"Give Me Mercy" - novi singl sastava The Cult

Baudrillard

Zaslužan član
Moderator
Poruka
120.673
The Cult

The Cult su najavili novi album „Under The Midnight Sun“ singlom „Give Me Mercy“. Novi album nastavak je prethodnog „Hidden City“ iz 2016. i biće objavljen 11. oktobra.

„Bio sam apsolutno oduševljen ovim muzičkim komadom koji je Billy napisao“, rekao je frontmen Ian Astbury, „i savršeno se uklapao u ove misli koje sam imao o potrebi naše kulture da prevaziđe pretpostavke dualnosti. Potreban nam je novi jezik jer reči ne mogu da izraze kuda idemo.“

„Under The Midnight Sun“ je producirao Tom Dalgety, koji je takođe radio sa Pixies, Ghost and Royal Blood. Dalgety je bio inspirisan iskustvom Astbury-a na festivalu Provinssirock, održanom u gradu Seinäjoki u Južnoj Ostrobothniji, u zapadnoj Finskoj.

„Kada je svet stao, imao sam trenutak da pišem u realnom vremenu, da izračunam. Prinudila me je ova vizija, ova anomalija, ovo sećanje, da sam pod ponoćnim suncem. Tom nam je pomogao da unesemo novi muzički oblik i frekvenciju u naš proces.

U srži svega, muzika sadrži frekvenciju vibracija kako smo nekada komunicirali pre nego što smo uopšte mogli da govorimo. Pesme ptica, zov životinja, teorija struna, kvantna fizika, psihodelici. Pesma govori o pronalaženju i ujedinjenju lepote u tim čudno prirodnim trenucima.“
, obrazložio je Astbury.

balkanrock.com

srebrna kraljica

sexendragsenrokenrol
Poruka
10.474
Šta znam malo mi je tralala.. Vremena su takva da se više radi na spotu nego na pesmi pa to ne zaobiđe ni ove vrunske bendove
The Cult volim oduvek ali ono što su nekad bili ne mogu uporedim sa ovim..
Astbury je legenda, bilo mi dovoljno samo glas da mu čujem.. al ovo me nije uradilo onako kako sam od njih navikla.. Ne znam evo slušam ovu stvar više puta i nešto mi tu fali..

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.