GLOBALISTI OTIMAJU VINČANSKU KULTURU: Neki Evropljani žele da prisvoje nasleđe Srbije

Највећи противници винчанске културе су Срби, јер Срби уништавају своју сопствену културу, почев од промовисања латиничног писма па до негирања чињенице да смо потомци те цивилизације.
 
Највећи противници винчанске културе су Срби, јер Срби уништавају своју сопствену културу, почев од промовисања латиничног писма па до негирања чињенице да смо потомци те цивилизације.
Ми уопште не знамо ко су били Винчанци, које расе су били и како су изгледали.Можда су били црнци или жуте расе.

Винчанци су праисторијски људи, и не могу се подвести под модерне етницитете и нације.
 
Ми уопште не знамо ко су били Винчанци, које расе су били и како су изгледали.Можда су били црнци или жуте расе.

Винчанци су праисторијски људи, и не могу се подвести под модерне етницитете и нације.

Како не знамо?

Имаш њихове гробове, а затим су утврђене и хаплогрупе.

Исте као наше.

https://www.poreklo.rs/2018/06/15/genetska-slika-lepenskog-vira-vince/
 
Како не знамо?

Имаш њихове гробове, а затим су утврђене и хаплогрупе.

Исте као наше.

https://www.poreklo.rs/2018/06/15/genetska-slika-lepenskog-vira-vince/
Ја се строго дистанцирам од овога:

GLAVNAlepenski-29-624x374.jpg


Ови Винчанци као да су проживљавали неки врло гадну транзицију у неки палеолитски капитализам, па су правили овакве сподобе.
 
Немачкој одговара власт какву имамо у Србији, медијски мрак, то што се претварамо у колонију јефтине радне снаге, мотаче каблова и немају другачије планове за нас.
ima istine ali

kina je pre samo 20 god bila izvor jeftine radne snage

sad je velesila

У каквом је стању Србија најбоље се види по томе како третирамо национално и културно благо, историју и традицију.
Милош Милојевић, чувени српски, забрањени, историчар рекао је да народ који не познаје своју прошлост, не разуме своју садашњост и нема будућност јер не зна одакле је дошао.
pa nek se vec jednom istoricari dogovore , nek nam kazu

jeste bitno sta je bilo ali je bitnije sta ce biti

a ne da zbog slavne istorije ocekujemo dobru buducnost

istorija nije banka , pa da zivis od kamate
 
Ја се строго дистанцирам од овога:

Pogledajte prilog 880524



Ови Винчанци као да су проживљавали неки врло гадну транзицију у неки палеолитски капитализам, па су правили овакве сподобе.


Да. То је политика твог СНС-а, најглобалистичкије странке у СРбији. Немачких слугу. Да се одрекнете Винче, и препустите је немцима.
 
Другари, шта мислите да ли је у Винчи било приватне својине?Шта ако су Винчанци живели у некој врсти праисторијског комунизма?

Сви добро знамо да комунисти, укључујући и оне праисторијске, нису Срби.Ако су садашњи Срби потекли од Винчанаца, то значи да су Срби настали од неолитских комуниста.
 
Ја се строго дистанцирам од овога:

Pogledajte prilog 880524

Ови Винчанци као да су проживљавали неки врло гадну транзицију у неки палеолитски капитализам, па су правили овакве сподобе.
to je tada bila moderna umetnost
 
Другари, шта мислите да ли је у Винчи било приватне својине?Шта ако су Винчанци живели у некој врсти праисторијског комунизма?

Сви добро знамо да комунисти, укључујући и оне праисторијске, нису Срби.Ако су садашњи Срби потекли од Винчанаца, то значи да су Срби настали од неолитских комуниста.

Ако су били комунисти, онда је добро што су сви побијени.
 
Ако су били комунисти, онда је добро што су сви побијени.
Нису побијени, само су им Кромањонци извршили приватизацију камених секира и сојеница, па су се Винчанци одселили за Месопотамију , код српског цара Нина Белова.

(Пра)историја се понавља.
 
Ми уопште не знамо ко су били Винчанци, које расе су били и како су изгледали.Можда су били црнци или жуте расе.

Винчанци су праисторијски људи, и не могу се подвести под модерне етницитете и нације.
Tо је твоје право да лупаш глупости и да спамујеш и попут исламиста да верујеш да све што је настало пре пророка педофила не постоји и треба маљем разбити.
 
Tо је твоје право да лупаш глупости и да спамујеш и попут исламиста да верујеш да све што је настало пре пророка педофила не постоји и треба маљем разбити.
А шта ако су древни Винчанци били и педофили?
 
https://www.poreklo.rs/2018/06/15/genetska-slika-lepenskog-vira-vince/

Да закључимо, ова студија је дефинитивно доказала да није било хиљада година континуитета становништва на овом простору, од Лепенског Вира, Старчева и Винче до данас. Ово је пре свега уочљиво код мушких линија, јер хаплогрупе пронађене у праисторијским становницима Лепенског Вира и Винче не прелазе ни 1% код савременог српског становништва, а и тај мали проценат без сумње потиче од становништва досељеног у каснијим периодима. Наравно, овакав закључак не треба да чуди, јер је то било јасно и пре ове студије, али дужан сам нагласити, јер и данас често чујемо приче да су Срби непосредни наследници и потомци становништва Лепенског Вира и Винче, и да су на овим просторима хиљадама година, што једноставно није тачно.
 

Back
Top