Glumice sa najlepšim grudima

-Jelena-

Elita
Moderator
Poruka
17.001
Одушевљена сам како јој стоји ова ролка:heart:
Укуси су различити, наравно. Мој је такав да волим груди које штрче и не излазе много ван торза са стране. Иначе ми жена изгледа и старије и крупније. Такође, не волим када се доњи пол дојке преклапа са ребрима, када има прегиб.
Што би Лане Гутовић рекао- сисићи као ракете, избацила сисиће као џивџан коленца :lol: то је мој избор.

Pogledajte prilog 1121458
Smejem se jer je jedan forumas govorio da neke forumasice :rumenko: imaju dzivdzanova kolenca umesto sisa, nisam znala da je to od Laneta pokupio :D
Poruka je automatski spojena:

Kad smo kod Laneta.. :D

Mr No

Buduća legenda
Poruka
46.698
Gledam tako nešto po internetu...
i slučajno mi iskoči slika jedne mlade glumice...
i ostanem hipnotisan...
Inače više volim kad djevojka ima lijepo dupe ali ove grudi su me hipnotisale...
znači već par dana razmišljam o njima konstantno...
Čije vi grudi volite da vidite :D
Kat Dennings dame i gospodo...
KAKO SU LIJEPE :heart:

Pogledajte prilog 1120774
Pogledajte prilog 1120775
Pogledajte prilog 1120776
Poruka je automatski spojena:

Jesu li ovo silikoni šta mislite
ja mislim da ne
Postavljac teme da otvori novu ovakvu, samo sa nasim urmasicama. Ziri ce biti sklepan ad hoc.

GreatGatsby

Primećen član
Poruka
589
Ne mogu da nadjem sisu tanje boskovic iz balkan expresa
Nije baš Balkan Express, ali je Tanja iz mladjih dana

1647511534395.png

gost 248950

Buduća legenda
Poruka
31.237
Одушевљена сам како јој стоји ова ролка:heart:
Укуси су различити, наравно. Мој је такав да волим груди које штрче и не излазе много ван торза са стране. Иначе ми жена изгледа и старије и крупније. Такође, не волим када се доњи пол дојке преклапа са ребрима, када има прегиб.
Што би Лане Гутовић рекао- сисићи као ракете, избацила сисиће као џивџан коленца :lol: то је мој избор.

Pogledajte prilog 1121458
iste grudi kao moja partnerka. :)
tako male grudi uvek i jesu raketa fazon, jer su male pa im nije ni tesko da budu cvrste.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.