Quantcast

Glavobolje...

reunion

Zainteresovan član
Poruka
136
U poslednje vreme mi se javljaju "cudne glavobolje": periodicno, nekoliko dana za redom mi se desava da me glava iznenada zaboli ali samo na 30-60 sekundi, znaci jako kratko, ali je bol neopisivo jak. Kao da je neko uljucio pa iskljucio prekidac. Pre i posle toga -nista- nema glavobolje. Imam 36 godina, a pritisak mi, koliko znam, varira od normalnog (120/80) do malo nizeg (110/65). Nikakve lekove ne uzimam. Nemam nekih posebnih kardiovaskularnih problema, osim sto mi je pre 4-5 godina odstranjen tromb iz noge. Ima li razloga za brigu?

Limette

Zainteresovan član
Poruka
237
Meni se to jedno vreme stalno desavalo, ja rekla mojima a oni su me pravili ludom. Snimila sam glavu na sve moguce nacine, radila kompletnu biohemiju i sve je ok. Onda sam otisla kod zubara i on mi je rekao da me glava tako boli najverovatnije zbog zuba jer se bol sa gornjih zuba(korena) prenosi na glavu, popravila sam zub i sad je sve ok. Mozda je i prehlada ili upala uha. Usvakom slucaju idite do lekara.

dr

Poznat
Poruka
9.755
Mnogo stvari moze dati bol u glavi...s druge strane glava je sirok pojam, gde, u kome predelu...u svakom slucaju kompletan pregled je potreban ,pocevsi od lekara opste medicine pa dalje...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.