Quantcast
  • Dragi prijatelji, forum "Hobi" smo prebacili u kategoriju "Zabava" i pripojili smo mu teme iz foruma "Аlbumi sa sličicama" i "Strip i Anime".

Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

Fernando Redondo

Obećava
Poruka
54
Pozdrav svima!!! Oooodaaavnooo sam gledala film, misterija. Na zalost, secam se samo kuce u kojoj boravi nekoliko ljudi (nisam sigurna da li su clanovi porodice) desava se ubistvo, ubica je neko od njih i svi oni moraju da ostanu u kuci dok se ne pronadje ubica. Secam se neke zene sa belom kosom ☺. Ako neko moze da mi pomogne bila bih mu zahvalna.
Jedini film sa slicnom radnjom sam skoro gledao , ali on je bas star iz 1945 -e , https://www.imdb.com/title/tt0037515/ , u svakom slucaju je odlican , pogledaj ga obavezno , imas ovde COLOR verziju -
.

vitez_pravoslavlja

Zainteresovan član
Poruka
172
Pozdrav narode! Brat i ja smo pre neki dan raspravljali o nekom filmu, koji smo davno gledali, još kao djeca, čini mi se na BK televiziji... Nikako se ne možemo sjetiti kako se zove. Uglavnom, radnja je ovakva. Dvojica dječaka uzimaju automobil i odlaze na neki put, stariji i mlađi brat. Sjećam se da ga je stariji brat ubjedio da nosi ženski uložak na glavu jer navodno ima neku bolest. Uz put sreću neku djevojku, koja im se na kratko pridružuje. Jedan od dječaka sa bankomata podiže ogromnu sumu novca sa kartice koju je prije toga nekome ukrao... Policija ih sreće, zahtjeva da obavi razgovor sa njihovim roditeljima. Oni smišljaju priču da su im roditelji gluvonijemi, i na kraju kreće bijeg od njih....

Ako se neko može sjetiti bio bih zahvalan! :)

Tzar

Veoma poznat
Poruka
12.673
Pozdrav narode! Brat i ja smo pre neki dan raspravljali o nekom filmu, koji smo davno gledali, još kao djeca, čini mi se na BK televiziji... Nikako se ne možemo sjetiti kako se zove. Uglavnom, radnja je ovakva. Dvojica dječaka uzimaju automobil i odlaze na neki put, stariji i mlađi brat. Sjećam se da ga je stariji brat ubjedio da nosi ženski uložak na glavu jer navodno ima neku bolest. Uz put sreću neku djevojku, koja im se na kratko pridružuje. Jedan od dječaka sa bankomata podiže ogromnu sumu novca sa kartice koju je prije toga nekome ukrao... Policija ih sreće, zahtjeva da obavi razgovor sa njihovim roditeljima. Oni smišljaju priču da su im roditelji gluvonijemi, i na kraju kreće bijeg od njih....

Ako se neko može sjetiti bio bih zahvalan! :)
https://www.imdb.com/title/tt0107277/

Karpoš11

Elita
Poruka
20.348
1. Decak koji je voleo da trci … u porodici mu brane da trci jer je pocepao sve patike… on izlazi nocu kroz prozor kuce I krisom trci., kuca mu se nalazi na nekoj livadi, odlazi na neko veliko takmicenje u pitanju je veliki stadion I staza kao na marakani, nema fensi patike kao njegovi protivnici nego trci bos I na kraju pobedjuje…< nije iranski, nije singapur(ćan)ski, nije indijski…film je iz80-tih ili 90-tih godina…mislim da je engleski I da su ostale filmove radili po njemu.>
2. Glavni glumac je crnac muzicar koji je oboleo od raka i nakon saznanja zeli da izvrsi samoubistvo.Organizuje zurku poznatih licnosti,poverava se prijatelju o toj odluci.I ima u filmu da ppoklanja instrument nekom klincu koji svira isto to.A taj instrumen je zvao zlatna truba.Na kraju izvrsava samoubistvo
3. Film je mozda iz 90-ih,znam samo da je komedija,kao neka srednja skola i da je pocetak filma sama ona spica kao olovni vojnici napravljeni pa padaju po nekom stolu ili sta je vec.I secam se da je imao jedan lik sto je nosio kasetofon na ramenu.
4.Gledao sam '90 godina film.Mislim da je Kineski ili Koreanski.3 dela ima.Dva brata i cura su glavni likovi u filmu.Znam da su radili nesto protiv republike,pa je moguce da je onda Kineski film u pitanju.Znam samo da je na kraju treceg dela u nekom kao tunelu i tu se mislim braca medjusobno ubijaju.Nesto Sin osvete,Mac osvete,mislim da se tako nesto zove.
prvi mozda
The Loneliest Runner
https://www.imdb.com/title/tt0074814/?ref_=ttls_li_tt

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.