Glasanje izmedju ponudjenih političara

Za koga bi ste glasali ?

  • Sergej

    glasova: 0 0,0%
  • Jeremić

    glasova: 0 0,0%
  • Stefanović

    glasova: 0 0,0%
  • Dačić

    glasova: 0 0,0%
  • Zorana Mihajlović

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    17
Autorska tema.

Da vidimo kome biste sada u ovom trenutku dali glas. Neće biti postavljene partije njihove već istaknuti političari u našoj zemlji.
Neko od Vas će glasati za manje "zlo", neko ni za koga jer misli da su svi isti ili veoma slični, za svoj interes pre svega,, a neko opet za nekog za koga misli da treba glasati.
imamo samo dva izbora:
oni koji ce sacuvati Srbiju od NATO (Vucic i Dacic) i oni sto ce da Srbiju uvuku u NATO (djilas, sergej, jeremic, stefanovic, jovanovic, mihajlovic, obradovic................)

ostale teme nisu vazne..........to , privreda, obrazovanje, asocijacije, infrastruktura..............SVE TO NISTA NE VREDI AKO POSTANEMO AMERICKI ROBOVI I GINEMO ZA NJIHOVE INTERESE PO SVETU.
 
Vi stariji "sposobni" ste bili najtvrdje leglo i temelj Milosevica, a sada Vucica.
Koliko ste spsobni pokazalo se sa Milosevicem a pokazuje se i sada.

Sposobni su glasali pa zivimo kako zivimo ovih 30 godina.

Na mladima svet ostaje, to je cinjenica, a Vama je vreme za penziju i unuke.

Мојима је отета велепоседничка имовина 1945.,

Радио сам у иностранству, зарадио, донео сам новац и купио некретнине,

Радио сам у привреди, водио сам послове, радио сам и на регулативи,

Био сам добровољно у рату,

Имам четворо деце троје су са мном.

- - -
У директној демократији, може гласати само онај ко плаћа порез држави, ко носи оружје и има исту такву децу.

А, то нису ни млади неспособни, а ни стари и неспособни !
 
Samo BOJKOT!Kad vidim da Logika(sic) stavlja čedu u rang sa pravom opzicijom i kaže da nije medijski mrak i namešteni izbori povraća mi se.A čeda ne može da obuzda svoje uzvike oduševljenja,podrške i pohvale vučiću!Tako nešto može da kaže samo stranački plaćenik kojem je samo novac bitan.A onda dodje još ovaj milungorac pa serunda kako će murat odaljiti Srbiju od nato pakta!!!:rotf: A Srbiju je već doveo praktično u njega samo formalno nije.Ludilo...Svaki diktator da poželi ovakav narod..
 
Meni simpatican onaj sto je vodio kviz na rts, a nisam gej, ali obrazovan, kulturan, po mojim kriterijumima i lep muskarac, a ja volim da se druzim sa takvim elokventno stabilnim i kvalitetnim osobama, i zenama koje mogu da pariraju takvima...

A simpatican mi i onaj sto je bio poslanik iz Svilajnca, zato sto je narodni covek, ali ne u istom smislu kao ovaj prvi...Znaci taj tip je ono kao raja iz Sarajeva, hoce da te poveze, da ti pomogne, ali biznis je biznis....sad je u SNS koliko sam cuo...ali lokalac je u dushi, to se vidi...
 
Samo BOJKOT!Kad vidim da Logika(sic) stavlja čedu u rang sa pravom opzicijom i kaže da nije medijski mrak i namešteni izbori povraća mi se.A čeda ne može da obuzda svoje uzvike oduševljenja,podrške i pohvale vučiću!Tako nešto može da kaže samo stranački plaćenik kojem je samo novac bitan.A onda dodje još ovaj milungorac pa serunda kako će murat odaljiti Srbiju od nato pakta!!!:rotf: A Srbiju je već doveo praktično u njega samo formalno nije.Ludilo...Svaki diktator da poželi ovakav narod..
Ma cheda radi na usluge i pare, taj nema nikakvu ideologiju osim da je narod stoka i glup i da je on maher za narod...
 
