Quantcast

Glasanje za najbolju erotsku priču

хероина

Buduća legenda
Moderator
Poruka
31.182
e pa dragi moji drugari, vreme je da vidimo šta su to ljisovci napisali i da izaberemo najerotičniju, najsexi i najljisovskiju priču.. :brus:

na ovoj temi će biti objavljeno svih 9 pristiglih priča i nakon toga na istoj ovoj temi možete da glasate..
na raspolaganju imate 3, 2 i 1 bod.. priče su označene rednim brojevima i na taj način određujete kojoj priči dajete koliko bodova, s obzirom na to da nemaju sve priče naslov..

brisaće se sve što nije glasanje, jer nismo ludi da u gomili spama tražimo postove sa bodovima.. :whistling: a nakon završetka glasanja možete da komentarišete.. :aha:

glasanje će trajati do utorka, 23.10. u ponoć..

srećno svim takmičarima! :heart:

- - - - - - - - - -

Priča br. 1​

Sedeo sam zavaljen u fotelji i gledao film kada sam osetio neobičan dodir na levom uhu. Okrenuo sam se i video nju sa crvenom satenskom trakom. Kućna haljina je skrivala gotovo celo njeno telo ali je osmeh uvek bio jasno vidljiv i meni neodoljiv. Šapnula mi da se opustim i vezala mi oči.
Dovela me je do kreveta i vezala mi ruke za uzglavlje sa još dve trake. Pustila je muziku i skinula mi povez.
Sada sam mogao da vidim šta je ispod haljine dok je igrala u sporom ritmu i polako i nežno je skidala sa sebe.
Tek sam sada primetio da je visokim štiklama, znam da ih ne voli puno. Ispod haljine je bila u polu providnoj haljini i tangama, sve u našoj omiljenoj boji i čarapama i halterima.
Do kraja pesme je bila na meni i ljubila mi usne dok je u isto vreme polako raskopčavala košulju. Ubrzo sam ostao samo u njoj dok se ona igrala sa mnom. Osetio sam njene poljupce po usnama, vratu, grudima i po ponosu. Zatim se vratila istim putem i osetio sam njenu ruku dole, znao sam da se namešta.
Krenula je polako da me jaše kao malo dete igračku konjića.
Uspravila se polako i gledala me pravo u oči. želeo sam da je uhvatim za ruku, struk, zadnjicu ali nisam mogao. Videla ja šta želim, blago se osmehnula i prebacila svoju dugu crnu kosu sa strane skrivajući jednu svoju dojku od mog pogleda. Polako je približila svoje usne mojima, zna da želim da je poljubim ali je predaleko za poljubac, vraća se u prvobitni položaj i ponovo polako ubrzava.
Krevet škripi sve jače i ponovo približava svoje usne mojima, ovoga puta me ljubi. LJubi me jako kao što jaše. U jednom trenutku joj se otima snažan uzdah, izbacujem svu svoju tečnost u nju iste sekunde.
LJubi me još jednom i odvezuje jednu ruku.
Leže pored mene, grli me i kaže "Srećan ti rođendan" i ljubi još jednom.
Gledam na sat i vidim da je prošla ponoć, nisam mogao da smislim lepši početak. Grlim je i ljubim joj usne još jednom.

