Главни проблем са Зеленским је што је глумац желео да буде озбиљан политичар и ту лежи пропаст народа који га је бирао

nesko101

Veoma poznat
Poruka
14.408
АУТОРСКА
Прва грешка је бирати председника државе а да је млад видели смо на хиљаде примера широм света почевши од Аустрије са канцеларом.
Главни проблем са младима није памет већ лако прихватање корупције од себе па до целог друштва.
Погледајте само колико сада има пара на рачуну Зеленски и видећете да сам у праву.
То што је професионални глумац још горе је јер такав не може бити партнер у озбиљној политици.Такав као он може бити само сарадник страних обавештајних служби и партнер дубокој држави широм света.
Рат је морао да дође јер се народ Украине коцкао са судбином.

nesko101

Veoma poznat
Poruka
14.408
Njegova propast se ogleda u tome što je idiot mislio da će NATO pakt da zarati sa Rusijom zbog njega. I što je mislio da ima leđa. A ostavili ga kao gomno na kiši.
Ма замисли само да је код нас глумац Сергеј Трифуновић на власт као председник и биће ти јасно све.

Poruka
1.464
Ма замисли само да је код нас глумац Сергеј Трифуновић на власт као председник и биће ти јасно све.
Ne daj Bože. Ja bih se u toj situaciji odrekao i ove zemlje i ovog naroda. Ili zamisli Čeda narkoman sa krmkom Čankom da bude vlast. Jeste da nisu glumci, ali...

nesko101

Veoma poznat
Poruka
14.408
Ne daj Bože. Ja bih se u toj situaciji odrekao i ove zemlje i ovog naroda. Ili zamisli Čeda narkoman sa krmkom Čankom da bude vlast. Jeste da nisu glumci, ali...
Чеда колко знам има диплому драматургије купљену наравно.

Poruka
1.464
Чеда колко знам има диплому драматургије купљену наравно.
Šta god da ima, neka mu. Samo što dalje od vlasti. Neka ide u Sarajevo pa neka vlada.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.