glatke povrsine

dog face

Poznat
Poruka
7.500
da li se nekad pogladate u glatke povrsine poput stakla, ogledala, tevea, monitora ..itd , povrsine koja reflektuje odraz sexa u kojem ucestujete i to vam privuce paznju malo

- mozete da nabrojite u kojim glatkim povrsinama ste se uocili u vremenima sexa
 
1453087332388.jpg

98aabc9332aa99741effbadc3a42153f.jpg
 
da li se nekad pogladate u glatke povrsine poput stakla, ogledala, tevea, monitora ..itd , povrsine koja reflektuje odraz sexa u kojem ucestujete i to vam privuce paznju malo

- mozete da nabrojite u kojim glatkim povrsinama ste se uocili u vremenima sexa
Bezveze!Možda nekad nehotice... ali mi to ne predstavlja dodatni užitak.To mi je slično kao da tipkam mob.i sl.!
 
da li se nekad pogladate u glatke povrsine poput stakla, ogledala, tevea, monitora ..itd , povrsine koja reflektuje odraz sexa u kojem ucestujete i to vam privuce paznju malo

- mozete da nabrojite u kojim glatkim povrsinama ste se uocili u vremenima sexa
Ogledalo. Ako nemaš jedno u spavaćoj sobi, a ti kupi (nije skupo direktno kod stakloresca), pa zalepi na vrata od ormara ili na zid.
Varijanta 2: Onaj TV što si pazario da bi gledao ligu šampiona poveži na komp, pa se slikuj sa web kamerom i gledaj prenos svog sexa uživo. A možeš da snimiš za kasnije, da uradiš analizu opštenja, sagledaš greške i propuste i edukuješ se u cilju poboljšanja svojih sexualnih performansi. Nije zgoreg ni da okačiš video ovde, da mi damo stručno mišljenje
 
Šta sad, ispada da se niko nije snimao za vreme seksa, a svako malo procureo ovaj video, procureo onaj video... :aha:

A ne znam za to ogledalo u spavaćoj sobi, šta kaže feng šui?
 
da li se nekad pogladate u glatke povrsine poput stakla, ogledala, tevea, monitora ..itd , povrsine koja reflektuje odraz sexa u kojem ucestujete i to vam privuce paznju malo

- mozete da nabrojite u kojim glatkim povrsinama ste se uocili u vremenima sexa


:trlja:

ja nemam pojma shta vam znachi to stvaranje filozofije i to trcanje za zapadnjackim srranjima

u sushtini ste presretjni ako uopshte imate seks i svedno da li cete sami sebe vidjeti u ogledalu

maj god maj god
 

Back
Top