- - - - - - - - - -

Priča br. 2

Vozio je auto duboko u noci, i dok su se kilometri smenjivali uz tihu muziku opustao sebe od opterecenja tog radnog dana. Bio je petak, dan kad ce se konacno naspavati, ali ovog puta ne u svojoj kuci vec u hotelu u gradu u kom ide na sluzbeni put. Razmisljao je- nije to tako lose, prvo ce se istusirati, popiti kafu, mozda nesto pojesti i dubok san..
Ispred hotela je vec osecao prve znake umora od duge voznje, njegova blistava crna masina je opet odradila fenomenalan posao, presao je buno kilometara u jednom dahu.
Osvrnuo se jos jednom na auto, i usao u hotel.
Recepcionar je bio raspolozen za razgovor, ali njemu nije bilo do price. Iskustvo recepcionara koji oseca sta ljudi zele odradilo je svoje, brzo su zavrsili prijem i on je usao u sobu.
Istusirao se, preskocio kafu i veceru, legao je na krevet. Mir, tisina...ali...U stvari, iz susedne sobe cuje uzdisaje neke zene. Samo mu je jos to trebalo. Ukljucio je tv i pokusao da se uspava. Neso ga je prenulo iz sna, budan je, sa jakom erekcijom. Nista se ne cuje iz susedne sobe. Zeli zenu, zeli sex. Sam je u gluvo doba noci hotela, ali zelja je sve jaca.
Silazi do recepcije i zapocinje razgovor sa hotelijerom. Usputno ga pita kakav je nocni ivot hotela na sta mu recepcionar katko odgovara da ne zna o cemu pricaju. Ok, shvata poentu, i vraca se u sobu.
U njemu je zelja sve jaca, ali nema nista od toga. Pokusava da se opet uspava, kad na vratima cuje tiho kucanje. Otvara vrata, a na ulazu pred njim je zena u ranim tridesetim, oko ruke drzi peskire. Pita ga da udje sa unapred smisljenim izvinjenjem sto tek sad obilazi i njegovu sobu.
On se vraca u krevet, ali mu je neprijatno i ipak ustaje iz kreveta, seda na mali sto da ispostuje zenu, radnicu hotela.
Ona izlazi iz kupatila, odmeri ga hladnim pogledom i pita ga da li zeli jos nesto. Ne, hvala, odgovara on, i ona izlazi iz sobe.
On ga otrese u kupatilu, vrati se u krevet i naspava se kao covek.

- - - - - - - - - -

Priča br. 3

Bio je lep,za nijansu lepsi od drugih i jos toliko ludji od drugih.Volela je takve.Idealni su za tmurne kisne dane i duge zimske noci.Kada joj se ne izlazi, ne cita ,ne spava joj se.Kada je nista ne tera napolje.U sobi je mrak mogao nozem da se sece.Culo vida nije postojalo, samo dodiri i mirisi tela koji su se mesali sa mirisom strasti..Nista joj u tom trenutku nije bilo vazno osim njega, koji je bio sama neznost.Prepustila mu se.

Nozdrve su joj se sirile, udisaji postajali sve brzi, vrucina sve jaca

Nazirala je konturu njegovih ramena i ruku u trenutku kada joj se vrisak oteo iz utrobe i naterao je da zagrize jastuk.Gubila je osecaj za prostor i vreme, izvijena,dok joj je pritisak njegove ruke na glavu, mutio svest a kosa se prosipala po jastuku.Osecala je njegove sitne kapljice znoja koje su joj padale na ledja,dok se pomerao u savrsenom ritmu napred nazad na koji mu je odgovarala stiskom unutrasnjeg misica i pretvarala ga u nezasitog Adonisa .Drugom rukom klizio je od njenog vrata do butina i nazad.Osecala je njegov nabrekli ud u sebi koji je pulsirao na svaki njen pokret, nabijajuci se u nju.Zelela je brze i jace sto su se priblizavali vrhuncu.Telo joj je gorelo a soba se vrtela kao ringispil dok su se kretali u istom ritmu.Nije zelela da stane, ni da izlazi iz nje.

Lezali su u mraku.oznojeni.Pruzila je ruku preko njega pokusavajuci da dohvati casu sa picem u kome se led vec otopio .Cutali su oboje disuci duboko i sve smirenije.Nista nije postojalo tog trenutka osim tisine i ovog vesticijeg mraka.Vracala je casu na komodu pored kreveta kada je osetila njegove prste i jezik ponovo u sebi i drhtaj koji joj je prosao telom.

