Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da je forum Hronika izdvojen iz foruma Politika i sada je poseban forum u kategoriji "Društvo".

ГЛАВНИ ГРАД СРБИЈЕ - БРИСЕЛ

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.544
http://www.mondo.rs/s199625/Srbija/EU_Lukasenku_zabranila_ulaz_u_Srbiju.html
EU Lukašenku "zabranila" ulaz u Srbiju
Srbija će uvesti sankcije Belorusiji na zahtev EU - odlučio srpski MUP na zahtev iz Brisela.

Ovom odlukom Beograd je, nezvanično saznaje "Blic", poslao poruku da je ozbiljno shvatio oštra upozorenja da ne može da traži status kandidata, a da se istovremeno ponaša suprotno spoljnoj politici u pitanjima oko kojih je u Briselu postignut konsenzus.

Odluka da se predsedniku Belorusije Aleksandru Lukašenku i njegovim saradnicima zabrani ulazak u Srbiju doneta je u EU uz konsenzus, a pridružile su joj se i zemlje kandidati i potencijalni kandidati, među kojima je i Srbija.

Kandidati za ulazak u EU - Hrvatska, Makedonija, Crna Gora, i Island, zatim Albanija, BiH i Srbija kao potencijalni kandidati, te zemlje Evropske asocijacije za slobodnu trgovinu Lihtenštajn i Norveška su izjavile da se slažu sa ciljevima odluke Saveta EU koja se odnosi na restriktivne mere protiv beloruske vlade.

Savet EU je 31. januara zamrzao sredstva i zabranio putovanja za oko 160 zvaničnika Vlade Belorusije i druge pojedince, za koje veruje da su učestvovali u prevarama na izborima i postizbornom progonu političkih protivnika.
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
КАКВЕ СУ СИСЕ ОВИ ИЗ ВЛАСТИ....
ТРЕБА ИМ СВИМА КУПИТИ ШТИТНИКЕ ЗА КОЛЕНА...
КАД ПУШЕ, ДА ИХ НЕ ЗАБОЛЕ.....
:rotf: :rotf: :rotf:

gost 251218

Iskusan
Banovan
Poruka
5.310
Kroz našu istoriju uvek smo išli glavom kroz zid.U 20 veku 2.000.000 Srba je platilo glavom tu politiku.Nekima to nije dovoljno pa izigravaju ‚‚patriote" i zagovaraju i dalje konfrotaciju sa svima.
Podsetiću vas na Kinesku poslovicu:‚‚Čovek treba da bude kao trska.Kad dune vetar treba da sa povije, kad stane treba da se uspravi".A mi radimo sve suprotno i zato ćemo nestati kao narod zbog kvazi patriota.

Пресретач

Buduća legenda
Poruka
36.428
Kroz našu istoriju uvek smo išli glavom kroz zid.U 20 veku 2.000.000 Srba je platilo glavom tu politiku.Nekima to nije dovoljno pa izigravaju ‚‚patriote" i zagovaraju i dalje konfrotaciju sa svima.
Podsetiću vas na Kinesku poslovicu:‚‚Čovek treba da bude kao trska.Kad dune vetar treba da sa povije, kad stane treba da se uspravi".A mi radimo sve suprotno i zato ćemo nestati kao narod zbog kvazi patriota.
Само ми објасни како је дошло до преврата 1903. и 1941., па онда дај неку пословицу може и Британска.

Пресретач

Buduća legenda
Poruka
36.428
Dobrica Ćosić je dobro rekao ko smo, šta smo i kuda smo krenuli, ali su ga naše kvazi patriote proglasile za izdajnika.
Nisu Britanci krivi što smo mi naivni.Oni su samo igrali na naš mentalitet, i nisu promašili.
Значи они деле карте?
Разни су писали о Србима од Гетеа преко Пушкина до сад скоро неког средњовековног фанатика из Босне (заборавио сам му име).

gost 251218

Iskusan
Banovan
Poruka
5.310
Значи они деле карте?
Разни су писали о Србима од Гетеа преко Пушкина до сад скоро неког средњовековног фанатика из Босне (заборавио сам му име).
Zar je rešenje da i dalje ginemo?Zar je rešenje da i dalje gladujemo?

eremita

Zaslužan član
Poruka
116.801
Zar je rešenje da i dalje ginemo?Zar je rešenje da i dalje gladujemo?
Је л' ти то ПРЕТИШ??? Значи ако нећемо у ЕУ - ОНДА ЋЕМО ДА ГИНЕМО, је л' ? А што се гладовања тиче ВЕЋИНА СРБИЈЕ ГЛАДУЈЕ ЈЕР СЕ ВЛАСТ УВЛАЧИ РАЗБОЈНИЦИМА ЕУ...

Poruka
22.939
Interes da opstanemo kao narod! Ili misliš da je bolje da prkosimo svetu? Šta bi izabrao?
Да опстанемо? Са негативном стопом наталитета, умирањем од глади, болештина, скакањем са мостова?
Што се тиче твоје кинеске пословице ми се 11 годинама повијамо на ветру, али смо некако крти и много се ломимо...И престани са паролама и памфлетима типа "Када уђемо у ЕУ, има да теку мед и млеко"...:)

gost 251218

Iskusan
Banovan
Poruka
5.310
Lako je ovde biti jak na rečima gospodo.
Pročitaj moje postove još jednom, i uočićeš da tamo nigde nisam pomenuo‚‚Kada uđemo u EU,ima da teku med i mleko" jer ja ovde govorim o nužnom zlu o opstanku nas kao naroda.Ovde je pitanje hoćemo li da živimo ili da nestanemo.Ja hoću da živim.Ako će političari morati da kleče pred silom neka kleče.Klečao je i Miloš Obrenović.

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.