Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

Ja sam hledao neku britansku seriju sa fudbalerima i njihovim zenama
A gledao sam i el paso jer si rekla da ljudi pocinjaju da plesu u toj seriji i to znam da je spanska, a ja ne znam koji si ti serija hledala!?
U pitanju je spanska serija, prikazivala se na B92 pre nekog vremena, mozda godinu i po ili dve i po, tako nesto
Radnja prati neki spanski fudbalski klub i sad zivote njihovih igraca, ali ne sve, vec ono odredjenih.
I ima sad tu jedna zena, majka jednog cini mi se i ona se kandidovala za gradonacelnicu
Ima jedna epizoda, ona bas volela oca i on se nesto razboleo i morao na operaciju. I sad umro jer neki hirurg bio pijan ili tako nesto
A ona se bas iznervirala htela da ga sravna sa zemljom, ali jedan joj rekao kao nemoj ne valja za tvoju kandidaturu
I to je to : D
Pa ne znam ili ne citas sta sam napisala ili me opasno zezas, pre bih rekla da je ovo drugo
 
Zdravo svima,
Trazim vec dugo bezuspjesno jedan film. Vecinu radnje sam zaboravila, Ali znam da je stariji Film i da se radi o nekom plemenu. Glavne uloge su djeca i djevojcica, Ali on mora da napusti otok iz nekog razloga i obecava da ce se vratiti po nju. Ona ga ceka na nekoj litici svaki dan. Nakon par godina se in vraca kao jako bogat, jer je nasao nekako svoju porodici i oni zavrsavaju skupa. Sjecam se da ona ima samo oca, a on je na tom ostrvu bio kao siroce i valjda je napustio otok kako bi nasao porodicu. Njen otac je bio pianica i jako siromasan i zbog toga su je vrsnjaci izbjegavali.
Nadam se da ce neko da prepozna Film.
Hvala unaprijed.🙃
 
Zdravo svima,
Trazim vec dugo bezuspjesno jedan film. Vecinu radnje sam zaboravila, Ali znam da je stariji Film i da se radi o nekom plemenu. Glavne uloge su djeca i djevojcica, Ali on mora da napusti otok iz nekog razloga i obecava da ce se vratiti po nju. Ona ga ceka na nekoj litici svaki dan. Nakon par godina se in vraca kao jako bogat, jer je nasao nekako svoju porodici i oni zavrsavaju skupa. Sjecam se da ona ima samo oca, a on je na tom ostrvu bio kao siroce i valjda je napustio otok kako bi nasao porodicu. Njen otac je bio pianica i jako siromasan i zbog toga su je vrsnjaci izbjegavali.
Nadam se da ce neko da prepozna Film.
Hvala unaprijed.🙃
Zaplakao sam dok sam citao. Molim vas da li moze neko reci pravu radnju filma? Ne verujem ovoj gospodji....
 
Zaplakao sam dok sam citao. Molim vas da li moze neko reci pravu radnju filma? Ne verujem ovoj gospodji....
🤣 Kao sta sam napisala, ni ja se ne sjecam mnogo detalja. Ali stvaro se ne zezam. Radnja filma je pravo tako kao sto sam napisala. Ako se ko sjeti neka napise, Pa mozes da i ti pogledas taj Film, ali ne vjerujm da ces ponovo „plakati“. A ja bas mislila da bi ti mogao sta znati, jer vidim da si pravo „aktivan“…🤞🏻
 
Pre nekih 30 i kusur godina sa gledao jedan kratki film o covecanstvu kako je tad moglo da zivi svega nekoliko dana i da je jedan od ljudi krenuo da trazi neku mogucnops da se duze zivi.Naisao je na nekakvu spodobu i tu su odigrali nekakvu igru i presao je tu neku granicu gde su ljudi mogli da zive 20000 dana.
Trazio sam taj film ali nisam uspeo da ga nadjem. Da li neko mozda zna o kom se filmu radi? Znaci kratki film koji traje 5-10 minuta.
 