- - - - - - - - - -

Priča br. 4

Sedim u polumračnoj sobi u jednom od svojih melanholičnih stanja razmišljajući o besmislu svega. U jednom trenutku začuje se zvono na vratima, lenjo se vučem do vrata i otvaram ih, na njima je moja devojka, nisam je očekivao danas, pomislim "nisi morala da dolaziš sad baš kad sam u ovakvom stanju".
Kaže mi odmah sa vrata "sta ti je, opet si zapao u tvoje pesimističko stanje? Pomeri se da uđem, nećeš me valjda držati ovde napolju".
Pomeram se u stranu da može da prođe, ulazimo u sobu koju osvetljava jedino ekran računara na kojem se vrti plejlista doom metala na youtubeu, koja verovatno samo pogoršava moje stanje.
Sedamo na krevet, tek tada malo više obraćam pažnju na nju, obučena je u crnu haljinu, sa dubokim dekolteom koji otkriva njene savršene grudi.
"Mislim da znam pravi način da ti povratim raspoloženje", kaže mi sa osmehom i vragolastim sjajem njenih braon očiju. Nemam želju za seksom, a nemam ni volje da joj se oduprem, tako da je najbolje prepustiti joj se.
Počinje da me ljubi, ja u početku ne uzvraćam, samo se pasivno prepuštam, u nekom trenutku od njenih vrelih, sočnih poljubaca počinje da se budi strast u meni, osećam da sam sve uzbuđeniji. Skida mi majicu, vrelim i vlažnim jezikom prelazi mi preko bradavica, polako se spuštajući prema stomaku, uzbuđenje poprima se veće razmere, osećam se kao da ću eksplodirati.
Otkopčava mi šlic i vadi moj k***c koji je već u punoj erekciji, jezikom prelezi preko glavića, osećaj je neopisiv, zatim ga celog uzima u usta. Dovodi me do ludila, ne mogu više da izdržim, kažem joj "želim da te je**m", okrećem je leđima prema sebi, podižem joj haljinu, vidim da ima crne gaćice, brzo ih spuštam gotovo ih pocepavši, naglo ulazim u nju, osećam kako je vlažna i vrela, baš poput ove noći, hvatam je za bokove i sve bržim tempom je tucam.
Mada bih želeo da ovaj trenutak traje večno, osećam da orgazam nadolazi, svršavam i bacam se pored nje grleći je, pomislim "možda ipak nije sve bez smisla, možda..."

Poslednja izmena:

