Globalno verbalno smece!!!

Pametan čovek se ne uvlači svakome bez veze.Neka izbaci prostu i nepotrebnu pljuvačinu po svemu i svačemu pa da vidimo šta tu ima da se uči.

Ja ne znam kako si ti stekao dojam da se on nekom uvlaci. Ponekad u zavijenoj formi i pristojnije kaze nesto ovima koji su na njegovoj strani da se ne slaze sa njegovim misljenje. Kao sto je u ovoj emisiji na kulturan nacin rekao da je sve to isti jezik, a ovaj drugi zapeo da nije. To se razlikuje od njegove POTREBNE pljuvacine po svakakvim ociglednim nebulozama u ovom drustvu, pa ti se mozda zbog toga cini da se uvlaci nekome.

Jedina osoba kojoj ni na zavijeni nacin ne govori svoje misljenje je Marko Vidojkovic, ne znam zbog cega. U stvari, mislim da znam, ali to su psiholoske teme. Ja bih Vidojkovica tako iznapusavao, nema veze sto je sa ove 'moje strane'.
 
Хехех кажем ја сви гледају ово :mrgreen:
а после као не воле утисак.. не може човек да вас одвоји од ТВа :lol:

Овако, с једне стране се слажем да је глобално вербално смеће,
а опет с друге, то је народ, ***. то је његово мишљење, какво год да је.
То што су овде сви анонимни, значи да је омогућено да оно право, оно што заиста осећају, из њих изађе. Добија се јаснија слика..

И што кажу тамо, па да се људи не празне овде, ко зна где би..
 
Ja ne znam kako si ti stekao dojam da se on nekom uvlaci. Ponekad u zavijenoj formi i pristojnije kaze nesto ovima koji su na njegovoj strani da se ne slaze sa njegovim misljenje. Kao sto je u ovoj emisiji na kulturan nacin rekao da je sve to isti jezik, a ovaj drugi zapeo da nije. To se razlikuje od njegove POTREBNE pljuvacine po svakakvim ociglednim nebulozama u ovom drustvu, pa ti se mozda zbog toga cini da se uvlaci nekome.

Jedina osoba kojoj ni na zavijeni nacin ne govori svoje misljenje je Marko Vidojkovic, ne znam zbog cega. U stvari, mislim da znam, ali to su psiholoske teme. Ja bih Vidojkovica tako iznapusavao, nema veze sto je sa ove 'moje strane'.

Zato sto klinac ima ostriji jezik a bogami i pero.Nece sepra da prihvati da jos neko zna da poliva osim njega.


Хехех кажем ја сви гледају ово :mrgreen:
а после као не воле утисак.. не може човек да вас одвоји од ТВа :lol:

Овако, с једне стране се слажем да је глобално вербално смеће,
а опет с друге, то је народ, ***. то је његово мишљење, какво год да је.
То што су овде сви анонимни, значи да је омогућено да оно право, оно што заиста осећају, из њих изађе. Добија се јаснија слика..

И што кажу тамо, па да се људи не празне овде, ко зна где би..


Gledao sam utisak dok je bio na Studiju B,ovo sad je Beckovickina promocija prijatelja i ismevanje neprijatelja koji se zezne da dodje.
Slazem se za ovo *praznjenje* ali,mislim da je to u manjini.
 

Back
Top