Глумац из Вучићевог новогодишњег спота...

~zmaj~

Buduća legenda
Poruka
27.837

Глумац из Вучићевог новогодишњег спота...
... 10 година незапослен тезгари



Na društvenim mrežama i zvaničnim nalozima funkcionera Srspke napredne stranke uključujući i Aleksandra Vučića pojavio se novogodišnji spot u kojem glumi i sam predsednik Srbije i lider stranke.

Spot je odmah po pojavljivanju izazvao različite reakcije, a pažnju na društvenim mrežama privukao je jedan od glumaca u spotu koji je na svom Fejsbuk nalogu nakon “prozivanja” napisao da nakon deset godina statusa honorarnog glumca i bolesnog oca nije imao izbora već da glumi i u jednom stranačkom spotu.

Sudeći po komentarima na Tviteru, Cekić po svoj prilici nije ubedio javnost da je “nedužan”, a zamera mu se ne samo što je prihvatio da igra u stranačkom spotu, već i što je sama radnja spota – paradoksalno – potpuni antipod stanju koje se predstavlja u spotu. U komentarima se ističe i da je za 10 godina koliko nema posao kao glumac mogao da se bavi nečim drugim kako bi se izdržavao.

Ovog puta – tema spota nisu politički protivnici već čuda koja se događaju oko Nove godine, u režiji Srpske napredne stranke. Spot je dostupan na društvenim mrežama, a najzanimljivija scena je ona u kojoj glumac Nikola Cekić poželi da mu Vučić donese čaj, pucne prstima, i to se i događa – predsednik stiže sa vrućim napitkom.


Predsednik Srbije je, takođe, predstavljajući najambicioznicji investicioni plan, govorio o ulozi koju je imao u reklamnom spotu svoje stranke.

Sudeći po njegovim utiscima, nije zadovoljan sopstvenim nastupom.

“Ja se ne razumem u novogodišnje čestitke, terali su me da snimam neki spot pa sam ispao kao glumatalo neko tupavo u svemu tome, tako da… Ali su odlučili da emituju. Kažu da vide ljudi da sam normalan da umem da čestitam Novu godinu, valjda ljudi misle da sam nenormalan ako ne čestitam Novu godinu. Šta da radim”, rekao je predsednik Srbije.
 
Слика и прилика СНС Србије... Један јадник и бедник који глумата за друге једнако јадне и бедне... Како је свима уствари одлично јер ето тако каже драги нам прешједник.

Ах ироније ли
 
Цекић није ништа већи јадник и бедник од других глумаца у Србији.Игра за онога ко му плати и игра оно што је у сценарију, то је таква професија.
Zanimljivo. Neki glumci ("naši") su "kulturna elita" (čak i sa prostačkim rečnikom), a neki "njihovi" su bednici.
 
Цекић није ништа већи јадник и бедник од других глумаца у Србији.Игра за онога ко му плати и игра оно што је у сценарију, то је таква професија.

Ма, то си ти у својој професији научио да се понашаш као свачија *****, ако плати, па мислиш да сви треба тако да раде.

Не.
 
Zanimljivo. Neki glumci ("naši") su "kulturna elita" (čak i sa prostačkim rečnikom), a neki "njihovi" su bednici.
Па тако је како је.

Неки сами кукају да живе од 100е инвалидске пензије болесног оца и како за 10 година немају дана радног стажа (царе 10 година не радиш и неко ти други крив)... Пази то је изјава дотичног, не олајавање других... И притом глуме у онаквом споту о златном добу чуда.

За то време се неки други глумци отворено сврставају против власти иако од тога могу имати само штету са професионалне и материјалне стране.

Чак и да сам члан ГО СНС овог првог би презирао као лењу слину јер то и јесте... А овог другог бих поштовао као неког ко бар има кичму ако ништа друго.

У овом конкретном случају јесте мало до политике али има мало и до карактера.

Овај човек је слина. Крај
 
Цекић и Јездић су свакако много бољи људи од разних Која, Сергеја, Ђуричка, Лелича и сличних "моралних громада" који су се посрали по Србима где год су имали прилику.Тумачили су улоге у најцрњим пропагандним антисрпским филмовима.

И онда су Цекић и Јездић највећи проблем јер су учествовали у безазленом политичком маркетингу.
 
Цекић није ништа већи јадник и бедник од других глумаца у Србији.Игра за онога ко му плати и игра оно што је у сценарију, то је таква професија.
zato sam ih prezirao oduvek. kurrve obicne
 
Цекић и Јездић су свакако много бољи људи од разних Која, Сергеја, Ђуричка, Лелича и сличних "моралних громада" који су се посрали по Србима где год су имали прилику.Тумачили су улоге у најцрњим пропагандним антисрпским филмовима.