хероина

Buduća legenda
Moderator
Poruka
31.182
Priča br. 5

Počeo je da pada mrak kada su se zaustavila kola ispred prozora kuhinje. Prepoznao sam odmah automobil i vozača. Izašla je i polako krenula ka ulaznim vratima dok sam ja u žurbi tražio šibice da upalim sveće na stolu. Nisam mogao da se setim gde sam ih ostavio i manično sam pipao džepove. Tu su, levi džep. Upalio sam sveće na stolu istog trenutka kada je ušla u sobu.
Videla je šta radim i na njenom licu se pojavio veliki osmeh, od pogleda na njega bih se uvek i ja osmehnuo. Oči boje kestena su sijale dok je lagano prilazila i svojim crvenim usnama dodirnula moje, isprva nežno a zatim jako. Znala je da sam joj spremao iznenađenje ali nije bila sigurna koje, romantičnu večeru nije očekivala.
Vratio sam se sa njenom omiljenom tortom iz kuhinje kada je i mene dočekalo prijatno iznenađenje. NJena duga crna kosa, do tada vezana u punđu je sada padala preko njenih leđa, belu košulju je zamenio crni veš a umesto suknje su sada tu bili halteri koji su držali čarape. Gledala me je sa sjajem u očima smešeći se zavodljivo. ''Nisi samo ti spremio iznenađenje večeras'' rekla je dok mi je uzimala tortu iz ruku i stavljala je na sto.
Kažiprstom je zagrebala po torti i skinula čokoladni premaz i polako probala, drugom rukom me je uhvatila za kaiš i povela u spavaću sobu. LJubili smo jedno drugo dok me nije u jednom trenutku odgurnula na krevet. Pustila je muziku dok sam ja skinuo košulju i pantalone sa sebe. Sela je na mene i počela da me ljubi po vratu polako se spuštajući sve niže, zubima je skinula i poslednji, jedini komad odeće koji je ostao na meni. Uhvatio sam je za ruke i povukao naviše, poljubio joj usne i okrenuo na leđa. Sada smo promenili uloge, uživao sam dok sam ljubio svaki centimetar njenog tela, nežne usne, beli vrat, savršene male grudi, stomak i njene druge usne. Tu sam, na njenom izvoru požude pokušao da utolim svoju žeđ. Što sam više pio bio sam više žedan dok se ona uvijala pod mnom ispuštajući nežne zvukove koji su bili poput najlepše melodije za moje uši.
Uhvatila me je za kosu sa obe ruke i privukla naviše, da vidim njene oči i osetim njen jezik na svom. Zagrlila me je rukama oko vrata i nogama oko struka. Prelazila je rukama preko mojih leđa dok je njen glas pratio škripu kreveta. Uzdasi i zagrljaji su bivali sve jači i jači dok se nije čulo jedno dugo ''Ahhh'' i tada se kao po komandi sva moja muškost razlila u njoj. Usne su nam se ponovo spojile u dug francuski poljubac.
Legao sam pored nje i zagrlio je, njena glava je bila na mom ramenu. Sjaj u očima je još uvek bio tu kao i osmeh.
Stavila je svoju ruku u moju, nežno sam je prihvatio i poljubio još jednom.

