ginekolog

JOVANA77

Poznat
Poruka
9.786
jao zene.....iako nisam klinka, iako sam vec x puta bila, jos uvek imam onaj grozan osecaj kad treba da legnem na onaj sto kod ginekologa!:mad:

jel i vama tako?:roll:

i nekako, mnogo sam vise volela onaj stari ultrazuk koji je isao na stomak....ovaj mi je bas onako neprijatan:?
 
a036.gif
 
ni ja ne volim da idem
evo po redu neprijatnosti radnje koje mrzim:
3.prepipavanje sisa
2.pritiskanje stomaka
1.guranje onog fakin gvozdja
i kao "opustite se zato vas i boli" ma daj covece a tebi bi prijalo :roll:
 
hm.i dalje se uz radi preko stomaka,kako kažeš.
vaginalno se radi u određenim slučajevima,i kada je neophodno.
nikada mi neće biti lako da legnem na onaj ledeni sto.
i tačka.
radije idem kod čika zube....
 
e,hani,meni moj g. kaže...pošto niste vaginalno rađali ja ću da vas pregledam sa malom...zaboravi kako se zove...ma sve bi podnela...ali led ledeni.....:mrštim se i ježim:
 
e a je l se secas za porodjaj kad ti stavi preko pokrivac i na njemu samo rupica za piku.dok stavlja one cevcice :lol: mislim da nece ostalo da ga zbuni?(ja na porodjaju imala dedicu umesto babice :lol: )
 
ma ovde skoro da vise nijedan ginekolog ne radi taj sto ide na stomak!!!:?

svi nabijaju ono...bezveze!:mad:

uuuuuuuuu, a tek ono gvozdje:mad: :evil: ...to tek ne volem! i redovno me to boli. a to uvek stavlja kad uzima neke uzorke.....ma ne volem ginekologe! :roll:
 
hanibaI77:
e a je l se secas za porodjaj kad ti stavi preko pokrivac i na njemu samo rupica za piku.dok stavlja one cevcice :lol: mislim da nece ostalo da ga zbuni?(ja na porodjaju imala dedicu umesto babice :lol: )
ovaj,ovo je srbija sele...
nema nikakvih pokrivača, samo spavaćica....
a u sali me skinuli golu,smrzla sam se ko tri pice
 
da vam napisem dozivljaj kod ginekologa:
zaradila ja u sred leta opasnu upalu jajnika,dobila mecu i menjam uloske na svakih pola sata toliko je krvavo bilo a tek sto ne mogu da hodam,sva pogrbljena
i odem kod ginekologa podjesa mnom i tadasnji decko.kad je ova pocela da me pregleda on pobegao iz bolnice nije mogao da me slusa.pise ona meni recept za lek a ja op i padnem u nesvest ispred nje.ju ju frka voda samari sestra trci da ga nadje a on pobegao ne znaju gde je.
i ova napise da moram da budem hospitalizovana.a mene toliki strah uhvatio da nema sanse da me jos pregleda dr sa odeljenja,jos kad vidim sve one tuzne zene na ginekoloskom no way!
i potpisem da necu nista sto mi oni kazu.
e kod kuce frka decko ispricao roditeljima sta je bilo,sad oni ne znaju sta ce jedva nadjosmo vezu neku da me pregleda neka nezna dr.
i od nje me nije bilo strah ali sto sam se tad naplasila
 
"Faking gvozdje" :razz: se zove spekulum.
Vaginalna sonda je bolja kada se posmatraju promene na jajnicima i neke diskretne promene na sluznici materice.
Ja kada sam pregledavala -> nisu se devojke / zene mnogo zalile :razz:

Ma, jeste neprijatno...
 
hanibaI77:
e a je l se secas za porodjaj kad ti stavi preko pokrivac i na njemu samo rupica za piku.dok stavlja one cevcice :lol: mislim da nece ostalo da ga zbuni?(ja na porodjaju imala dedicu umesto babice :lol: )

pazi moja soba odmah bila do radjaone naslusala sam se krikova i zapomaganja do j.ja!UZAS NI JA NE VOLIM GINEKOLOGE .al ne razumem one zene sto idu u suknji tamo ko fol ne vidi se nista !ALO!pa on ti svedno vidi najvaznije !!
:shock:
 
katarinat:
pazi moja soba odmah bila do radjaone naslusala sam se krikova i zapomaganja do j.ja!UZAS NI JA NE VOLIM GINEKOLOGE .al ne razumem one zene sto idu u suknji tamo ko fol ne vidi se nista !ALO!pa on ti svedno vidi najvaznije !!
:shock:
e slatka si :lol:
 
pikax:
"Faking gvozdje" :razz: se zove spekulum.
Vaginalna sonda je bolja kada se posmatraju promene na jajnicima i neke diskretne promene na sluznici materice.
Ja kada sam pregledavala -> nisu se devojke / zene mnogo zalile :razz:

Ma, jeste neprijatno...

a jel da to fakin gvozdje kod privatnika od plastike?
razlika je drasticna i izgleda manje morbidno a i za jednokratnu je upotrebu...
 
Ne znam, meni pregled nikad nije bio nesto strasan,ni bolan...neprijatan da,ali nista nesto bog zna sta...eventualno zaboli kad pritiska po stomaku..Cak i koliko se secam, prvi put je isto bilo skroz ok,van svih mojih ocekivanja i sumnji..:)
 
hanibaI77:
ma neka mi kaze koja voli da sretne svog ginekologa i psihologa na ulici? :mrgreen:

E kad sam ovo pročitala,morala sam da se nasmejem iz prostog razloga što mi je kum ginekolog,i moram da kažem jako poznat, a prijateljica psiholog.........:-D:-D:-D

Nego, nije da nije neprijatno kad ideš na pregled.............i svaki put imam tremu...........
 
JOVANA77:
jao zene.....iako nisam klinka, iako sam vec x puta bila, jos uvek imam onaj grozan osecaj kad treba da legnem na onaj sto kod ginekologa!:mad:

jel i vama tako?:roll:

i nekako, mnogo sam vise volela onaj stari ultrazuk koji je isao na stomak....ovaj mi je bas onako neprijatan:?

Ja sam se uplašila samo prvi put, dobro nisam overila na onom stolu kad sam videla instrumente. Tad sam rešila da ubuduće žmurim i ne zveram okolo - pa je sad ok, kolko može biti :roll:
 
anakin:
a jel da to fakin gvozdje kod privatnika od plastike?
razlika je drasticna i izgleda manje morbidno a i za jednokratnu je upotrebu...

Nije, kod mog privatnika je i i dalje fakin gvožđe :?
A najgore je pred porođaj, kad njih 10 dođe da vidi "dokle si stigla", počev od sestre u prolazu, do barem tri babice i dva doktora
 
haha meni su isto tako dosli svi redom da se cude i gledajuci tako probusili vodenjak a mala posto je prosao rok odavno se iskakila jao njihovog ocajanja kad je sva ta voda sa govancima jurnula na njihove ciste uniforme :lol: :lol: :lol:
moj muz se valjao od smeha
 
hanibaI77:
haha meni su isto tako dosli svi redom da se cude i gledajuci tako probusili vodenjak a mala posto je prosao rok odavno se iskakila jao njihovog ocajanja kad je sva ta voda sa govancima jurnula na njihove ciste uniforme :lol: :lol: :lol:
moj muz se valjao od smeha

:shock: ne moguće, lažeš :( :( :(
kakva voda sa govancima?
 
posto je prosao termin bebina creva vise nisu mogla da taloze u sebi ono malo sto ostane od vec preradjene hrane koju uzima od mame ,pa je pocela da kaki,mala baraba
to je siguran znak da je rok predjen
ne uzbudjuj se ni ja to nisam znala ranije :-D
ali posle je carski skoro obavezan jer mogu da se dese infekcije
 

Back
Top