Pre nekih 30 i kusur godina sa gledao jedan kratki film o covecanstvu kako je tad moglo da zivi svega nekoliko dana i da je jedan od ljudi krenuo da trazi neku mogucnops da se duze zivi.Naisao je na nekakvu spodobu i tu su odigrali nekakvu igru i presao je tu neku granicu gde su ljudi mogli da zive 20000 dana.
Trazio sam taj film ali nisam uspeo da ga nadjem. Da li neko mozda zna o kom se filmu radi? Znaci kratki film koji traje 5-10 minuta.
Meni liči na Loganov beg/Logan's run, ali to je dugometražni film. Dobar film. I on je bio čest u Zimskom bioskopu.


https://en.wikipedia.org/wiki/Logan's_Run_(film)
 
Ne,ne ....nije taj jer tamo su ljudi bili praljudi tj sa krznima na sebi.
Lik koji tumaci glavnu ulogu je krenuo kao klinac ka tom prelazu gde su navodno culi da ljudi zive duze a stigao je tamo kao odrastao covek jer im se citav zivot odvijao za nekoliko dana (ne znam sad tacno koliko ali milsim da je bilo nedelju dana).
 
Dobar dan.

Pre godinu- dve, na youtjubu nadjem slučajno snimak. Radi se o sceni u kojoj je deda u postelji (verovatno pri umoru) i govori sinu:
"Opredelio si se za paučinu.. Mislio sam da ćeš.." Uglavnom pominje tradicionalno srpstvo, a sin mu valjda postao izrod.

Mislim da tog dedu u krevetu glumi nas glumas Tanasko Uzunovic, ali nisam siguran.
O kojem filmu/seriji je rec? Treba mi ta scena, voleo bih je pogledati..
 
Ovaj film sam gledao jako davno čak mislim da je išao i na Studiu B pre nekih 10-ak godina. Uglavnom ne sećam se na kom je jeziku bio mada mislim da je Engleski. Radnja se odvija između majke i sina stim što majka vodi nenormalan život jer je i sama rodila dete kao vrlo mlada pa se više ponaša kao tinejdžerka nego njen sin koji je trenutno u tim godinama. Mislim čak da se film završava tako što i sin postoje otac u sličnim godinama kad je i ona postala majka, onako vrlo interesantan film sa psihološkog aspekta, šteta što nisam zapamtio ime.
 
Ovaj film sam gledao jako davno čak mislim da je išao i na Studiu B pre nekih 10-ak godina. Uglavnom ne sećam se na kom je jeziku bio mada mislim da je Engleski. Radnja se odvija između majke i sina stim što majka vodi nenormalan život jer je i sama rodila dete kao vrlo mlada pa se više ponaša kao tinejdžerka nego njen sin koji je trenutno u tim godinama. Mislim čak da se film završava tako što i sin postoje otac u sličnim godinama kad je i ona postala majka, onako vrlo interesantan film sa psihološkog aspekta, šteta što nisam zapamtio ime.
A ta nezrela majka se sa sinom vratila u rodno mesto kod svog oca nekog konzervativnog i uštogljenog bogataša. I dok ona juri sojke mali je napumpao neku klinku koja je tu došla da živi kod bake. Mali silno želi da zna ko mu je otac i pretura po majčinim stvarima ali sve što je uspeo da nađe je stara fotografija srednjoškolskog/koledž fudbalskog tima. Nema šanse da se setim naziva filma ili imena nekog od glumaca ali film je star bar 20 godina.
 
A ta nezrela majka se sa sinom vratila u rodno mesto kod svog oca nekog konzervativnog i uštogljenog bogataša. I dok ona juri sojke mali je napumpao neku klinku koja je tu došla da živi kod bake. Mali silno želi da zna ko mu je otac i pretura po majčinim stvarima ali sve što je uspeo da nađe je stara fotografija srednjoškolskog/koledž fudbalskog tima. Nema šanse da se setim naziva filma ili imena nekog od glumaca ali film je star bar 20 godina.
Mislim da je to taj film, e sad ko će se setiti imena posle toliko vremena...
 
Dobar dan.