- - - - - - - - - -

Priča br. 6

Potpuno mokra od kiše zakoračila sam u njegov stan. Na korak ispred mene bio je on- neodoljiv kao i uvek i jednako mokre odeće.
-Dugo se nismo videli- rekao je više za sebe.
-6 godina- nadovezala sam se.
-Ne znam šta bih ti rekao...
-Ništa, sve sam ti oprostila- rekoh uz osmeh.
Gledala sam ga kako skida majicu i počela i ja da skidam kišom natopljenu odeću sa sebe. Okrenuo se ka meni i posmatrao me.
-Dobro izgledaš.
-Nisi ni ti loš.
-Baš lepo što smo se sreli.
-Jeste lepo.
-Nešto nisi pričljiva...
-Nisam. Sada samo želim da skinem ove mokre stvari sa sebe i da se ugrejem.
-Kako ti kažeš- nasmejao se i dodao- viski?
-Može- rekoh dok sam skidala poslednji komad odeće sa sebe.
Dok je uzimao čaše i sipao piće, prišla sam mu sa leđa, prilepila se uz njega, pružila ruke i počela da mu otkopčavam kajš. Ubrzo su mu se farmerke našle na podu, a za njima i bokserice. Kada se okrenuo ka meni držeći dve čaše sa viskijem u rukama, videla sam da mu je već dovoljno dignut da možemo da preskočimo i viski i predigru. Bila sam ga željna kao nikada do tad. Sex sa njim bio je od onih koje ne zaboravljam ni nakon toliko godina. Ipak, uzela sam čašu u ruku, ali sam se odmah i spustila na kolena. Samo sam mu liznula vrh glavića, a nakon toga ispila viski na eks. Uhvatio me je za ruku, podigao me, uzeo mi čašu i spustio je na sto. Ispio je svoj viski i poveo me ka spavaćoj sobi.
Sva nežnost i romantika koja je postojala do pre pola sata dok smo kroz park jurili po kiši do njegovog stana je nestala. Znala sam da se na neki način još uvek volimo, ali više to nije bilo važno. Nešto životinjsko se budilo u nama.
Bacio me je na krevet. Odmah se i on našao iznad mene. Poljubio me je i rekao:
- Nikada te nisam ovoliko želeo.
Podigao mi je ruke iznad glave i prikovao ih za krevet svojim snažnim šakama. Čovek kojeg sam nekada toliko volela izgledao je kao zver koja ne može da kontroliše svoje nagone. Više nego ikada želela sam da me uzme, grubo, bezobrazno, nekontrolisano, da me ispuni i zadovolji.
Potpuno nemoćna ležala sam pod njim, dok mi je međunožje pulsiralo, željno dodira. Samo na trenutak je vrhom dodirnuo to pulsirajuće mesto i već narednog trenutka bio je u meni. Nije mi ga bilo dosta. Želela sam da ga osetim kao nikada pre. Izdižući zadnjicu pri svakom njegovom pokretu uspevala sam da ga osetim celog u sebi.
- Jače! - vrisnula sam u jednom momentu.
Ne govoreći ništa, samo mi je pustio ruke, izdigao se i podigao mi jednu nogu visoko u vazduh. Tada sam uspela da vidim koliko mu je dignut i velik i u samo jednoj sekundi poželela i da ga dodirnem i da ga stavim u usta i da ga osetim u sebi. Te uzavrele misli su me samo približavale vrhuncu. Zažmurila sam i prepustila se. Nabio mi ga je opet snažno, skoro bolno. Nakon nekoliko snažnih pokreta počela sam da svršavam. Vrištala sam od zadovoljstva i bola, a on nije prestajao. Zver u njemu je uživala u tome da mi nanosi slatku bol i samo mi je još više podizao nogu i još snažnije mi ga je nabijao. Kada sam već gotovo ostala bez daha, naglo ga je izvadio i pitao:
-Gde?
Pružila sam ruku i rekla:
-Daj mi ga.
Uzela sam ga u ruku i znala sam da moram da ga osetim i u ustima dok je još tako tvrd.
-Dođi još gore- rekla sam i već je bio tu, pred mojim ustima.
Pokušavala sam što više da ga stavim u usta, ali nije dugo potrajalo. Počeo je da svršava i dok sam ruku držala na njegovoj zadnjici osetila sam kako mu se celo telo trese. Uživala sam u tome što znam da ga dovodim do ludila i kao da nam to nije bilo dosta, progutala sam sve što je sasuo u moja usta. Kada je otvorio oči i video osmeh na mom licu, upitao je:
- Progutala si?
- Aha- odgovorila sam uz osmeh.
Nasmejao se i on, sagnuo se i poljubio me.
- Rekao sam ti da mi nije gadno i da ću te poljubiti svaki put.
Setila sam se toga i svih naših noći. Pogledala sam ga i više nisam videla zver u njemu. Bio je isto ono nežno biće koje sam davno zavolela i verovatno nikada prebolela. Jedini kojem je bilo sve dozvoljeno i koji to još uvek ume da koristi na obostrano zadovoljstvo.

