glatke povrsine

dog face

Poznat
Poruka
7.501
da li se nekad pogladate u glatke povrsine poput stakla, ogledala, tevea, monitora ..itd , povrsine koja reflektuje odraz sexa u kojem ucestujete i to vam privuce paznju malo

- mozete da nabrojite u kojim glatkim povrsinama ste se uocili u vremenima sexa

Baby Yoda

Veoma poznat
Poruka
13.629
1453087332388.jpg

98aabc9332aa99741effbadc3a42153f.jpg

Manastirka

Elita
Poruka
19.001
da li se nekad pogladate u glatke povrsine poput stakla, ogledala, tevea, monitora ..itd , povrsine koja reflektuje odraz sexa u kojem ucestujete i to vam privuce paznju malo

Bezveze!Možda nekad nehotice... ali mi to ne predstavlja dodatni užitak.To mi je slično kao da tipkam mob.i sl.!

Golub

Elita
Poruka
16.668

Ogledalo. Ako nemaš jedno u spavaćoj sobi, a ti kupi (nije skupo direktno kod stakloresca), pa zalepi na vrata od ormara ili na zid.
Varijanta 2: Onaj TV što si pazario da bi gledao ligu šampiona poveži na komp, pa se slikuj sa web kamerom i gledaj prenos svog sexa uživo. A možeš da snimiš za kasnije, da uradiš analizu opštenja, sagledaš greške i propuste i edukuješ se u cilju poboljšanja svojih sexualnih performansi. Nije zgoreg ni da okačiš video ovde, da mi damo stručno mišljenje

Red

ishchashena
Moderator
Poruka
55.616
Šta sad, ispada da se niko nije snimao za vreme seksa, a svako malo procureo ovaj video, procureo onaj video... :aha:

A ne znam za to ogledalo u spavaćoj sobi, šta kaže feng šui?

RužnaKoLopov

Veoma poznat
Poruka
14.560

:trlja:

ja nemam pojma shta vam znachi to stvaranje filozofije i to trcanje za zapadnjackim srranjima

u sushtini ste presretjni ako uopshte imate seks i svedno da li cete sami sebe vidjeti u ogledalu

maj god maj god

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.