Glumacke perjanice SNS-a, Bule, Laza i Miki... Posto su njihove karijere?

Soradze

Elita
Moderator
Poruka
16.737
Screenshot_2.jpg


Koliko su dobili, a šta su izgubili Svetislav Goncić, Miki Manojlović i Lazar Ristovski time što su podržali vladajuću stranku?

Velika imena, legende naseg filma i pozorista su se "autovali" da su se priklonili Aleksandru Vucicu i njegovoj stranci...

Bule Goncić, omiljeni dečak iz “Salaša u Malom ritu”, simpatični nesnađeni tinejdžer provincijalac u “Živeti kao sav normalan svet” ili urbani sanjar iz “Oktobar fest”, svima je bio drag lik. Najveća nagrada, pored ostalih, je stigla u vidu njegovog postavljanja za upravnika Narodnog pozorišta pre dve godine. „Mislim da cilj mojih aktivnosti nije dobijanje bilo kakve funkcije. Na kraju krajeva, cilj svih nas na ovoj listi je da se unapredi život u Beogradu, a ne lična pozicija ” kaze Bule...

Screenshot_5.jpg




Miki Manojlović, svetski čovek, veliki glumac, jedan od najvećih naših ikad… Od “Grlom u jagode” preko “Oca na službenom putu”, pa do “Andergraunda”. On da sedi sa Vučićem? Nemoguće. „Vučić je za ovdašnju političku sredinu u odnosu na sve druge političke subjekte, aktivne i neke neaktivne, De Gol“, rekao je Miki Manojlović nedavno i izazvao negodovanje velikog dela ljudi koji su ga voleli. Ali realno, to nije veliko iznenađenje, naš veliki glumac je već dugo u dosluhu sa predsednikom. „Ne znam imamo li većeg živog glumca od Mikija Manojlovića, verovatno ne. Ja sam ponosan na to što je taj čovek govorio slobodno, što je govorio iz svoje glave”, odgovorio je na komplimente Alaksandar Vučić glumcu po kojem se zove jedan avion Air Serbia.

Screenshot_3.jpg


Erbas A319...



Obožavana glumačka gromada Laza Ristovski, isti slučaj. Da ne pominjemo njegova ostvarenja u “Andergraundu”, “Belom odelu”, “Balkanskim pravilama”, predstavama “Dugo putovanje u Jevropu” i “Mala”. Sada se bavi i rezijom i produkcijom…

Laza Ristovski je učestvovao u izbornoj kampanji Aleksandra Vučića i bio na listi SNS-a na poslednjim izborima u aprilu.
“Srbija je promenila svoje lice na bolje, postala je lepša i zdravija, ponosnija. On je vratio dostojanstvo Srbiji”, rekao je Ristovski tada o Aleksandru Vučiću.
Kada je pre nekoliko godina snimao film o Kralju Petru, poznati glumac je otvoreno je rekao da filma ne bi bilo da nije bilo Aleksandra Vučiča.
„Kad kažem podrška predsednika Vučića, nije on došao i dao mi pare, nego je u razgovorima sa RTS-om došlo dotle da RTS mora da stane iza toga“, otkrio je Ristovski.

Screenshot_4.jpg


Kako god bilo, da parafraziram Ranka Marinkovića, iz Kiklopa – „telo glumca, uronjeno u politiku, gubi od svoje genijalnosti onoliko koliko je glumca politika istisnula iz njegova bića“.


:think::think::think::think::think::think:
 
E zato je opozicija i iskoristila situaciju posle masovnih ubistava da digne zbunjen(ili ne?)narod jer na izborima nisu mogli ni cenzus da preskoce.Hoce sa ulice na vlast.Zato se sve ovo i radi.
Pririsak na ulici je svakako pozeljan, sa obzirom da se tesko zivi... ova vlast ce dati n povoda za proteste, takodje...
 
Bar nisu licemerni kao Bjelogrlic i ostatak ekipe koji je od te iste drzave dobio pare za svoje projekte a sada su na strani koja je rusi.

Нису паре добили од Вучића и СНС, већ од државе за свој рад и своје пројекте.

Држава није Вучић, држава није СНС.
 
Ovako postavljena tema ne pripada ovde već je treba prebaciti na Politiku.

Već je postalo ogavno kako se pf ' Pozorište i film' koristi za promociju ličnih političkih stavova koristeći izjave glumaca.

Glumce i pevače ne doživljavam po njihovim političkim stavovima već po doprinosu kulturi.
Zabole me za njihova politička opredelenja!
 
Ovako postavljena tema ne pripada ovde već je treba prebaciti na Politiku.

Već je postalo ogavno kako se pf ' Pozorište i film' koristi za promociju ličnih političkih stavova koristeći izjave glumaca.

Glumce i pevače ne doživljavam po njihovim političkim stavovima već po doprinosu kulturi.
Zabole me za njihova politička opredelenja!
Da li ti to kritikujes rad moderatora?
Ili bi se bavila uredjivackom politikom ovog pdf-a?
 
Umesto u legende ode covek u sljam, zgadi ti se u sekundi sto ne provalis da je ljiga
Mislim da ne treba glumce dozivljavati kroz prizmu idolopoklonstva...
To su ljudi kao i svi ostali... i njima krce creva... i oni treba da plate infostan, struju...
Ima glumaca koji su se uvek penjali na bine, samo su se menjale zastave...
Ima i onih koji se ne penju na bine, iako im "skripi" za racune...
 
Da li ti to kritikujes rad moderatora?
Ili bi se bavila uredjivackom politikom ovog pdf-a?
@tab503 , zašto mi je obrisana replika na ovu opasku moderatora?
Šta je bilo uvredljivo u replici?

Zar je ispravna poruka na koju sam replicirala?
U prethodnoj ' kulturnoj temi' član koji je pisao dobio je moderatorski odgovor: 'ovo je moja eparhija'.

Dokle politizovanje i ostrasćenost ljudi koju uređuju teme u kulturi?

Šta je bilo uvredljivo u postu koji mi je obrisan?
Ili se radi po principu - može mi se?!
 
@tab503 , zašto mi je obrisana replika na ovu opasku moderatora?
Šta je bilo uvredljivo u replici?

Zar je ispravna poruka na koju sam replicirala?
U prethodnoj ' kulturnoj temi' član koji je pisao dobio je moderatorski odgovor: 'ovo je moja eparhija'.

Dokle politizovanje i ostrasćenost ljudi koju uređuju teme u kulturi?

Šta je bilo uvredljivo u postu koji mi je obrisan?
Ili se radi po principu - može mi se?!
Draga...
Za "eparhiju" je bila cista sala... Zao mi je sto je nisi shvatila...

Sve drugo je tvoje razumevanje rada moderatora...
 
@tab503 , zašto mi je obrisana replika na ovu opasku moderatora?
Šta je bilo uvredljivo u replici?

Zar je ispravna poruka na koju sam replicirala?
U prethodnoj ' kulturnoj temi' član koji je pisao dobio je moderatorski odgovor: 'ovo je moja eparhija'.

Dokle politizovanje i ostrasćenost ljudi koju uređuju teme u kulturi?

Šta je bilo uvredljivo u postu koji mi je obrisan?
Ili se radi po principu - može mi se?!
Da li bi volela da budes moderator na kulturi?
Samo reci...
Potrebni su takvi kao ti...
 

Back
Top