И онда су Цекић и Јездић највећи проблем јер су учествовали у безазленом политичком маркетингу.
Taj bezazleni politicki marketing je doveo do toga da seru po svemu srpskom, jer im se zgadio zivot ovde od pastetara
 
Taj bezazleni politicki marketing je doveo do toga da seru po svemu srpskom, jer im se zgadio zivot ovde od pastetara
Malo si izmenio tajmlajn... oni su mnogo ranije srali, pre Vučića i njegovog marketinga. Nisu oni mogli zbog ovog spota da rade stvari pre desetak godina... Glumiti u Anđinom propagandnom sranju, npr.
 
Ја се просто најежим када видим каква се екипа окупља:глумчићи, водитељи, политичари и други јавни радници, који су учествовали у разним антисрпским пројектима, који јавно причају како су избегавали мобилизацију, који су носили мајице са ликом непријатељског генерала у Сарајеву, који цепају српску заставу, који су нам доводили Месића на националну фреквенцију, који стално подносе неке предлоге резолуција о Сребреници у нашој скупштини, људи који су Републику Српску нназивали Републиком Шумском .Довели су и Рамба Амадеуса да нас смара са својим клозетском филозофијом.
 
Па тако је како је.

Неки сами кукају да живе од 100е инвалидске пензије болесног оца и како за 10 година немају дана радног стажа (царе 10 година не радиш и неко ти други крив)... Пази то је изјава дотичног, не олајавање других... И притом глуме у онаквом споту о златном добу чуда.

За то време се неки други глумци отворено сврставају против власти иако од тога могу имати само штету са професионалне и материјалне стране.

Чак и да сам члан ГО СНС овог првог би презирао као лењу слину јер то и јесте... А овог другог бих поштовао као неког ко бар има кичму ако ништа друго.

У овом конкретном случају јесте мало до политике али има мало и до карактера.

Овај човек је слина. Крај
Možda zato što ista ekipa uzima sve tezge i uvek ima pristup parama iz ministarstva??? Koji film kod nas je snimljen, a da nisu uzete pare iz budžeta nego plaćen svojim novcem? Serija?
 
Gledam biografiju dotičnog na IMDB-u. Ne postoji datum rođenja. Zadnji put čovjek glumio prije sedam godina u seriji Vojna akademija i to navijača u jednoj epizodi. Ne znam šta mu se točno zamjera, čovjek praktički i nije glumac. Da su za tu seriju pokupili nekog ćelavca sa ceste efekat bi bio isti. Ovo bi bila vijest da je u ovom jadnom spotu učestvovao neki pravi glumac sa reputacijom i karijerom. Više i ne znam ko je živ od tih glumaca. Miki Manojlović od stare garde Bjelogrlić
i Kojo od ovih novijih. To bi bila sramota. Ovaj jadnik nema ni za kiflu.
 
Gledam biografiju dotičnog na IMDB-u. Ne postoji datum rođenja. Zadnji put čovjek glumio prije sedam godina u seriji Vojna akademija i to navijača u jednoj epizodi. Ne znam šta mu se točno zamjera, čovjek praktički i nije glumac. Da su za tu seriju pokupili nekog ćelavca sa ceste efekat bi bio isti. Ovo bi bila vijest da je u ovom jadnom spotu učestvovao neki pravi glumac sa reputacijom i karijerom. Više i ne znam ko je živ od tih glumaca. Miki Manojlović od stare garde Bjelogrlić
i Kojo od ovih novijih. To bi bila sramota. Ovaj jadnik nema ni za kiflu.
Он је глумац и игра у позоришним представама, а већина позоришних глумаца није много позната у јавности .Већина српских глумаца "не пролази" кроз IMDB и сличне сајтове.Сваке године дипломира 100 нових глумаца и сада сигурно има неколико хиљада глумаца у Србији,а на филму и серијама се већ годинама врти неколико истих глумаца.

Човек је само радио свој посао, и нема никаквог разлога да се било коме правда, а нарочито не дежурним интернет хејтерима који некога морају да пљују.
 
Цекић није ништа већи јадник и бедник од других глумаца у Србији.Игра за онога ко му плати и игра оно што је у сценарију, то је таква професија.

Tacno.
On je kao los jer ga placa predsednik Srbije, ali su bolji glumci koje placaju strane ambasade.
Ovi opozicionari su stvarno postali teske dijabole, bez obzira sto je vlast sljam.
 
Zanimljivo. Neki glumci ("naši") su "kulturna elita" (čak i sa prostačkim rečnikom), a neki "njihovi" su bednici.
naprimer, tesko bi se moglo reci da je VOJIN CETKOVIC (crnogorac) glumac-bednik...................kao i citava plejada njegovih djetica ..........koji bez ikakvog talenta i kvalifikacija dobijaju dobro placene uloge koje finansira ministarstvo za kulturu ciji je ministar, gle cuda, "slucajno" crnogorac.
 

Back
Top