Quantcast

Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

lin

Gost
Poruka
896
Molim pomoc

Film sam gledao bas kao klinac, 90ih na TV PALMA, znam da je bio par puta popodne...

jako malo stvari se secam ali ajde da pokusam, mozda se neko i seti sta je u pitanju. Secam se samo par scena, horor je u pitanju. Glavni lik jetinejdzer, ne znam na koji nacin dobija demonsku ruku valjda, odnosno njegova ruka pocinje da cini ubistva, secam se samo da nikako nije mogao da je kontrolise, jedina scena koje se secam da je ubio svoju devojku tako sto su je napali pauci koje je on kontrolisao, posto je imao demonske moci. Secam se kroz maglu nekih scena ali moguce da sam to istripovao i ne bih da zbunjujem nekoga ko je mozda gledao film sa necime sto nisam ni gledao nego sam iskonstruisao u glavi. Cini mi se da imaju 2 dela filma, mada ni to nisam siguran 100%. Kucao sam svasta na googlu i uglavnom izbacuje da slican scenario ima Evil dead 2 ali definitivno nije taj film. Ovaj se desava u nekom gradu, uglavnom uvece, podseca recimo na New York ili tkao nesto.
bio bih jako zahvalan ako se neko seti...:hvala:
ahahah evo ga :D
http://www.imdb.com/title/tt0101660/
kad reče tv palma, sve mi je bilo jasno :D
a kako sam dosla do njega, ne bi verovao, znala sam ko je glavni glumac ali ne i kako se zove, pa sam se setila nekog drugog filma gde igra, ali nisam znala naziv. i onda mi je nekako sinulo da emilio estevez igra u tom drugom filmu. koja kombinatorika :))))

bila bi fora da to uopste nije taj film :D

petroslav

Zainteresovan član
Poruka
161
u pitanju su tri devojke americkog porekla koje slucajno ili namerno nisam siguran prelaze granicu ili svoje zemlje ili neke druge drzave i dolaze u zemlju gde nije bas najbolja situacija i u toj stranoj zemlji ih hvata policija, mozda cak i nemaju nikakva dokumenta kod sebe, onda ih smestaju u neki zatvor gde im ne daju nikakva prava, pored toga ih maltretiraju i svasta im rade kao i upravnik zatvora...stariji je film u pitanju... nije u pitanju film Brokedown Palace slican je samo sto u ovom filmu mnogo vise maltretiraju i zlostavljaju i mislim da su bile 3 devojke a ne 2 i da je stariji film... da li neko zna?

http://www.imdb.com/title/tt0107877/ ?

mrblack634

Zainteresovan član
Poruka
263
A da ne znate koji je film mislim da se radi o 3 momka...Nesto su uradili i moraju da beze u drugu drzavu...Kasnije se razdvoje i mislim da su pronasli nekog coveka koji ce da im pomogne da se snadju...Secam se da su morali decka sa dugom kosom da osisaju i da su Bezali iz Nemacke u Jugoslaviju...Inace film je ja mislim na Nemackom

Ferdie

Početnik
Poruka
6
Ako se neko seti ovog filma, biću stvarno iznenađena...Prikazivao se početkom devedesetih na trećem kanalu i nemam pojma kako se zove. Ne sećam se cele radnje, samo ponečeg. Uglavnom, u pitanju su dve drugarice, od kojih jedna saznaje da je ova druga poreklom iz američke veštičije varoši u kojem su, naravno, svi veštice i vešci. Glumica koja glumi vešticu veoma liči na Virginiu Madsen i Nancy Allen. Stvarno ne znam ko je glumio. Veoma mi je stalo do tog filma! Pomagajte!: sad2:

dju_bre

Ističe se
Poruka
2.582
Ako se neko seti ovog filma, biću stvarno iznenađena...Prikazivao se početkom devedesetih na trećem kanalu i nemam pojma kako se zove. Ne sećam se cele radnje, samo ponečeg. Uglavnom, u pitanju su dve drugarice, od kojih jedna saznaje da je ova druga poreklom iz američke veštičije varoši u kojem su, naravno, svi veštice i vešci. Glumica koja glumi vešticu veoma liči na Virginiu Madsen i Nancy Allen. Stvarno ne znam ko je glumio. Veoma mi je stalo do tog filma! Pomagajte!: sad2:

