Quantcast

Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

vadan

Početnik
Poruka
1
jel zna neko film,mislim iz 70-setih,sjecam se rsnje filma:
pocinje u vozu,jedan vojnik se vraca na odsustvo,sjedi sa nekim zajedno
onda se desi da neki lopov pokusava da otme torbicu nekoj zeni,vojnik se umijesa i ovaj ga ubije,mislim da je nozem.
i taj sto je sjedio sanjim vidi da je vojnik imao dnevnik i pocne ga citati i tako film i pocinje.radnja je u sumi u prirodi,bio je zaljubljen u jednu curu i tako to.
na kraju taj covjek dolazi tamo da javi toj curi da je ovaj mrtav,da joj da dnevnik,a nadje je vec udatu.....tako,tuzan film,osto mi je u sjecanju vec 40 godina

Nodi-wolf

Domaćin
Poruka
3.961
Opet ja... Večiti problem... Gledala rekla bih korejski, ali mozda i kineski film... Jer je koriscena muzika kineske pevacice starij slager za isti... Radi se o dva pajkana jedan je kao fol izbacen sa akademije a u stvari infiltriran u mafiju neku, dok drugi postaje nacelnik neki policije... I onda oni vijaju tu mafija, ko je dobar ko los... Fora je u tvistu na kraju ko je izdajnik itd... Dinamican film... Kulj... Zna li ko..?

Tzar

Veoma poznat
Poruka
12.689
Opet ja... Večiti problem... Gledala rekla bih korejski, ali mozda i kineski film... Jer je koriscena muzika kineske pevacice starij slager za isti... Radi se o dva pajkana jedan je kao fol izbacen sa akademije a u stvari infiltriran u mafiju neku, dok drugi postaje nacelnik neki policije... I onda oni vijaju tu mafija, ko je dobar ko los... Fora je u tvistu na kraju ko je izdajnik itd... Dinamican film... Kulj... Zna li ko..?
Infernal Affairs

https://www.imdb.com/title/tt0338564/

Lider123

Početnik
Poruka
16
Pozdrav ljudi, nije me dugo bilo ali kad naidjem na ovakav problem znam dje je najbolje resenje..

Radi se o filmu grupa kineskih vijnika zaluta na neko brdo i tu ostanu kod nekih seljana, bude smijeha i svega ali ne sjecam se bas svega jer sam film gledao tipa prije 5-6 godina i jace. Koliko se sjecam na kraj oni ratuju protiv nekoga na neku planinu a mozda i nije.Uglavnom ako je nekome poznat molim vas pomazite.

Movie men

Početnik
Poruka
1
Da li neko zna ime filma o reinkarnaciji, gde se glavnoj glumici prikazuju vizije o proslom zivotu
, gde je bila majka valjda sestoro dece i tragajuci za njima na kraju filma nadje samo jednog sina koji ima 80 90 godina, priod njenog proslog zivota je valjda 1910 ,1920 mozda a sadasnjeg 2000 i neka ili 90 i neka,neznam tacno navodim od prilike ...

kadetoni

Zainteresovan član
Poruka
146
Da li neko zna ime filma o reinkarnaciji, gde se glavnoj glumici prikazuju vizije o proslom zivotu
, gde je bila majka valjda sestoro dece i tragajuci za njima na kraju filma nadje samo jednog sina koji ima 80 90 godina, priod njenog proslog zivota je valjda 1910 ,1920 mozda a sadasnjeg 2000 i neka ili 90 i neka,neznam tacno navodim od prilike ...
Izvoli i uživaj. Yesterday's Children (2000) https://www.imdb.com/title/tt0264192/

olja olivera

Početnik
Poruka
20
Caos svima. Pomagajte 😁
Daavno sam gledala film, ali se ne mogu setiti naziva. Film sam gledala sa nekih 8,9 godina, dakle 1998.godine, znaci stariji je. Nije bio crno beli.
Radnja pocinje tako sto muz i zena odvode dve cerkice na balet, predstava je zavrsena i u povratku dozive udes i jedna devojcica pogine. Ta druga mladja sestra pocinje da je vidja iako zna da je preminula. To je sve cega se secam.. Hvala unapred 🤩

kadetoni

Zainteresovan član
Poruka
146
Caos svima. Pomagajte 😁
Daavno sam gledala film, ali se ne mogu setiti naziva. Film sam gledala sa nekih 8,9 godina, dakle 1998.godine, znaci stariji je. Nije bio crno beli.
Radnja pocinje tako sto muz i zena odvode dve cerkice na balet, predstava je zavrsena i u povratku dozive udes i jedna devojcica pogine. Ta druga mladja sestra pocinje da je vidja iako zna da je preminula. To je sve cega se secam.. Hvala unapred 🤩
Izvoli, Don't Go to Sleep (TV Movie 1982) https://www.imdb.com/title/tt0083844/

kadetoni

Zainteresovan član
Poruka
146

olja olivera

Početnik
Poruka
20
Evo me na popravni. Jes' da je kiša a ne sneg, ali napravićemo i njega, samo da bude što tražiš ;) Children of the Mist (1993) https://www.imdb.com/title/tt0108324/
Jesteeeeeeeee, svaka cast 🤩
Pa ja ga baas dugo trazim i nikakvih rezultata nije bilo, a ti za par sati nasao. Hvala od srca 😊
E sad jos jedno pitanje, obzirom da nisam bas vrhunski poznavalac engleskog, a evo do sad sam trazila sa prevodom online nema nigde, moze li savet kako ga pogledati?

kadetoni

Zainteresovan član
Poruka
146
Molim. Vrlo rado i drugi put. :)
Koliko znam nema online sa prevodom, a nema ni da se nađe prevod. Malo teže je naći titl za TV filmove. Ne znam da li je ovde dozvoljeno reklamirati drugi sajt, nadam se da nije problem, ako krstarica dozvoli, moj savet ti je da odeš na titlovi.rs i zamoliš za prevod, (možda se neko smiluje, pa prevede :) ). Samo uradi po uputstvu za potražnju prevoda ovde---> https://forum.titlovi.com/forum_pos...745&title=potraznja-prevoda-za-filmove#839745
Pozdrav.

olja olivera

Početnik
Poruka
20
Molim. Vrlo rado i drugi put. :)
Koliko znam nema online sa prevodom, a nema ni da se nađe prevod. Malo teže je naći titl za TV filmove. Ne znam da li je ovde dozvoljeno reklamirati drugi sajt, nadam se da nije problem, ako krstarica dozvoli, moj savet ti je da odeš na titlovi.rs i zamoliš za prevod, (možda se neko smiluje, pa prevede :) ). Samo uradi po uputstvu za potražnju prevoda ovde---> https://forum.titlovi.com/forum_pos...745&title=potraznja-prevoda-za-filmove#839745
Pozdrav.
Hocu. Hvala puno iii srecna nova godina 😊

Poruka
4.389
ne znam ko je je to poglavlje u bibliji ali pisalo je, baci kamen u vodu i posle dugo dugo vremena pronaces taj kamen u istoj vodi

Tako da sexy hot plavusa koja glumi u filmu koja je detektiva se zove glumica Laura Vandervoort a film, jos uvek ne znam kako se zove jer ima ona bijese jako puno snimanih filmova
to je ona sto glumi u supermenu i u marlerlovim herojima glumica

Redmond

Iskusan
Poruka
5.386
ne znam ko je je to poglavlje u bibliji ali pisalo je, baci kamen u vodu i posle dugo dugo vremena pronaces taj kamen u istoj vodi

Tako da sexy hot plavusa koja glumi u filmu koja je detektiva se zove glumica Laura Vandervoort a film, jos uvek ne znam kako se zove jer ima ona bijese jako puno snimanih filmova
to je ona sto glumi u supermenu i u marlerlovim herojima glumica
https://www.imdb.com/title/tt1302576/ ???

Poruka
4.389
Jeste hvala to je taj film, jos sano kada bi nasao ovaj drugi sto zena peva kon te partiro
film je mislim prvi u nizu obojenih filmova tj filmova u boji, 50tih ili 60tih godina sniman
na hrtu dva je isao davno
mislim da je drama u pitanju
jako puno je filmova u to vreme snimao taj glumac nisam siguran da li je to Dean Martin
jerry luis se ne pojavljuje u tom filmu

Redmond

Iskusan
Poruka
5.386
Jeste hvala to je taj film, jos sano kada bi nasao ovaj drugi sto zena peva kon te partiro
film je mislim prvi u nizu obojenih filmova tj filmova u boji, 50tih ili 60tih godina sniman
jako puno je filmova u to vreme snimao taj glumac nisam siguran da li je to Dean Martin
E drago mi je Getsbisha da si docekao i taj trenutak da ponovo pogledas taj film :lol:

Markomarkan

Početnik
Poruka
1
Kako se sećam radnja se dogadja oko 2 sv. rata, neki naučnik se bojao mislim nekih nuklearnih napada i napravio je za sebe i porodicu atomsko sklonište. Uglavnom komedija je. To sklonište je opremio svime i svačim za život oko 50 godina, i kad se to dogodi vrata se automatski zatvaraju, i oni su svi bili unutra i pao je avion i to se zatvorili. Imali se vazdušne filtere i sve, uglavnom izlaze posle 30 i nešto god. Film je smešan a ne mogu da ga nadjem nigde.

Redmond

Iskusan
Poruka
5.386
Kako se sećam radnja se dogadja oko 2 sv. rata, neki naučnik se bojao mislim nekih nuklearnih napada i napravio je za sebe i porodicu atomsko sklonište. Uglavnom komedija je. To sklonište je opremio svime i svačim za život oko 50 godina, i kad se to dogodi vrata se automatski zatvaraju, i oni su svi bili unutra i pao je avion i to se zatvorili. Imali se vazdušne filtere i sve, uglavnom izlaze posle 30 i nešto god. Film je smešan a ne mogu da ga nadjem nigde.
poznat je to film, gledao sam sto puta kao mali Blast From the Past

kadetoni

Zainteresovan član
Poruka
146
jos sano kada bi nasao ovaj drugi sto zena peva kon te partiro
"Con te partirò" je Andrea Bocelli prvi put otpevao 1995. godine. Onda u tom filmu žena peva neku drugu pesmu. Ako se setiš koju, možda pronađemo film.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.