Ma cheda radi na usluge i pare, taj nema nikakvu ideologiju osim da je narod stoka i glup i da je on maher za narod...

Да било ко од њих има идеологију, тај би разумео шта је Друштвени договор !

Написали су га са основним незнањем из политичких наука.

Овако не знају шта је бојкот, а шта су избори.
 
Za koga bi ste glasali ?
  • Vučić
  • Đilas
  • Sergej
  • Jeremić
  • Stefanović
  • Dačić
  • Čedomir Jovanović
  • Zorana Mihajlović
  • Boško Obradović
  • Niko od navedenih, svi su lopovi
----------------------------

Списак је небитан, име је небитно, битно је из ког је легла !

Гласати за оног ко нема ДБ порекло (онај ко није дете комунизма)

ДБ и комунизам ?! Какав логика ....
 
Да било ко од њих има идеологију, тај би разумео шта је Друштвени договор !

Написали су га са основним незнањем из политичких наука.

Овако не знају шта је бојкот, а шта су избори.
Pa cekaj, nije valjda da je Ceda opet politicki aktivan....?
 
Dakle, trebaju da glasaju samo matori.

Kod nas se decenijama pokazuje da ti iskusni ili stariji su najveca podrska svakom zlu koje je izabrano. Suprotnog sam misljenja, upravo oni ne treba da glasaju, i svako posle 55 godina.

Мислим да то маторкама и маторима подмежу ови у 30'тим и 40'им .. 'момци' и 'девојке'
 
Ceda je samo jedan stepenik nize u podrumu od Vulina....a sto je Vulin ispao jaje, bez vojske ministar vojni....sine, to je maherski......kao kad bih ja bio selektor reprezentacije u fudbalu , a fudbal igrao kao mali i do punoletstva, a od tada ni na tv utakmicu (a vala nisam ni pre nesto posebno gledao).
 
Pa znaju Cedu u USA , bio vodonosha Tadicu....poznat je Ceda operativnom USA odelenju...
E sad ne razumem pitanje sta je....Ceda i lojalnost to ne ide u istoj recenici na engleskom jeziku...a mozda ide na srpskom...

Чеда је демократа-руљократа, криминалац и терориста којег интересује како да се удружи са осталим гусарима и да заузме трезор.
 
Чеда је демократа-руљократа, криминалац и терориста којег интересује како да се удружи са осталим гусарима и да заузме трезор.
Video sam ja jednom Cedu u trezoru , bila banka tamo blizu policijske stanice Savski venac.....posle cujem da je tamo nadjeno par kila koke.....
 
која биља ? зашто биља ?

Bilja S., zbog radi mnogo cega. Naravno da ne mislim da ce se zbog nekog konkretnog bilo sta promeniti ovde, ali bi svakako njena sklonost raspravama i krvavim svadjama unela zivost u sterilnu politicku svakodnevnicu poludosadnih likova sa jedne i sa druge strane politickog dijapazona..

Ovaj spisak je kao ono kad pogledas oskarove kandidate i vidis da Lighthouse nije kandidovan. U ovom slucaju Lighthouse je Bilja.
 
Bilja S., zbog radi mnogo cega. Naravno da ne mislim da ce se zbog nekog konkretnog bilo sta promeniti ovde, ali bi svakako njena sklonost raspravama i krvavim svadjama unela zivost u sterilnu politicku svakodnevnicu poludosadnih likova sa jedne i sa druge strane politickog dijapazona..

Ovaj spisak je kao ono kad pogledas oskarove kandidate i vidis da Lighthouse nije kandidovan. U ovom slucaju Lighthouse je Bilja.
Ko je Bilja S?
 

Back
Top