Pre godinu- dve, na youtjubu nadjem slučajno snimak. Radi se o sceni u kojoj je deda u postelji (verovatno pri umoru) i govori sinu:
"Opredelio si se za paučinu.. Mislio sam da ćeš.." Uglavnom pominje tradicionalno srpstvo, a sin mu valjda postao izrod.

Mislim da tog dedu u krevetu glumi nas glumas Tanasko Uzunovic, ali nisam siguran.
O kojem filmu/seriji je rec? Treba mi ta scena, voleo bih je pogledati..
Pa kad otpriliek znas koji je glumac
Sto ne ides redom da vidis u koje je filmove glumio koga
Mozda pronadjes da je glumio u bas taj film, a mlzda i ne
Barem ces znati na cemu si
Jer od te jedne rečenice iz jedne scene gde maltene nije ništa opisano malo više,
mislim da retko ko ce i znati da ti odgovori
 
Film sam gledao pre 20 godina. U pitanju je američki film. Glavni lik je japanac koji odlično zna tehnike borbe, ali nisam siguran da je japanac. Na početku filma upozna devojku u baru. Ona ga prevari tako što mu ukrade nešto ili pobegne od njega. On se zbog toga sa svima pobije. Na kraju filma ona se pojavi i kaže mu da pre nego što su se sreli u baru nešto strašno joj se dogodilo pa je morala da ga prevari.
Jel zna neko koji je to film?
 
Da li je moguće da ne postoji tazija verzija Gospodara zveri od one trilogije sa Singerom???

Zaklela bih se da sam gledala nešto gde glavni glumac nije a la Konan u gaćama sve vreme, a nije ni istoimena serija koja iskače kad pretražujem skorije godine.
Fantazme su slične kao u Gospodar zveri, Kroz portal vremena (2), crne utvare koje čoveka obgrle plaštom i od njega posle istresu samo koščice, ali su SF efekti moderniji, glumci obučeni i stvarno ima taj portal kroz koji prolaze i junak komunicira sa životinjama koje mu služe kao oči, uši i tralala...z:shock:

Gledam ova tri što izlaze i sva tri vidim prvi put.
Ok, jesam neke gledala, ali to nije to što tražim.
Ovaj je nešto bliže The Mummy Returns, modernije je za dekadu ili dve...

:dash:
Ima li iko ideju šta bi to moglo biti, neka igra reči u naslovu, nešto?
Znam da su ga kod nas na TV-u prevodili kao Gospodar zveri, a da li je još nešto bilo tu, nema šanse da se setim.
 
Da li je moguće da ne postoji tazija verzija Gospodara zveri od one trilogije sa Singerom???

Zaklela bih se da sam gledala nešto gde glavni glumac nije a la Konan u gaćama sve vreme, a nije ni istoimena serija koja iskače kad pretražujem skorije godine.
Fantazme su slične kao u Gospodar zveri, Kroz portal vremena (2), crne utvare koje čoveka obgrle plaštom i od njega posle istresu samo koščice, ali su SF efekti moderniji, glumci obučeni i stvarno ima taj portal kroz koji prolaze i junak komunicira sa životinjama koje mu služe kao oči, uši i tralala...z:shock:

Gledam ova tri što izlaze i sva tri vidim prvi put.
Ok, jesam neke gledala, ali to nije to što tražim.
Ovaj je nešto bliže The Mummy Returns, modernije je za dekadu ili dve...

:dash:
Ima li iko ideju šta bi to moglo biti, neka igra reči u naslovu, nešto?
Znam da su ga kod nas na TV-u prevodili kao Gospodar zveri, a da li je još nešto bilo tu, nema šanse da se setim.
Ima Masters of the Universe sa Dolph Lundgrenom in '87. Možda si na to mislio.
 
Glavni lik fura neke kosulje havajke, vozi auto krš i valja drogu. Vremenom napreduje i pocne helikopterima/avionima da prenosi drogu i pare mu stižu u nenormalnim količinama. Na kraju strada u kući u nekoj vukoyebini.

Film je relativno nov i poznat, ne verujem da je stariji od 10 god... imam scene u glavi ali nikako da se setim imena ili bar ko glumi.
 

Back
Top