хероина

Buduća legenda
Moderator
Poruka
31.182
Priča br. 7
Izašla sam sa drugaricama posle sto godina, na "jedno piće", kako to obično biva.
Ali okej, bila je vrhunska svirka. A i Ivan je bio tu. Godinama ga nisam videla.
Sedela sam za jednim od stolova a on je bio za šankom sa još dvojicom meni nepoznatih likova. Vreme mi je letelo, gledali smo se cele noći.
Neznatni osmeh u uglovima usana opet je vratio onaj osećaj "kuvanja" u stomaku.
Šankerica se lomila oko njega čitavo veče, a on je meni dobacivao poglede preko njenog ramena. Pozvala sam jednog od konobara i zamolila da društvu za šankom ponovi turu.
Da ne pita hoće li, već samo da im odnese.
Ivan mi se nasmejao i podigao čašu. Uzvratila sam klimanjem glavom i krajem oka videla šankericu kako seva od besa, što me je dodatno uzbudilo.
Ja sam svoje odigrala, on je bio na redu.
Ustao je i krenuo ka našem stolu, usput je pokupio stolicu i smestio se s moje leve strane, i ne pitajući. Gledali smo se još minut ništa ne govoreći.
Jako sam ga želela...Nisam imala muškarca godinu dana. A Ivan...Ivan je bio nikada ostvarena želja.
Blago se nagnuo ka meni, pomislila sam da hoće nešto da mi šapne a on mi je spustio poljubac na obraz, zadržao usne tu par sekundi, sasvim dovoljno da se promeškoljim na stolici.
A onda mi je rekao: "Mogu li, konačno, da te vodim kući?"
- "Trenutno, možeš i na Mesec."
- "Tamo ćemo sutra", nasmejao se, a mene su opet podišli žmarci.
---------------------------------------------------------------------------------------
Stigli smo kući. Pitao me je da li želim još neko piće.
"Želim samo spavaću sobu, i tebe u sebi.". Ispunio mi je želju.
Otkopčavao mi je košulju a ja sam želela da je pokida, gorela sam.
Sela sam na krevet, on je ostao da stoji ispred mene; otkopčala sam mu pantalone, zavukla ruku u bokserice i uhvatila njegov ***** koji je bio spreman za mene.
Izvukla sam ga napolje i obuhvatila ga rukom i usnama. Želela sam dobro da ga zadovoljim, palilo me je to što sam radila, previše sam uživala.
Podigla sam pogled a on je svoj spustio ka meni, i dok me je tako gledao, prstima mi prolazio kroz kosu i duboko disao, ja sam svršila a da me nije ni dotakao.
Pala sam leđima na krevet. Nije mogao da veruje da tako utiče na mene.
Raširio mi je noge i liznuo me samo jednom, dugo, duboko i polako i rekao mi "Mala, još nikad me ženski orgazam nije ovoliko napalio", za to vreme mazeći moju ***** nabreklim glavićem.
Poigravao se sa mnom, cvilela sam, hvatala sam njegove ruke i stavljala ih na svoje grudi, na zadnjicu, želela sam da me stiska svuda, i želela sam njegov ***** u sebi, do korena.
Trenutak kasnije, i tu želju mi je ispunio.
Toliko dugo nisam osetila težinu muškog tela na sebi i sada sam želela sve, ali nisam mogla da izdržim. Svršila sam i drugi put, još intenzivnije.
Što ga je potpuno izludelo. Okretao me je kao igračku na sve moguće strane i tucao me kao da nam je poslednje.
Osetila sam da se bliži vrhuncu i, neki sekund kasnije, izvadio je svoj ***** i isprskao me svuda po telu.
Srušio se na krevet pored mene ubrzano dišući. Zgrabio mi je ruku grubo. "Mala, šta mi to radiš..."
Ustala sam i navukla njegovu majicu. Pitao me je gde ću.
Rekla sam - "Vratiću se po još."
Izašla sam na terasu da zapalim cigaretu.
Nasmejala sam se i naježila. Noge su mi se i dalje nekontrolisano tresle.
Najbolji osećaj na svetu.

