Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

Hvala na odgovorima, ali nije nijedan od ta dva :), davno sam gledala, možda sam pomešala glumce čim ne mogu pronaći film, možda je 80-tih. Mogu još malo opisati radnju. Muž i žena se razvode, jer se ona zaljubljuje u drugu devojku. Na poslednjem takmičenju su devojci obrijali glavu i videla se tetovaža na glavi, sećam se da je ta devojka nosila kostim sa krilima. To sa kostimima je bio deo takmičenja. Nije neki opis ali ko je gledao prepoznao bi sigurno.
 
Hvala na odgovorima, ali nije nijedan od ta dva :), davno sam gledala, možda sam pomešala glumce čim ne mogu pronaći film, možda je 80-tih. Mogu još malo opisati radnju. Muž i žena se razvode, jer se ona zaljubljuje u drugu devojku. Na poslednjem takmičenju su devojci obrijali glavu i videla se tetovaža na glavi, sećam se da je ta devojka nosila kostim sa krilima. To sa kostimima je bio deo takmičenja. Nije neki opis ali ko je gledao prepoznao bi sigurno.

Eto, ti si iskrena. Mozda si sanjala taj film. Ipak, nema na cemu.
 
Film mislim da je snimljen pre 5,6 godina.. Kroz maglu se sećam delova filma, možda informacije koje dam nisu sve tačne

Dečak živi sa porodicom za koju ne zna da mu nisu pravi roditelji već tajni agenti.. Porodicu mu ubijaju a njegov ćale je valjda snajperista ili slično i preko sina pokušavaju da mu nađu ćaleta.. Poslednje scene su koliko se sećam kad on upoznaje ćaleta na nekom trgu ili tako nešto nakon što su ubili te kriminalce koji su ga jurili

Ufff valjda će neko spojiti ostatak i setiti se o kom filmu pričam
 
gledao sam film ali zaboravih naziv nesto kao 50 states uglavanom radi se o liku koji dolazi u liverpul iz usa i prodaje neku novu drogu po klubovima

I tebi je to koool, da neko rastura drogu po klubovima? Ti bi to gledao, posto vidim da si iz Vankuvera, over and over again. Kako te nije sramota? Nabio si se u tu Kanadu, gde droga ne moze ni da prismrdi, a ovde nas zamajavas sa nekim izmisljotinam. Ti si taj film sanjao, a nama ovde valjas da si gledao. I jos kao "50 states" ne valja ti Kanada, a Amerika je super. Taj film ne postoji i tacka. Nemoj ovde da nas zamajavas.

- - - - - - - - - -

Izvoli i uživaj! Formula 51 (2001) original title "The 51st State"

MA, nije taj film. Troluje bez veze. To se on nadrogirao i sanjao.
 
evo ovako, film je jako star, bio sam bas klinac kad sam gledao a radi se o tome da je jedan lik imao za kuma smrt, posto drugi niko nije hteo da mu bude kum, kasnije je taj mali porastao i postao doktor, i zahvaljujuci svom kumu nije postojala bolest koju nije mogao da izleci, e onda su ga pozvali da spasi neku devojcicu a on se obratio kumu i tad mu je ovaj rekao da ako nju spasi neko drugi ce morati da ode umesto nje, rekli su njegovom oco i otac je rekao samo neka je spasi a za posledice nije mario tad. Otisli su na neku reku kojom su plovile mnogo upaljene svece i smrt mu je rekla, vidis ovu malu koja samo sto se nije ugasila e to je sveca tvoje crke, uzmi neku drugu odaberi i stavi preko nje, i on stavi najvecu u tom trenutku devoka se oporavi a li kinac umire ...

tako nesto valjda sam se najbitnijih delova setio, ako neko zna neka napise kako se zove.

hvala :)
 
Evo i ja da vam se obratim za pomoc:kao klinac sam u bioskopu gledao neki kunf-fu,karate film malo se secam o filmu ali se secam da je glumila Linda Evans (ili neka koja bas lici na nju) u filmu je neki tip trazio nekog tipa koji se zvao apcihaaa,trazio ga je u kineskoj cetvrti i nije mogao da ga nadje i posto su tu i neke kineske pekare ili kuhinje on je zbog brasna kihnuo i javlja mu se covek koji se zove apcihaaaaa.Secam se jos i da su neke nindze otele Lindu Evans,dovezli je crnim kolima u neku veliku kucu i skinuli je golu i obrijali joj glavu pa joj onda po celom telu i po glavi napisali nesto kineskim ili japanskim slovima.Mislim da su nasi bili preveli taj film nesto kao "u kandzama zmaja ili tigra"tako mi se barem cini i cini mi se da sam nekako u to vreme gledao i konan-a II deo isto u bioskopu...Na imdb-u nema sa Lindom nijedan takav film mada sam bio bas siguran da je ona u pitanju.
 

Back
Top