Glasacu za Opoziciju

Mali_Oglasi

Aktivan član
Poruka
1.887
Ok, nekada sam glasao non stop za ove iz vlade ali u drzavi je napravljen svinjac i taj svinjac sada nema ko da pocisti. Moje licno misljenje je da moze da se promeni mnogo toga, ako se i oni promene... Danas iskreno nisam ni za jednu stranku pa opet glasacu za opoziciju!

Ono sto mi je intrigantno i zbog cega sam stavio ovu temu jesu glasaci SNS-a. Slusao sam jedan radio(ne znam koji, bio sam u prevozu). Kao podrzavaju SNS. Tu su se naravno javljali glasaci napredne stranke. Svaki drugi je pozivao ubijanje, neki su spominjali sablje, a neki ratove... Posle sam se samo zapitao, da li sam pogresio govoreci da gore od ovoga ne moze da nam bude? U jednom selu su napali jednog deku (pukovnika u penziji), koji je samo rekao kako se ne slaze sa onim sto radi Nikolic...

Stvarno se nadam da rukovodstvo naprednjaka nije takvo kao sto su njihovi "glasaci".
Tesko nama, ako jeste... Mislim da je Srbija umorna od svega sto ti "ljudi" spominju.
 
Ok, nekada sam glasao non stop za ove iz vlade ali u drzavi je napravljen svinjac i taj svinjac sada nema ko da pocisti. Moje licno misljenje je da moze da se promeni mnogo toga, ako se i oni promene... Danas iskreno nisam ni za jednu stranku pa opet glasacu za opoziciju!

Ono sto mi je intrigantno i zbog cega sam stavio ovu temu jesu glasaci SNS-a. Slusao sam jedan radio(ne znam koji, bio sam u prevozu). Kao podrzavaju SNS. Tu su se naravno javljali glasaci napredne stranke. Svaki drugi je pozivao ubijanje, neki su spominjali sablje, a neki ratove... Posle sam se samo zapitao, da li sam pogresio govoreci da gore od ovoga ne moze da nam bude? U jednom selu su napali jednog deku (pukovnika u penziji), koji je samo rekao kako se ne slaze sa onim sto radi Nikolic...

Stvarno se nadam da rukovodstvo naprednjaka nije takvo kao sto su njihovi "glasaci".
Tesko nama, ako jeste... Mislim da je Srbija umorna od svega sto ti "ljudi" spominju.

Stoka je to..

Podsećaju me na prve članove nekadašnjeg SPO-a. Očajnici koji su po celi dan sedeli po kafanama, šljokali, nisu radili ništa, puštali brade da bi izgledali kao negativci iz Bulajićevih filmova, rovarili protiv vlasti, države i sistema. A onda se je vlast promenila... Jedna druga treća. ... Na lokalu i na republičkom nivou.

A oni su i dalje ostali isti "očajnici koji su po celi dan sedeli po kafanama, šljokali, nisu radili ništa, puštali brade da bi izgledali kao negativci iz Bulajićevih filmova, rovarili protiv vlasti, države i sistema".
Rovarili su sad još žešće protiv vlasti, jer su navodno izdani od svojih, zato što nisu adekvatno nagrađeni za poturanje leđa, kad je policija nemilosrdno pendrečila. Zato što nisu postal direktori javnih gradskih preduzeća, a toliko su se založili za promenu sistema...

Ali jadnici ne shvataju da su u stvarili trebali da menjaju sebe, da se okupaju, obriju i otrezne. Da porade na sebi...

Nema drževe ni sistema koji će biti po njihovoj volji. Radi se o prirodnim luzerima. Oni će biti problematični u svakom sistemu i svakoj vlasti.

Oni su problem samima sebi.
 
Poslednja izmena:
Stoka je to..

Podsećaju me na prve članove nekadašnjeg SPO-a. Očajnici koji su po celi dan sedeli po kafanama, šljokali, nisu radili ništa, puštali brade da bi izgledali kao negativci iz Bulajićevih filmova, rovarili protiv vlasti, države i sistema. A onda se je vlast promenila... Jedna druga treća. ... Na lokalu i na republičkom nivou.

A oni su i dalje ostali isti "očajnici koji su po celi dan sedeli po kafanama, šljokali, nisu radili ništa, puštali brade da bi izgledali kao negativci iz Bulajićevih filmova, rovarili protiv vlasti, države i sistema".
Rovarili su sad još žešće protiv vlasti, jer su navodno izdani od svojih, zato što nisu adekvatno nagrađeni za poturanje leđa, kad je policija nemilosrdno pendrečila. Zato što nisu postal direktori javnih gradskih preduzeća, a toliko su se založili za promenu sistema...

Ali jadnici ne shvataju da su u stvarili trebali da menjaju sebe, da se okupaju, obriju i otrezne. Da porade na sebi...

Nema drževe ni sistema koji će biti po njihovoj volji. Radi se o prirodnim luzerima. Oni će biti problematični u svakom sistemu i svakoj vlasti.

Oni su problem samima sebi.

A vidiš ja mislim da su još veća stoka ovi na vlasti. Tek oni ništa ne rade, žderu po kafanama, šljokaju i sve to nam masno naplate.
Ako bih već birao koje bih se stoke rešio, to bi sigurno bila stoka na vlasti.
 
Ok, nekada sam glasao non stop za ove iz vlade ali u drzavi je napravljen svinjac i taj svinjac sada nema ko da pocisti. Moje licno misljenje je da moze da se promeni mnogo toga, ako se i oni promene... Danas iskreno nisam ni za jednu stranku pa opet glasacu za opoziciju!