- - - - - - - - - -

Priča br. 8

Once in a lifetime

Postoje neke zene,koje vam za razliku od drugih,obeleze zivot I utisnu vam se u secanje tokle god vas srce I um sluze(a I ona stvar).
Ali,Ana je bila nesto posve dugo,nesto sto dugo (ili uopste) nisam imao,a oduvek sam zeleo.Bila je svoja,jaka,divlja,neukrotiva,dinamicna,senzualna,e roticna a opet nezna,osecajna,krhka I normalna devojka.Taj idealan spoj u malom slatkom I zgodnom pakvanju me je privlacio poput magneta.I ona je na poseban nacin bila privucena mojom pojavom,volela je da kaze da sam njena muska verzija sto nas je jos dodatno palilo.Bili smo od onih ljudi koji su mogli opusteno o svemu da razgovaraju.. pa na kraju krajeva I o seksu.Vremenom smo dosli I do te tacke usijanja u nasoj komunikaciji.U mislima smo se kresnuli stotinu puta.Kako smo se vise otvarali tako su i provokacije bile sve cesce,dok u jednom trenutku nismo zavapili ,,Ja moram da te imam’’. Nismo se obazirali na realne poteskoce posto prepreke ne postoje kada je pozuda jaka I obostrana.Dugo smo se pekli na tihoj vatri,dok mi jednog petka nije stigla poruka sa sadrzinom ,,Hej pogodi sta ’’.. znao sam,taj trenutak je dosao,bio sam uzbudjen,ponasao sam se kao tinejdzer,postavljao sebi u glavi razlicita nepotrebna pitanja I scenarije.Te veceri smo se culi,njen umilan I sada vec dobro poznati glas me je umirio I dao mi je spokoj.Pomislio sam u sebi.. bice nam ludo.Bio sam samouveren I strasno napaljen ali suzdrzan,mada nisam mogao da predpostavim da je uzivo pozuda u njenim ocima daleko veca.Nije mi dugo trebalo.Popili smo pice,ona se vrpoljila I smeskala,dirala je svoju divnu kosu,ja sam je gledao poput gladnog vuka,imao sam kez od uha do uha..pomislila je kako cu je zadovoljiti do maksimuma I sjaj u njenim ocima postade jos izrazeniji.Predlozio sam joj da prosetamo,I cim smo izasli iz guzve stavio sam svoju rucerdu na njenu oblu straznjicu I rekao samouvereno da film mozemo pogledati I kod mene.Nasmesila se znalacki I izgovorila bez razmisljanja ono ,,moze’’ ne uspevsi da sakrije sve kraci dah.Uzeo sam je pod sebe,leteli smo do mog stana.Mislim da nikad u zivotu nisam brze otkljucao vrata.Oboje pobacasmo jakne na pod. Svetlo je ostalo samo u hodniku.Gledala me je uznevereno a ja nju kao ulovljena zver spreman na sve.Ubrzo je bila u brusu,njene velike grudi su prosto kiptele,odmah me je opipala po farmericama u predelu prepona I samo je izustila ,,spreman si’’.Bio sam spremniji nego ikad granitno cvrst I mocan,ali sam znao da moram biti oprezan da ne eksplodiram odmah,previse me je palila.Uronio sam glavom u njene velike grudi,osecao sam njeno dahtanje I neizmernu toplinu,sebe nisam ni registrovao ,bio sam u transu.Otkopcala mi je slic,zajedno sa pantalonama mi je skinula I bokserice jednim potezom,osmeh na njenom licu mi je kazao sve.Rekla mi je ,,legni I ne govori nista’’,stavila mi je prst na usne..poljubila u predelu pupka krenuvsi nize.Mislio sam da se necu iskontrolisati,rukama sam stiskao carsaf,a ona..gledala me je u oci njenim predatorskim pogledom,sto me je jos dodatno palilo.Kada su se zavrsile moje slatke mukle nadvila se pobednicki nad amnom,zamahnuvsi njenom bujnom kosom ,rekla je ‘’zelim te u meni smesta’’. Nekako sam se pazljivo uvukao u njeno malo parce raja,a njeno uvijanje I stenjanje mi je sugerisalo da krenem lagano..pratio sam njen ritam,svaki pokret,uzdah,osluskivao sam njeno telo.. hteo sam da oboje budemo zadovoljni.Oboje smo imali onaj ludacki pogled,bacali smo se svuda po sobi,prevrnuli smo sve stvari po radnom stolu,za susede nismo marili..Ostalo mi je jos toliko da je zamolim da zavrsim medju njenim lepim bliznakinjama,bez razmisljanja mi je dozvolila.Celo vreme me je gledala u oci,osecao sam se mocnije nego ikad.. isporucio sam joj toplu lavinu zadovoljstva,I kasnije je maramicom dzentlmenski obrisao.
Naravno,da nije proslo mnogo,I pored velike zelje da ne zaspim zaspao sam.Mada sam zapamtio onaj njen pobednicki smesak I njeno milovanje po kosi,kao da kaze ‘’sta sam ti rekla’’.Odmah ujutru sam joj se izvinio sto sam zaspao ,ona je lakonski u svom stilu odgovorila ,,Izvinjenje prihvaceno duso,samo me odbaci do stanice’’.Ostao sam omadjijan I nakon njenog odlaska,prespavao sam I popodne.Oko 17h sam se probudio.. I prvo sto sam se pitao hocemo li se opet videti I kad,da li da je nazovem kroz nekoliko dana ili da cekam nju,sve ta nepotrebna pitanja prekinulo je zvuk poruke u kojoj je pisalo ,,Sledeci vikend revans bejbi ti kod mene’’.

