Quantcast

Glavobolje...

reunion

Zainteresovan član
Poruka
136
U poslednje vreme mi se javljaju "cudne glavobolje": periodicno, nekoliko dana za redom mi se desava da me glava iznenada zaboli ali samo na 30-60 sekundi, znaci jako kratko, ali je bol neopisivo jak. Kao da je neko uljucio pa iskljucio prekidac. Pre i posle toga -nista- nema glavobolje. Imam 36 godina, a pritisak mi, koliko znam, varira od normalnog (120/80) do malo nizeg (110/65). Nikakve lekove ne uzimam. Nemam nekih posebnih kardiovaskularnih problema, osim sto mi je pre 4-5 godina odstranjen tromb iz noge. Ima li razloga za brigu?

Zli Inkvizitor

Obećava
Banovan
Poruka
100
Znate, ne želim da Vas plašim, ali bih savetovao da odete tamo gde treba da Vam se pregleda glava. Stvar je takva da Vam se ovde teško može pomoći. Dakle, pravac kod čika doce na skeniranje!

Limette

Zainteresovan član
Poruka
237
Meni se to jedno vreme stalno desavalo, ja rekla mojima a oni su me pravili ludom. Snimila sam glavu na sve moguce nacine, radila kompletnu biohemiju i sve je ok. Onda sam otisla kod zubara i on mi je rekao da me glava tako boli najverovatnije zbog zuba jer se bol sa gornjih zuba(korena) prenosi na glavu, popravila sam zub i sad je sve ok. Mozda je i prehlada ili upala uha. Usvakom slucaju idite do lekara.

dr

Poznat
Poruka
9.755
Mnogo stvari moze dati bol u glavi...s druge strane glava je sirok pojam, gde, u kome predelu...u svakom slucaju kompletan pregled je potreban ,pocevsi od lekara opste medicine pa dalje...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.