Ja se secam samo ovog http://www.imdb.com/title/tt0107120/ ali to verovatno nije to. Ovaj se davao stalno, gledala sam ga milion puta i bas sam ga volela :D

puckosb60

Početnik
Poruka
20
Gledao sam film,ali ne znam kako se zove.Radnja se odvija u Iraku,kada agent CIA dolazi da spase brata iz zatvora.Prva veza je u nekoj vulkanizerskoj radnji,gde ih otkrivaju i dolazi do obracuna.Ovaj bezi kod Kurda,gde ga nalazi Revolucionarna garda na svadbi i ubija sve svatove.Zena komandanta te garde je lekar,inace bivsa devojka tog agenta koja ce mu pomoci da spase brata i pobegne.Please,kako se zove...

Ferdie

Početnik
Poruka
6

I da, u pitanju je horor.

iMellody

Početnik
Poruka
2
Ovo će biti dosta zeznuto, ali...
Gledala sam film kad sam bila klinka, moguće da se davao oko 1999./2000. godine, mozda malo kasnije. Davao se u noćnom terminu, tipa oko 2, 3 ujutro i malo je stariji film.
Ne sećam se ničega konkretnog sem da je postojao neki lik koji je skupljao moljce i leptirove i kačio ih u ramove, imao je sobu punu toga. Film je bio tipa "Kad Jaganjci Utihnu", tj takav nekakav utisak ostavlja. Nisam sigurna da li su ti leptirovi centar radnje ali su sigurno imali kljucnu ulogu u filmu. Moguće da je horor ali ne spada u rang onih najstrasnijih; pre bih rekla da je neka misterija, eventualno triler.

N0vembar

Zainteresovan član
Poruka
128
film pocinje kako djaci lako dolaze do droge koja se masovno prodaje po skoli. onda se jedan decak diler ubija. telo nalazi njegov drug koji je glavni glumac i cudan je. grupa momaka medju kojima i jedna devojka ga ucenjuju jer znaju da on zna gde je zaliha droge ubijenog. kidnapuju decaka za koga misle da mu je brat ali nije odvode kod devojkine kuce. decak je bio sin gradskog serifa, od koga se zena razvela i trebala da se uda za cini mi se gradonacelnika, na kraju jednog kidnapera udara auto, gradonacelnik se smuva sa majkom od one devojke koja je ucestvovala u otmici a ta devojka se smuva sa glavnim likom... cini mi se da je u prevodu pisalo da se film zove "Skoro kao sreca" ali tako nisam nista mogao da nadjem, jel zna neko?

dju_bre

Ističe se
Poruka
2.582
film pocinje kako djaci lako dolaze do droge koja se masovno prodaje po skoli. onda se jedan decak diler ubija. telo nalazi njegov drug koji je glavni glumac i cudan je. grupa momaka medju kojima i jedna devojka ga ucenjuju jer znaju da on zna gde je zaliha droge ubijenog. kidnapuju decaka za koga misle da mu je brat ali nije odvode kod devojkine kuce. decak je bio sin gradskog serifa, od koga se zena razvela i trebala da se uda za cini mi se gradonacelnika, na kraju jednog kidnapera udara auto, gradonacelnik se smuva sa majkom od one devojke koja je ucestvovala u otmici a ta devojka se smuva sa glavnim likom... cini mi se da je u prevodu pisalo da se film zove "Skoro kao sreca" ali tako nisam nista mogao da nadjem, jel zna neko?
Skoro kao spanska serija? :D

Du$an

Obećava
Poruka
85
gledao sam davno film jos na VHS u, radnja filma je sa nekim vitezovila, mislim da svi ginu na kraju,jedan od vitezova je zena,
svi imaju razliciti oklop,jedan od njih ima krst na slemu u kome je noz( ako nekom znaci i ovo)...

na kaseti je pisao naziv, krv i pesak,ili oklpp i krv,ali pitanje je koliko je prevod ispravan

sta sve nisam kucao po netu i gde sve nisam trazio,i nista!

pa ako neko moze da pomogne....

hvala

Igor 7

Početnik
Poruka
5
Film iz bliske buducnosti, tipa Gospodar prstenova i sl., sa epskom tematikom otprilike i siguran sam da je bas poznat. Navescu neke detalje iz njega, a cio film prožima tema Boga i Đavola, a glavni junak ima neki zadatak da sidje u ad i ubije neko mitsko cudoviste. U jednom momentu ga hvataju i razapinju ali on uspijeva da se oslobodi okova. Negativac je covjek sa maskom koga zovu Pakao (nisam siguran za ime, ali cini mi se da je tako) i stalno je na konju. Sigurno neko zna, film je izasao otprilike prije godinu dana. Eto, to su neki detalji, dako vam posluze.