хероина

Buduća legenda
Moderator
Poruka
31.182
Priča br. 9

SEĆANJA

Popodne. Plaža. Neshvatljivo mi je kako neko može da spava posle ručka.
Ja bih satima plivala, ronila...izležavala se na suncu.

Moja radost je i tvoja radost, moj osmeh je i tvoj osmeh.
Bacamo se u more, plivamo, dodiruješ mi ruku, juriš me roneći...
dok se na stotine malih sunaca njiše na modrim valovima i pozdravlja našu razigranu mladost,
obojenu bojama dopadanja i ljubavi.
Uveče sedimo na pesku, prepuni sjaja punog meseca, uz šum mora, miris borova i ružmarina.

Kao i uvek glava ti je u mom krilu. Razgovaramo. Prsti se sami upliću u tvoju kosu.
Daleko smo od ispita i fakulteta, osećam se tako srećnom i spokojnom...
Smejemo se maštarijama o jednom dečaku sa kosom crnom kao mojom i tvojom,
sa tvojim kovrdžama i našim tamnim očima.

"Spremaš li ispit? Izadji obavezno, ne igraj se."
Hoću da ti odgovorim ali tvoje nestrpljive usne gutaju moje reči,
preplanule vrele ruke se svijaju oko mene i sve drugo je sada nevažno.
Savijam ruke oko tvog vrata i mirišem nemir u tvojoj kosi.
Żelim da ovaj trenutak nikad ne prodje.

----------

On je otišao kroz noć. Ona se skupi u uglu postelje. Oko nje mir.
Oseća zbrku dogadjaja i osećanja. Njegovi poljupci, šaputanja, njegove vrline i mane...sve je ostavilo traga u njoj.

Maločas je on bio njena ljubav poslednji put.
Noćas leži sa sećanjima.
Kroz njena sećanja prolazi On, kao što prolaze sati.
Postao je sadržaj njenih misli. Sati se nižu u nisku uspomena koje traju. Vraća trenutke bez kajanja i straha.
Srce joj bije kao ludo. Koliko toga se zbilo za jednu noć.
Oseća raskoš jedne ljubavi na sebi.
Peku je tragovi vlažnih poljubaca.
Seća se kako je drhtala u njegovom snažnom zagrljaju.
Satima joj je ispijao usne kao poslednje kapi vina.
Oseća plameni dah na usnama, u grudima, miris njegovog daha se širi, a glad postaje jača, žešća...
U sobi je topla tišina. U njoj sagorevaju dva velika sunca.
Njeno biće bilo je stopljeno s njegovim bićem, njena sudbina sa njegovom sudbinom.

Iscrpljena od uživanja ona leže sklapajući oči...

----------
Vetrovi su nas razvejali na različite strane.
Drago mi je što sam te opet videla.
Javiću ti se, znam da voliš kad pišem i znam da si bio srećan kraj mene.

gost 389231

Iskusan
Poruka
6.800
Dobre su pričice, teško je biti objektivan pošto je autorski pečat manje više primetan kod svake. :lol: Žiri iz našeg studija glasao je ovako:

Priča broj 1 - 3 poena (story number one - three points);
Priča broj 2 - 2 poena (story number two - two points);
Priča broj 9 - 1 poen (story number nine - one point).

Hvala vam svima. :ok: