Glad u Njujorku!!!

Jerry Ropero

Poznat
Banovan
Poruka
7.375
Preko 1,7 miliona ljudi u New Yorku,ili svaki sedmi stanovnik toga grada,nema sredstava da sebi obezbedi dovoljno hrane,javlja organizacija The New York City Coalition Against Hunger http://nyccah.org/



Ova organizacija smatra da je broj ljudi koji svakodnevno stoje u redu za javne kuhinje uvecan za cak 20 % za poslednjih godinu dana.

http://news.bbc.co.uk/2/hi/americas/7106726.stm

Smatra se da je u prosloj godini oko 30 miliona amerikanaca svakodnevno gladovalo.


Eto to je ta obecana zemlja, svetska demokratija broj 1 :)
 
Preko 1,7 miliona ljudi u New Yorku,ili svaki sedmi stanovnik toga grada,nema sredstava da sebi obezbedi dovoljno hrane,javlja organizacija The New York City Coalition Against Hunger http://nyccah.org/



Ova organizacija smatra da je broj ljudi koji svakodnevno stoje u redu za javne kuhinje uvecan za cak 20 % za poslednjih godinu dana.

http://news.bbc.co.uk/2/hi/americas/7106726.stm

Smatra se da je u prosloj godini oko 30 miliona amerikanaca svakodnevno gladovalo.


Eto to je ta obecana zemlja, svetska demokratija broj 1 :)

Nema se para,hebi ga.Dok se isplate americka vojna industrija,opozicione partije u Rusiji i B92, ne preostane nista.
 
Da im pošaljemo žito s kosovskih polja ? Onako, sveže ozračeno osiromašenim uranijumom :lol: Da vratimo uslugu.
Jerry Ropero:
Smatra se da je u prosloj godini oko 30 miliona amerikanaca svakodnevno gladovalo.
Otprilike toliko ljudi živi u podzemlju gradova. Čitav jedan svet, nevidljiv za obične ljude. E odatle uzimaju pacijente za eksperimente raznih vrsta - kao što smo gledali u filmovima .
Da je živ, Mengele bi u Americi mogao lagano da nastavi svoj rad ... :lol:
 
ako neko veruje da je negde med i mleko zato sto mu se tako predstavlja onda on ima veliki problem


"I Love New York"

I don't like cities
But I like New York
Other places make me feel like a dork
Los Angeles is for people who sleep
Paris and London
Baby you can keep

[Chorus]
Other cities always make me mad
Other places always make me sad
No other city ever made me glad except New York
I love New York [X3]

If you don't like my attitude
Then you can F off
Just go to Texas
Isn't that where they golf

New York is not for little pussies who scream
If you can't stand the heat
Then get off my street [repeat]

[Chorus]

I love New York [repeat]
Get off my street [repeat]
 
"Living in America"

More than 38 million Americans go hungry, including nearly 14 million children -

Hunger in American households has risen by 43 percent over the last five years, according to an analysis of US Department of Agriculture (USDA) data released today. The analysis, completed by the Center on Hunger and Poverty at Brandeis University, shows that more than 7 million people have joined the ranks of the hungry since 1999.

The USDA report, Household Food Security in the United States, 2004, says that 38.2 million Americans live in households that suffer directly from hunger and food insecurity, including nearly 14 million children. That figure is up from 31 million Americans in 1999.

"This is an unexpected and even stunning outcome," noted center director Dr. J. Larry Brown, a leading scholarly authority on domestic hunger. "This chronic level of hunger so long after the recession ended means that it is a man-made problem. Congress and the White House urgently need to address growing income inequality and the weakening of the safety net in order to get this epidemic under control." According to the Center on Hunger and Poverty, food insecurity increased by nearly a million households from 2003 to 2004. Rates of hunger increased in almost every single category of household during the same time, with single mothers and those living in or near poverty continuing to suffer from severely high rates of both food insecurity and hunger.


http://www.medicalnewstoday.com/articles/32800.php

sandiego-homeless.jpg

Mornar Popaj? :D
 
Ti koji su gladni su uglavnom crnci koji bi pre bili na welfare nego radili. Svako ko zivi u Americi moze zaraditi dovoljno makar za osnove cak i da radi u McDonaldsu.

Potpisujem!
U Rusiji možeš da radiš po ceo dan - i da crkneš kao i ovde.
To znači da mi kulturološki pripadamo Rusima a ne Amerikancima.
I ne bih pominjao jednu stranku koja teži takvom cilju.
Posle Ajron stalno spopada...
 
Bila sam 6 meseci u LA, Kalifornija, a zatim 6 meseci u Njujorku. Videla sam kako zive basnoslovno bogati Amer, a videla i neopisivu Bedu na ulicama Njujorka. Naravno iz toga ce se "roditi" knjiga, koja za sada ima radni naslov" Moje americko iskustvo".:roll:
 
Bila sam 6 meseci u LA, Kalifornija, a zatim 6 meseci u Njujorku. Videla sam kako zive basnoslovno bogati Amer, a videla i neopisivu Bedu na ulicama Njujorka. Naravno iz toga ce se "roditi" knjiga, koja za sada ima radni naslov" Moje americko iskustvo".:roll:

Ja sam bio u Moskvi. Video bogat svet u tamnim automobilima, dokon narod kako šeta i džeparoše kako kidišu na neoprezne i par promrzlih Rusa iako Rusija izvozi gas za grejanje. To će biti dovoljno za moju knjigu "Ruska zima lakovernima"
 
Bila sam 6 meseci u LA, Kalifornija, a zatim 6 meseci u Njujorku. Videla sam kako zive basnoslovno bogati Amer, a videla i neopisivu Bedu na ulicama Njujorka. Naravno iz toga ce se "roditi" knjiga, koja za sada ima radni naslov" Moje americko iskustvo".:roll:

sad ce da dodje rusomrzac iron da ti kaze kako nemas pojma :)

a nesto me interesuje, mrzi ruse Iron a kaze da je bio u Moskvi, a voli amerikance a nikad nije bio u toj obecanoj zemlji? Cudno zar ne? :roll:
 
sad ce da dodje rusomrzac iron da ti kaze kako nemas pojma :)

a nesto me interesuje, mrzi ruse Iron a kaze da je bio u Moskvi, a voli amerikance a nikad nije bio u toj obecanoj zemlji? Cudno zar ne? :roll:
Iskreno, nisam bas pazljivo citala postove! Ali, mogu reci da ja Ruje ne mrzim - iz prostog razloga sto su Pravoslavci! Cak ih i volim, stvarno!:D/off topic/
 

Back
Top