, zamisljena situacija, a ne "nesto sto sam ja uradio". Jel toliko tesko shvatiti da covek moze da da primer za nesto sto nije uradio, niti je vidio koga da radi, al recimo kao "primer" za nesto?
 
Isto ovako su na proslu temu o "nevinosti" mislili da sam nevin, jer narod neki nije dovoljno pametan da shvati da se moze pricati i o necemu sto sto se ne tice "tebe" ili "tebe direktno". Ili recimo necemu sto nema veze sa tvojom "sadasnjom" situacijom, al je dio tvoga razmisljanja
Život na forumu pokazaće da se uglavnom iza tih nekih njih kriju baš oni... D autori. Tema.
 
A ne bih to pisala da nisam i doživljavala slične gadosti od napaćenih kompleksaša kojima ne možeš objasniti da te jednostavno - ne zanimaju, jer počnu doslovno da te psuju i da te nazivaju frigidnom i qrvom..... pa se posle stvarno zapitam, avaj... kakvog krasnog mladića sam odbila :cry:

A znaci i ti bi na ignore? Ok. Odma...
 
Ja sam shvatila sta si pitao. Na pitanja koje mi decko direktno postavi dogovaram uvek iskreno, jer mislim da, ako me pita, da je to mnogo vazno. A ako me nesto ne pita onda mu to nije ni vazno.

Aha... ovaj tvoj komentar je bas dobar. A zar nije lakse i postenije prema sebi reci mu "ja mislim da je to tvoje pitanje nebitno"? Ili recimo "necu takvo nesto da ti kazem, to nema veze sa nasom vezom/izlaskom/nasom je*acinom". Cini mi se da bi takvim odgovorom rekla nesto sto iskreno mislis, i ispostovala i sebe i njega PODJEDNAKO?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top