Globaltel - ne radi internet na mobu

mario80

Legenda
Poruka
58.148
Prijatelj došao iz inostranstva, ima neki alkatel dual sim. Prošle god je koristio telenor i ove godine mu uzmem globaltel karticu, stavim u mob instaliram aplikaciju. Ima 50 din kredita i aktiviran paket 7 dana 5 gb i 50 min.

Može da se zove ali internet neće da radi. Sve sam podesio u telefonu koji sim koji data itd.

Internet neće ni da čuje. A u aplikaciji vidim da fali interneta iako uopšte ne radi. Samo na vifi radi.
 
Prijatelj došao iz inostranstva, ima neki alkatel dual sim. Prošle god je koristio telenor i ove godine mu uzmem globaltel karticu, stavim u mob instaliram aplikaciju. Ima 50 din kredita i aktiviran paket 7 dana 5 gb i 50 min.

Može da se zove ali internet neće da radi. Sve sam podesio u telefonu koji sim koji data itd.

Internet neće ni da čuje. A u aplikaciji vidim da fali interneta iako uopšte ne radi. Samo na vifi radi.
Лажни интернет.
 
Prijatelj došao iz inostranstva, ima neki alkatel dual sim. Prošle god je koristio telenor i ove godine mu uzmem globaltel karticu, stavim u mob instaliram aplikaciju. Ima 50 din kredita i aktiviran paket 7 dana 5 gb i 50 min.

Može da se zove ali internet neće da radi. Sve sam podesio u telefonu koji sim koji data itd.

Internet neće ni da čuje. A u aplikaciji vidim da fali interneta iako uopšte ne radi. Samo na vifi radi.
Zato što si njemu zaboravio ručno da podesiš ime pristupnog punkta tj globaltel. Ne znam zbog čega im kartice nisu unapred tako kodirane ali postoji uputstvo o tome na pakovanju.
 
U jetelu su nam to aktivirali mislim da je ovo čist bezobrazluk od strane globaltela.
Jeste, slažem se. I ja sam ovo morao ručno da podesiš da bi proradio net. Samo kod njih, kod svih drugih operatera išlo automatski ili kod mtsa davno sam slao SMS za podešavanja. Oni ni takvu soluciju nemaju. Verovatno im a1 ošljario. Oni ne verujem ni da imaju bilo kakvu opremu.
 

Back
Top