Mali_Oglasi
Aktivan član
- Poruka
- 1.887
Ok, nekada sam glasao non stop za ove iz vlade ali u drzavi je napravljen svinjac i taj svinjac sada nema ko da pocisti. Moje licno misljenje je da moze da se promeni mnogo toga, ako se i oni promene... Danas iskreno nisam ni za jednu stranku pa opet glasacu za opoziciju!
Ono sto mi je intrigantno i zbog cega sam stavio ovu temu jesu glasaci SNS-a. Slusao sam jedan radio(ne znam koji, bio sam u prevozu). Kao podrzavaju SNS. Tu su se naravno javljali glasaci napredne stranke. Svaki drugi je pozivao ubijanje, neki su spominjali sablje, a neki ratove... Posle sam se samo zapitao, da li sam pogresio govoreci da gore od ovoga ne moze da nam bude? U jednom selu su napali jednog deku (pukovnika u penziji), koji je samo rekao kako se ne slaze sa onim sto radi Nikolic...
Stvarno se nadam da rukovodstvo naprednjaka nije takvo kao sto su njihovi "glasaci".
Tesko nama, ako jeste... Mislim da je Srbija umorna od svega sto ti "ljudi" spominju.
Ono sto mi je intrigantno i zbog cega sam stavio ovu temu jesu glasaci SNS-a. Slusao sam jedan radio(ne znam koji, bio sam u prevozu). Kao podrzavaju SNS. Tu su se naravno javljali glasaci napredne stranke. Svaki drugi je pozivao ubijanje, neki su spominjali sablje, a neki ratove... Posle sam se samo zapitao, da li sam pogresio govoreci da gore od ovoga ne moze da nam bude? U jednom selu su napali jednog deku (pukovnika u penziji), koji je samo rekao kako se ne slaze sa onim sto radi Nikolic...
Stvarno se nadam da rukovodstvo naprednjaka nije takvo kao sto su njihovi "glasaci".
Tesko nama, ako jeste... Mislim da je Srbija umorna od svega sto ti "ljudi" spominju.

No necu glasati za zute niti sve ove oko njih. Odvratni su. Necu glasati ni za radikale ni za naprednjake koji su jos odvratniji. Jer ovi zuti bar imaju neke skolovane lopove, a ovi opozicioni sve same polupismene i neoprane debile 