Ono sto mi je intrigantno i zbog cega sam stavio ovu temu jesu glasaci SNS-a. Slusao sam jedan radio(ne znam koji, bio sam u prevozu). Kao podrzavaju SNS. Tu su se naravno javljali glasaci napredne stranke. Svaki drugi je pozivao ubijanje, neki su spominjali sablje, a neki ratove... Posle sam se samo zapitao, da li sam pogresio govoreci da gore od ovoga ne moze da nam bude? U jednom selu su napali jednog deku (pukovnika u penziji), koji je samo rekao kako se ne slaze sa onim sto radi Nikolic...

Stvarno se nadam da rukovodstvo naprednjaka nije takvo kao sto su njihovi "glasaci".
Tesko nama, ako jeste... Mislim da je Srbija umorna od svega sto ti "ljudi" spominju.
Provokatori!:evil::evil::evil:
Fuj....fuj...FUJ!
 
Stoka je to..

Podsećaju me na prve članove nekadašnjeg SPO-a. Očajnici koji su po celi dan sedeli po kafanama, šljokali, nisu radili ništa, puštali brade da bi izgledali kao negativci iz Bulajićevih filmova, rovarili protiv vlasti, države i sistema. A onda se je vlast promenila... Jedna druga treća. ... Na lokalu i na republičkom nivou.

A oni su i dalje ostali isti "očajnici koji su po celi dan sedeli po kafanama, šljokali, nisu radili ništa, puštali brade da bi izgledali kao negativci iz Bulajićevih filmova, rovarili protiv vlasti, države i sistema".
Rovarili su sad još žešće protiv vlasti, jer su navodno izdani od svojih, zato što nisu adekvatno nagrađeni za poturanje leđa, kad je policija nemilosrdno pendrečila. Zato što nisu postal direktori javnih gradskih preduzeća, a toliko su se založili za promenu sistema...

Ali jadnici ne shvataju da su u stvarili trebali da menjaju sebe, da se okupaju, obriju i otrezne. Da porade na sebi...

Nema drževe ni sistema koji će biti po njihovoj volji. Radi se o prirodnim luzerima. Oni će biti problematični u svakom sistemu i svakoj vlasti.

Oni su problem samima sebi.

Lepo opisano. Sve bih potpisala osim prvog reda.
 
Лажни штрајк Николића је само обрукао СНС и подигао рејтинг ДС-у. ДС ће да влада и у наредне 4 године. Браво, Томо.

Nista ne moze podici rejting DSu. Ne postoji tolika glupost koju bi Nikolic ili bilo ko mogao da uradi pa da losije prodje od DS na izborima.
 
Klise je reci da su svi politicari lopovi i to jednaki lopovi. :) No necu glasati za zute niti sve ove oko njih. Odvratni su. Necu glasati ni za radikale ni za naprednjake koji su jos odvratniji. Jer ovi zuti bar imaju neke skolovane lopove, a ovi opozicioni sve same polupismene i neoprane debile :D

Dakle svi su oni skupa odvratni.

I manje stranke poput LDP i LSV su odvratne.

Odvratni su svi.

Tako da verovatno necu ni da izadjem na izbore, Prepusticu debilima koji izlaze na izbore i glasaju nadajuci se promenama (kakav vic) da odluce koji ce debil od ponudjenih debila da vlada. Kako god okrenes dobicemo debilnu vladu :D

Meni nije uopste lose u ovoj nazovi demokratiji. Cak mi je odlicno. No vidim da vecina u Srbiji nema ni za lebac (klise). Pa ako Srbi vole da gladuju a da ja uzivam, onda neka tako bude :D
 
Nista ne moze podici rejting DSu. Ne postoji tolika glupost koju bi Nikolic ili bilo ko mogao da uradi pa da losije prodje od DS na izborima.

slicno i ja mislim. sve sto je toma uspeo je zahvaljujuci neuspehu rezima. za sad jedinu zaslugu koju nikolic ima je trosenje nacionalne energije na nekakve peticije i mitinge bez plana i cilja, i sve je dozivelo poraz.
sve sto je dobio od glasaca dobio je, ostali idu u apstinente. nema tu vise sta on da uzme. postojace kao politicka figura kao i rezim, jer je deo cele slike, tadiceva bleda senka.

kad pukne rezim, pucice i rezimska opozicija
 
Evo, ja potpuno podrzavam ljude kojima je odlicno kao Droidu da glasaju za DS( hipoteticki ako je sve istina sto pise). To i jeste fazon...ako vam je dobro, onda nista...i to je potpuno realno. Problem je u ljudima kojima je gore nego ranije, a podrzavaju vlast.
 
Evo, ja potpuno podrzavam ljude kojima je odlicno kao Droidu da glasaju za DS( hipoteticki ako je sve istina sto pise). To i jeste fazon...ako vam je dobro, onda nista...i to je potpuno realno. Problem je u ljudima kojima je gore nego ranije, a podrzavaju vlast.

sve je manje i manje onih kojima je dobro u srbiji, sem ako ne uzimaju kokain il se nabedili da im je dobro.
ne moze yebiga, nema raja nigde dok si okruzen bedom. u srbiji para sve manje i manje znaci.
laze te droid
 
sve je manje i manje onih kojima je dobro u srbiji, sem ako ne uzimaju kokain il se nabedili da im je dobro.
ne moze yebiga, nema raja nigde dok si okruzen bedom. u srbiji para sve manje i manje znaci.
laze te droid

Zato samo rekoh, hipoteticki. Inace cudna je ta njegova linija manjem otpora...Prvo je cova bio Jevrejin-Izraelac, pa cuvar eko-planete...sad je lik kome je mnogo dobro...ma ekstra.:mrgreen:

Ali opet, go, go Droid.:ok::lol:
 

Back
Top