Glumcima upalo sekirče sa sve drškom

Soradze

Elita
Moderator
Poruka
16.737
Sa dolaskom zlatnog doba domaćih tv serija, glumačka profesija je postala jedna od najbolje plaćenih u Srbiji.
Sami glumci priznaju da su im se zarade znatno promenile - na bolje...

Pa, da vidimo o čemu se radi...

Kroz seriju "Igra sudbine" prošlo je više stotina glumaca. Zahvaljujući tome što je država rešila da nahrani glumce
koji ni za leba nisu imali, pa odrešila kesu, posao i popularnost su dobili i anonimusi, ali i oni srednje žalosni koji
godinama nisu radili.

Honorari glumaca u ovoj domaćoj sapunici su se kretali od 1.000.- do 3.000.- evra mesečno, što je pravo bogatstvo
kada se uporede sa mesečnim primanjima najboljig glumaca u pozorištima grada...

Da je Srbija zemlja čuda vidi se i po tome da su junakinja serije, Milica Milša i scenarista serije, njen suprug, Žarko
Jokanović, uspeli da od zarađenih honorara sebi da priušte penthaus na luksuznoj beogradskoj lokaciji...

Eto šta sve lepo može da učini trećerazredna niskobudžetna serija sa sve trećerazrednim glumcima i scenarijom
da ti se mozak zavrti, ali kada dobra država uraganskim vetrom duva u leđa...

Koliko se sećam, Milica Milša nikada nije znala ni da govori normalno, kamoli da glumi...
Šta kaže naša pametna Wiki?

Screenshot_41.png

Katastrofa...

Screenshot_61.png

Tandem snova... "Ko umije, njemu dvije"!
Penthaus za 2-3 godine rada?
Pa gde to može?
U Zemlji čuda!

Screenshot_43.png


On dobio otkaz, ona ga dala...

Screenshot_48.png


Baš su slatki ( a i none...)

Inače, serija je urađena po uzoru na kolumbijsku telenovelu i imaće najmanje 1.000 epizoda...
Jadni gledaoci... Šta reći, a ne zaplakati?



Netalentovani i preplaćeni nam ispiraju mozgove i kupuju penthause...
Država odvezala kesu, a raja guta šta nije za gutanje, ni varenje...

Komentari:

Screenshot_49.png


Screenshot_50.png


Screenshot_51.png




Screenshot_53.png


Screenshot_54.png


Screenshot_55.png


U Srbiji svake godine diplomira 100 glumaca... plate tih 100 glumaca svoje diplome i tako godinama..
Hiperprodukcija gladnih glumaca bez posla i iskustva za hiperprodukcije tv sapunica koje finansira
Zemlja čuda... Poslastica za one sa dvocifrenim IQ-om...

Nego... da mi skupimo rice, uzmemo kredit, snađemo se nekako i platimo deci diplome glume?

:vzagrljaj:
 
Poslednja izmena:
Ne, hteo sam da je ulepšam. :)
Da sam hteo da uprskam onda bih napisao kako mi je uvek delovala nekako odbojno. Ne umem objasniti zbog čega.
A seriju ne gledam, kao ni TV uopšte.
Ja mesecima nisam upalila tv...
A nju sam videla pre 2-3 decenije u nekoj ondašnjoj seriji...uvek je igrala neke našminkane sekretarice koje su
razmaženim beogradskim slengom govorile... njaooooo...
 
A kad se setim kako je mlađahni Jokanović
gledao u Milšu..kao u boginju.
Isaković je moćno ime bio.
Nisam pratila tu njihovu ljubavnu novelu...Naravno da se nije udala za pekara, ili neku
siću... morao je da bude pisac, dramaturg, neko ko liči na tatu idola...

Inače, najjači osip dobijem što se zove Milica Milša...za nas u javnosti...
Mama joj je tepala Milša, pa se zove Milica Milša....
Mentalna dijareja...
:vzagrljaj:
 
Poslednja izmena:
starlete=pevaljke=glumci=sportisti. svi oni doprinose samo igrama u delu leba i igara.
skretanje paznje "ovcama" je najvazniji zadatak medija. U americi glumci, sportisti, pevaci.......su milijarderi jer su anestetik za narodne mase.
Bogatstvo tih aktera se u propagandi prikazuje kao rezultat njihove sposobnosti i talenta (primer Tom Kruza, Angeline Dzoli, Meril Strip.........), i stime se "ovce" podsticu na konzumiranje sporta, filma i muzike.
Naravno, postoji i ministarstvo za kulturu koje "dozira" taj anestetik i ubacije politicko-propagandne elemente u sport, muziku i film (Holivud je, naprimer, veoma vazna CIA-filijala).
 

Back
Top