starolecanin
Primećen član
- Poruka
- 852
Pozdrav svim forumasima!
Peca li neko na glavinjare? Kakvi su utisci? Kako ih vodite? Koje gramaze koristite?Koja riba najcesce dolazi?
Ja iskreno razmisljam da krenem da pecam na njih, jeftinije su mi od voblera a volim na njih da pecam. Pre par nedelje kupim novo pace, odem na reku na deo gde je nabacano kamenje da se nebi beden odronjavao kada nadodje voda, zabacim drugi put i izvadim pace bez pakte, pukla
a novaca nikada za bacanje nemam jer sam student jos uvek, tako da sam blago odlepio... Grbavim se imam po 2-3 varalice samo jer nemam uslove za vise, a kontam da za jedno pace mogu da uzmem 2-3 glavinjare i da pecam ko covek...
Peca li neko na glavinjare? Kakvi su utisci? Kako ih vodite? Koje gramaze koristite?Koja riba najcesce dolazi?
Ja iskreno razmisljam da krenem da pecam na njih, jeftinije su mi od voblera a volim na njih da pecam. Pre par nedelje kupim novo pace, odem na reku na deo gde je nabacano kamenje da se nebi beden odronjavao kada nadodje voda, zabacim drugi put i izvadim pace bez pakte, pukla
a novaca nikada za bacanje nemam jer sam student jos uvek, tako da sam blago odlepio... Grbavim se imam po 2-3 varalice samo jer nemam uslove za vise, a kontam da za jedno pace mogu da uzmem 2-3 glavinjare i da pecam ko covek...
