Glavni ruski čovek u Srbiji je Vulin

Znači džabe sve ovim ostalim rusofilima što pokušavaju da se dodvore Rusima u vlasti i opoziciji. Samo Vulin ide na paradu.

Naravno da jeste.
Ubih se od smeja nedavno kaje Tixi rekao da je Woo-Chler poslao Vulina u Moskvu na paradu.
Čuj vica, poslao. Da ga Vulke nije možda pitao jel sme da ide?
On, bre ima 3 odlikovanja, ne sa temua, nego od FSB-a.
Ide u Moskvu kad oće, il tačnije, kad ga pozovu iz centrale na izveštaj. Ili makar, turistički.
Ostali tamo ne da ne smeju da prigvire, nego ih strah hvata na samu pomisao da odu.

Štaviše, prilično sam siguran da su neki od hroničnih rusofoba na forumu iz redova SNS.
 
Naravno da jeste.
Ubih se od smeja nedavno kaje Tixi rekao da je Woo-Chler poslao Vulina u Moskvu na paradu.
Čuj vica, poslao. Da ga Vulke nije možda pitao jel sme da ide?
On, bre ima 3 odlikovanja, ne sa temua, nego od FSB-a.
Ide u Moskvu kad oće, il tačnije, kad ga pozovu iz centrale na izveštaj. Ili makar, turistički.
Ostali tamo ne da ne smeju da prigvire, nego ih strah hvata na samu pomisao da odu.

Štaviše, prilično sam siguran da su neki od hroničnih rusofoba na forumu iz redova SNS.
FSB je alfa i omega, mnogi rusofili su to hteli ali samo Vulin je dobio.
 
Znači džabe sve ovim ostalim rusofilima što pokušavaju da se dodvore Rusima u vlasti i opoziciji. Samo Vulin ide na paradu.
Crom, I have never prayed to you before. I have no tongue for it. No one, not even you, will remember if we were good men or bad. Why we fought, or why we died. All that matters is that two stood against many. That's what's important!
Istina... taj čovjek iskovan je u ognju Hiperboreje.
 
FSB je alfa i omega, mnogi rusofili su to hteli ali samo Vulin je dobio.
Ne znam kad je tačno on upao u tu priču sa njima?
U vreme baba Jule, ta strana vlsati je imala standardno dobre veze sa Rusijom,
Sloba ne, on je uvek bio okrenut ka zapadu, Americi, preciznije.
Verovatno su mu od tada ostali neki kontakti.
A možda je i od starta bio projekat njihove službe, kao što je Woo-Chler projekta naše.
Dobro, naše, sa tjuningovanjem u Britaniji.

Moguće da je Vulke od starta bio treniran za neke zadatke, samo je vešto glumio pajaca.
Ne bi to bio prvi takav slučaj, ipak je to služba koja je prošla i hladni rat
i sve unutarnje čistke u vreme Staljina, tu, da bi preživeo, i još više, da bi radio undercover,
tu mora da se kriješ i pretvaraš na veliko. Ne može to svako.

Zanimljiv je bio onaj pokušaj kontakta sa N! u proleće prošle godine, kad je grupica onih stotinjak Vulinovih,
zapravo, desetak njih iz novosadskog Pokreta socijalista, a ostalo skupljeno s koca i kopca,
došlo da, kao, nešto da protestuje ispred zgrade N!, i glavni od njih, kako li mu beše ime,
tražio da ih puste unutra da oni kažu svoju verziju istine.
Kao u filmovima, kad neki špijun, pod okriljem mase, traži kontakt u nekoj ambasadi.
 
Da li je neko video Vulina na paradi? Ima li neki snimak?
Lep, ki upisan.
Ovako se nikad ne smeje u Srbiji

1779391435825.png
 

Istina... taj čovjek iskovan je u ognju Hiperboreje.
Ускоро почиње снимање новог Конана.

Конан тхе Кинг.

Опет глуми Шварци. Овај пут старог Конана, коме је све преко главе, али опет мора да се фајта са злим момцима јер хоће да му узну краљевство.
 
Ускоро почиње снимање новог Конана.

Конан тхе Кинг.

Опет глуми Шварци. Овај пут старог Конана, коме је све преко главе, али опет мора да се фајта са злим момцима јер хоће да му узну краљевство.
Ma znam... ali nije to trebalo čačkati, već drugi dio je bio užas.
 

Back
Top