HYPE

Domaćin
Poruka
4.502
Film iz bliske buducnosti, tipa Gospodar prstenova i sl., sa epskom tematikom otprilike i siguran sam da je bas poznat. Navescu neke detalje iz njega, a cio film prožima tema Boga i Đavola, a glavni junak ima neki zadatak da sidje u ad i ubije neko mitsko cudoviste. U jednom momentu ga hvataju i razapinju ali on uspijeva da se oslobodi okova. Negativac je covjek sa maskom koga zovu Pakao (nisam siguran za ime, ali cini mi se da je tako) i stalno je na konju. Sigurno neko zna, film je izasao otprilike prije godinu dana. Eto, to su neki detalji, dako vam posluze.

Pomislio sam na Constantine ali to je starije...

bgbg

Obećava
Poruka
51
gledao sam davno film jos na VHS u, radnja filma je sa nekim vitezovila, mislim da svi ginu na kraju,jedan od vitezova je zena,
svi imaju razliciti oklop,jedan od njih ima krst na slemu u kome je noz( ako nekom znaci i ovo)...

na kaseti je pisao naziv, krv i pesak,ili oklpp i krv,ali pitanje je koliko je prevod ispravan

sta sve nisam kucao po netu i gde sve nisam trazio,i nista!

pa ako neko moze da pomogne....

hvala

Hearts and Armour

http://www.imdb.com/title/tt0086074/

PRINC_PERSIJE

Početnik
Poruka
13
Gledao sam ga pre desetak godina i pao mi je na pamet a ne mogu da se setim nicega sem radnje. U pitanju je komedija. U toku jedne veceri u nocnom klubu (diskoteci) glavni lik pokusava sa svojom ekipom da obije sef banke koja se nalazi odmah pored diskoteke (deli ih isti zid). U klubu je policajac u civilu, njegova maloletna cerka, gomila mafijasa. Pun je zapleta i komicnih scena i, naravno, ima srecan kraj.

CocoSunset

Ističe se
Poruka
2.222
Gledao sam ga pre desetak godina i pao mi je na pamet a ne mogu da se setim nicega sem radnje. U pitanju je komedija. U toku jedne veceri u nocnom klubu (diskoteci) glavni lik pokusava sa svojom ekipom da obije sef banke koja se nalazi odmah pored diskoteke (deli ih isti zid). U klubu je policajac u civilu, njegova maloletna cerka, gomila mafijasa. Pun je zapleta i komicnih scena i, naravno, ima srecan kraj.

Mozda Stark Raving Mad?

dju_bre

Ističe se
Poruka
2.582
Jesi li siguran da su Bog i Djavo? Da nisu mozda grcki bogovi? Mene lici na ovo http://www.imdb.com/title/tt0800320/

bijocanin

Početnik
Poruka
1
Pozdrav svima.

U pitanju je Italijanski film, gledao sam ga pre mozda 15 godina. tako da mogu da se setim samo pojedinih situacija koje su tada na mene ostavile dubok utisak. Radnja se desava na selu i vezana je za decu koja u njemu zive.
U jednom trenutku u selo kao rodjaka jednog decaka dolazi lepa devojcica u koju se skoro svi decaci zaljubljuju. Tako jedan decak (koji glumi glavnu ulogu), namerno sebi vazdusnom puskom puca u prst.
Druga scena koja hronoski ide ispred prethodno navedene, a i malo je smesna je da je taj isti decak kad je cuo da ta devojcica dolazi, brzo otrcao da spere prljavstinu sa kolena i bermuda koju je naneo igrajuci se.

Film je prikazan na prvom programu tada na maltene jedinom kanalu u Srbiji.(mozda ima i vise od 15 godina), pa pretpostavljam da je rezirao neki od poznatih italijanskih reditelja.
Nisma uspeo sma da ga nadjem.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.