Glasanje izmedju ponudjenih političara

Za koga bi ste glasali ?

  • Sergej

    glasova: 0 0,0%
  • Jeremić

    glasova: 0 0,0%
  • Stefanović

    glasova: 0 0,0%
  • Dačić

    glasova: 0 0,0%
  • Zorana Mihajlović

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    17
Bilja S., zbog radi mnogo cega. Naravno da ne mislim da ce se zbog nekog konkretnog bilo sta promeniti ovde, ali bi svakako njena sklonost raspravama i krvavim svadjama unela zivost u sterilnu politicku svakodnevnicu poludosadnih likova sa jedne i sa druge strane politickog dijapazona..

Ovaj spisak je kao ono kad pogledas oskarove kandidate i vidis da Lighthouse nije kandidovan. U ovom slucaju Lighthouse je Bilja.

Ako je S. Srbljanovic, onda ja ne znam da ona zna šta je osnovna poliička funkcija građanina.

Ja nju nisam nikada cuo da ona razume principe političke nauke !

Svako ko je za Bojkot, Društveni ugovor i razume poliikologiju mora da kritikuje nedostatke Društvenog ugovora i poradi na njegovim bagovima i poboljšanju.
 
Ako je S. Srbljanovic, onda ja ne znam da ona zna šta je osnovna poliička funkcija građanina.

Ja nju nisam nikada cuo da ona razume principe političke nauke !

Svako ko je za Bojkot, Društveni ugovor i razume poliikologiju mora da kritikuje nedostatke Društvenog ugovora i poradi na njegovim bagovima i poboljšanju.

Bilja ima decentralisticki princip koji se zasniva na vecim ingerencijama lokalnih sredina o stvarima koje se ticu njih i njihovih gradjana. Al nije to primarni razlog zasto bih glasao za Bilju, vec njen hajducki temperament sklon svadji, a opet kanalisan na pravi nacin, u borbu za neke konkretne stvari koje cine normalnu civilizaciju, a ne apstraktni nacional-populizam.

Pusti palamudjenje o politickim teorijama, drustvenim ugovorima i nekim metuzalemskim dotrajalim floskulama...
 
Ako je S. Srbljanovic, onda ja ne znam da ona zna šta je osnovna poliička funkcija građanina.

Ja nju nisam nikada cuo da ona razume principe političke nauke !

Svako ko je za Bojkot, Društveni ugovor i razume poliikologiju mora da kritikuje nedostatke Društvenog ugovora i poradi na njegovim bagovima i poboljšanju.

Прво ЕКОНОМИКА .. док до политик есе доже .. дуга је пута
 
Autorska tema.

Da vidimo kome biste sada u ovom trenutku dali glas. Neće biti postavljene partije njihove već istaknuti političari u našoj zemlji.
Neko od Vas će glasati za manje "zlo", neko ni za koga jer misli da su svi isti ili veoma slični, za svoj interes pre svega,, a neko opet za nekog za koga misli da treba glasati.

Требало је тајно гласаље да буде.

Овако нико несме да гласа да не би одали фавориткиње и фаворите

Сви се фемкају
 
Bilja ima decentralisticki princip koji se zasniva na vecim ingerencijama lokalnih sredina o stvarima koje se ticu njih i njihovih gradjana. Al nije to primarni razlog zasto bih glasao za Bilju, vec njen hajducki temperament sklon svadji, a opet kanalisan na pravi nacin, u borbu za neke konkretne stvari koje cine normalnu civilizaciju, a ne apstraktni nacional-populizam.

Pusti palamudjenje o politickim teorijama, drustvenim ugovorima i nekim metuzalemskim dotrajalim floskulama...


Pa , da a vidim da vi svađalački postmodernisti, "ne znam šta hoću, ali hoću sad i odmah", nemate znanja ni vrlina, pa ni sposobosti da kanališete problem građanina.

Defekt Bojkota / Društvenog ugovora ili kako ga zovu Dogovor sa narodom kaže da su sve partije jednake u slobodi javnog izražavanja, što je nenormalo, jer ustav ima Društveni ugovor sa građaninom, a ne sa partijama. Građanin kao osnovna politička funkcija, čine udruženja, organizacije i partije.

Ali šta ću ja vama moderatorima na pdf politika kada ste politički neobrazovani.

Zato se narod ne odaziva, niste sposobni da artikulišete na prosom jeziku, jer ne razumete naučni jezik, jer ga (građanina) nema u ugovoru, osim u naslovu.

Da još crtam neznalicama jeste sledeći primer: građanin u Društvenom ugovoru, npr. kroz stručno udruženje, ima pravo tražnje da se pojavi u javnoj raspravi, u slobodnoj javnosti, a ne samo to da se dozvoljava partijama.

Dakle veliko neznanje ili je opet obmana za narod !

Lepo kažem DB poreklo, opet podvala !
 
Šta ti stalno sirotinjaš iz OZNE ?
Za koga bi ste glasali ?

  • Vučić
    glasova: 228,6%
  • Đilas
    glasova: 00,0%
  • Sergej
    glasova: 00,0%
  • Jeremić
    glasova: 00,0%
  • Stefanović
    glasova: 00,0%
  • Dačić
    glasova: 00,0%
  • Čedomir Jovanović
    glasova: 00,0%
  • Zorana Mihajlović
    glasova: 00,0%
  • Boško Obradović
    glasova: 114,3%
  • Niko od navedenih, svi su lopovi
    glasova: 4
    57,1%
 
Слободни су само оне и они који ЕКОНОМСКИ не зависе .....

Мора се додати.. слободни су и умоболници и умоболни .... који се смеју на све ко на брашно ....

Mjok.

Nemaš ti pojma o politikologiji, pa ni onaj deo oko Republike.

Ja Monarhista vas slepčine da učim.

zabole me !!!!!!!!!!!!!!!!
 

Back
Top