Quantcast

Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

Kriminalac3131

Početnik
Poruka
1
gledao sam jedan film na Happy TV a siguran sam da mnogi od vas jesu 05.01.2012 poslije ponoci nzm kad je film tacno poceo uhvatio sam da ga gledam nedje pred kraj..sad cu vam pojasnit o cemu se radi u filmu:
radi se o dva para...koju su sjedeli pored bazena...U tom trenutku Momak je poceo da prica o njegovoj proslosti,Umrla mu je majka kad je imao 15 godina pa mu je otac doveo kuci novu zenu koja je bila stjuardes,,,i ona je ubrzo postala njegova maceha...Jednu noc maceha je uhvatila tog momka kako dr*a..i pocela mu objasnjavati kako je to sve ok za momka u njegovim godinama...I tako ga je jednu noc uvukla u krevet i j***li su se...Kasnije im se pridruzila macehina prijateljica mislim da se zvala Sarlot...Onda ulijece otac tog momka i zatice ih...Njega je izudaro pa je nekoliko nedelja odledzao u bolnicu, i trazio ej razvod...Poslije zavrsetka njegove price posto su pored bazena sjedila dva para djevojke su pocele da se skidaju i da se ..znat vec ....molim vas ako iko zna koji je ovaj film da mi odgovori BIO BIH MU ZAHVALAN :)) HVALAAA

marko222

Početnik
Poruka
9
LJUDI AKO MI NEKO NADJE OVAJ FILM IMA PICE OD MENE.... fILM JE O DVA POLICAJCA,MALO STARIJI MOZDA 90-TIH SNIMAN.... JEDAN OD NJIH NAILAZI NA CRVENU SVETLOST(KOJA JE KAO NLO) I ON DOBIJA NEKE MOCI,NALAZI KRIMANLCE,OTKRIVA DROGU...ALI SLABA TACKA MU JE CRVENA BOJA....IMA SCENA KAD SKOCI SA PROZORA DA DOKAZE KOMANDIRU DA IMA MOCI PA PADNE NA CRVENI AUTO I SAV SE IZLUPA,PA VIDI DROGU U KAMIONU,ALI POSTO JE CRVENA UNUTRASNJOST NE VIDI JE...PA IMA SCENA KAD TRCI A CRVENI SAL MU JE OKO NOGE...URNEBESNA KOMEDIJA....MOLIM ZA ODGOVOR...HVALA

puckosb60

Početnik
Poruka
20
Gledao sam film,ali ne znam kako se zove.Radnja se odvija u Iraku,kada agent CIA dolazi da spase brata iz zatvora.Prva veza je u nekoj vulkanizerskoj radnji,gde ih otkrivaju i dolazi do obracuna.Ovaj bezi kod Kurda,gde ga nalazi Revolucionarna garda na svadbi i ubija sve svatove.Zena komandanta te garde je lekar,inace bivsa devojka tog agenta koja ce mu pomoci da spase brata i pobegne.Please,kako se zove

kuglagerlo

Zainteresovan član
Poruka
322
LJUDI AKO MI NEKO NADJE OVAJ FILM IMA PICE OD MENE.... fILM JE O DVA POLICAJCA,MALO STARIJI MOZDA 90-TIH SNIMAN.... JEDAN OD NJIH NAILAZI NA CRVENU SVETLOST(KOJA JE KAO NLO) I ON DOBIJA NEKE MOCI,NALAZI KRIMANLCE,OTKRIVA DROGU...ALI SLABA TACKA MU JE CRVENA BOJA....IMA SCENA KAD SKOCI SA PROZORA DA DOKAZE KOMANDIRU DA IMA MOCI PA PADNE NA CRVENI AUTO I SAV SE IZLUPA,PA VIDI DROGU U KAMIONU,ALI POSTO JE CRVENA UNUTRASNJOST NE VIDI JE...PA IMA SCENA KAD TRCI A CRVENI SAL MU JE OKO NOGE...URNEBESNA KOMEDIJA....MOLIM ZA ODGOVOR...HVALA

To ti je Terence hill...... neznam dali u tom filmu glumi i njegov bud spencer..... Supercop , mislim da se tako zove....(superpolicajac) ispravka...............

http://www.imdb.com/title/tt0082924/

Alucard88

Početnik
Poruka
2
e ovako :).. dugo trazim ovaj film, bio je par puta na pinku.. decko ima devojku (zenu) koju mnogo voli, zive zajedno i td. ona je bolesna i posto joj nije ostalo mnogo vremena za zivot lik pocinje da je vara da bi nasao devojku koja ima istu krvnu grupu, zdrave organe i td. da bi je na kraju ubio.. sve to profi izvodi i potpisuje u njeno ime da daje svoje organe za transplantaciju i td.. njegava cura pocinje da sumnja i polako saznaje da je muz vara, a ne zna da to radi zato sto je voli i zeli da je sacuva.. on je sve to uspeo da izvede i ona je ozdravela.. isto pamtim da se film zavrsava tako sto njegova cura spava sa drugim likom a on je ceka u taxiju...

petroslav

Zainteresovan član
Poruka
161
e ovako :).. dugo trazim ovaj film, bio je par puta na pinku.. decko ima devojku (zenu) koju mnogo voli, zive zajedno i td. ona je bolesna i posto joj nije ostalo mnogo vremena za zivot lik pocinje da je vara da bi nasao devojku koja ima istu krvnu grupu, zdrave organe i td. da bi je na kraju ubio.. sve to profi izvodi i potpisuje u njeno ime da daje svoje organe za transplantaciju i td.. njegava cura pocinje da sumnja i polako saznaje da je muz vara, a ne zna da to radi zato sto je voli i zeli da je sacuva.. on je sve to uspeo da izvede i ona je ozdravela.. isto pamtim da se film zavrsava tako sto njegova cura spava sa drugim likom a on je ceka u taxiju...

http://www.imdb.com/title/tt0102267/

svetovid

Ističe se
Poruka
2.183
Rešio sam posle dosta vremena da pogledam Beninjijevog Monstruma i opet mi se dopao, ali problem je u tome što sam potpuno drugačije zapamtio rasplet, pa mi se čini da postoji još neki sličan film, a da sam ih ja pomešao.

Znači, treba mi film u kome neko na početku ide kod zubara. Posle taj neko bude optužen da je ubica i beži od policije, da bi se na kraju ispostavilo da je taj zubar zapravo ubica. Isto je reč o komediji, vrlo moguće evropskoj. Moguće je i da nema tog elementa bežanja, da sam pobrkao dva filma, ali u svakom slučaju neki film u kom se otkrije da je zubar ubica. :) :)

Težak zadatak?

Frank Lampard

Aktivan član
Poruka
1.630
Ne znam da li je neko zna..gledao sam nedje prije 3,4god na rts-u film u kojem glumi ckalja.
Glumi starog gospodina koji zivi sa zenom, pred kraj je zivota. Realan prikaz starackog zivota,sloge medju supruznicima.Sjecam se da su dogovarali oko najmanje sitnice tipa kakve ce neke namirnice da kupuju u samoposluzi itd.
Poslednja scena je bila kako seta po kaldrmi u vecernjim satima,mislim da je nosio neki sesir u cijelom filmu i mozda stap

Pogledao sam,na youtubetu nema,na imdb-opisa takodje filmova nema,pa jednio ako neko zna od vas forumasa

Tzar

Veoma poznat
Poruka
14.946
Rešio sam posle dosta vremena da pogledam Beninjijevog Monstruma i opet mi se dopao, ali problem je u tome što sam potpuno drugačije zapamtio rasplet, pa mi se čini da postoji još neki sličan film, a da sam ih ja pomešao.

Znači, treba mi film u kome neko na početku ide kod zubara. Posle taj neko bude optužen da je ubica i beži od policije, da bi se na kraju ispostavilo da je taj zubar zapravo ubica. Isto je reč o komediji, vrlo moguće evropskoj. Moguće je i da nema tog elementa bežanja, da sam pobrkao dva filma, ali u svakom slučaju neki film u kom se otkrije da je zubar ubica. :) :)

Težak zadatak?

http://www.imdb.com/title/tt0234354/

Tzar

Veoma poznat
Poruka
14.946
Ne znam da li je neko zna..gledao sam nedje prije 3,4god na rts-u film u kojem glumi ckalja.
Glumi starog gospodina koji zivi sa zenom, pred kraj je zivota. Realan prikaz starackog zivota,sloge medju supruznicima.Sjecam se da su dogovarali oko najmanje sitnice tipa kakve ce neke namirnice da kupuju u samoposluzi itd.
Poslednja scena je bila kako seta po kaldrmi u vecernjim satima,mislim da je nosio neki sesir u cijelom filmu i mozda stap

Pogledao sam,na youtubetu nema,na imdb-opisa takodje filmova nema,pa jednio ako neko zna od vas forumasa

Red Warrior

Početnik
Poruka
41

djuka62

Početnik
Poruka
2
posto ne znam da li sam poslao pitanje jer sam 1. put na ovom forumu evo jos jednom da pokusam...radi se o americkom filmu koji su nasi preveli kao "Otkrovenje"...rec je o duhu koji preazi iz coveka u coveka putem dodira...covek i zena pokusavaju da ga zaustave...scene kojih se secam su da je duh pokusao da uhvati zenu tako sto se prebacivao iz coveka u coveka i napravio "lanac"...a druga scena je kraj filma gde taj covek koji pokusava da ga zaustavi se nalazi sa duhom koji je u telu pandura(nisam siguran) i gde oboica ginu stim sto duh ulazi u telo macke i prezivljava

sars87

Obećava
Poruka
84
Film je dosta star,cini mi se da je crno beli.Mislim da je komedija.Naime grupa rodjaka od nekog umrlog bogatasa dolazi u njegovu vilu da bi nasli novac ili tako nesto..Secam se scene kako jedan od njih okaci kaput na civiluk i soba se pretvara u kockarnicu.Cini mi se da novac nalazi neko od njih u prtepariranoj glavi neke zivotinje,jer je taj njihov rodjak stalno govorio kako novac drzi u glavi...Film sam dosta davno gledao pa je to sve cega se mogu setiti

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.