Ginekolog tajno oplodio pacijentkinje, otac je najmanje 17 dece: Bizaran slučaj u Holandiji

Redmond

Veoma poznat
Poruka
14.717
Ginekolog tajno oplodio pacijentkinje, otac je najmanje 17 dece: Bizaran slučaj u Holandiji

Ginekolog u Holandiji ubrizgavao je svoju spermu pacijentkinjama bez njihovog znanja i postao otac najmanje sedamnaestero dece, objavila je danas bolnica Isala u severoistočnom holandskom gradu Zvoleu.

Ponašanje lekara bilo je moralno neprihvatljivo, naglasila je ta ustanova.

Neimenovani ginekolog u međuvremenu je umro. U toj je bolnici između 1981. i 1993. bio specijalista za veštačku oplodnju doniranom spermom. Slučaj je otkriven kad je deo onde začete dece, danas odraslih ljudi, krenuo da otkriva ko im je biološki otac i kad su uzorci DNK upoređeni s DNK lekarovog priznatog deteta.

Ne odbacuje se mogućnost da je lekar otac još većem broju dece, rekla je bolnica.

Osamdesetih godina prošlog veka veštačka oplodnja bila je na početku.

- Roditelje su savetovali da o tome ne šire informacije - navodi se u saopštenju.

Slični slučaj šokirao je Holandiju pre nekoliko godina kad je otkriven slučaj specijalista Jana Karbaata, koji je svojom spermom oplodio mnoge pacijentkinje i otac je najmanje 49 dece.

https://www.telegraf.rs/vesti/svet/...e-najmanje-17-dece-bizaran-slucaj-u-holandiji

https://www.krstarica.com/zivot/ziv...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header

Koji poremećaj mora da se krije u glavama ovakvih ljudi? Neki egocentrizam pomešan sa čistom pakošću? Saznanje da si svojim genima "oplodio" na desetine nepoznatih žena i da tamo negde odrasta gomila tvojih bioloških potomaka pruža neku bolesnu nasladu i zadovoljstvo?
 
Poslednja izmena:
Ginekolog tajno oplodio pacijentkinje, otac je najmanje 17 dece: Bizaran slučaj u Holandiji

Ginekolog u Holandiji ubrizgavao je svoju spermu pacijentkinjama bez njihovog znanja i postao otac najmanje sedamnaestero dece, objavila je danas bolnica Isala u severoistočnom holandskom gradu Zvoleu.

Ponašanje lekara bilo je moralno neprihvatljivo, naglasila je ta ustanova.

Neimenovani ginekolog u međuvremenu je umro. U toj je bolnici između 1981. i 1993. bio specijalista za veštačku oplodnju doniranom spermom. Slučaj je otkriven kad je deo onde začete dece, danas odraslih ljudi, krenuo da otkriva ko im je biološki otac i kad su uzorci DNK upoređeni s DNK lekarovog priznatog deteta.

Ne odbacuje se mogućnost da je lekar otac još većem broju dece, rekla je bolnica.

Osamdesetih godina prošlog veka veštačka oplodnja bila je na početku.

- Roditelje su savetovali da o tome ne šire informacije - navodi se u saopštenju.

Slični slučaj šokirao je Holandiju pre nekoliko godina kad je otkriven slučaj specijalista Jana Karbaata, koji je svojom spermom oplodio mnoge pacijentkinje i otac je najmanje 49 dece.

https://www.telegraf.rs/vesti/svet/...e-najmanje-17-dece-bizaran-slucaj-u-holandiji

https://www.krstarica.com/zivot/ziv...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header

Koji poremećaj mora da se krije u glavama ovakvih ljudi? Neki egocentrizam pomešan sa čistom pakošću? Saznanje da si svojim genima "oplodio" na desetine nepoznatih žena i da tamo negde odrasta gomila tvojih bioloških potomaka pruža neku bolesnu nasladu i zadovoljstvo?
A sta ako nema donora a treba ?
 
Ginekolog tajno oplodio pacijentkinje, otac je najmanje 17 dece: Bizaran slučaj u Holandiji

Ginekolog u Holandiji ubrizgavao je svoju spermu pacijentkinjama bez njihovog znanja i postao otac najmanje sedamnaestero dece, objavila je danas bolnica Isala u severoistočnom holandskom gradu Zvoleu.

Ponašanje lekara bilo je moralno neprihvatljivo, naglasila je ta ustanova.

Neimenovani ginekolog u međuvremenu je umro. U toj je bolnici između 1981. i 1993. bio specijalista za veštačku oplodnju doniranom spermom. Slučaj je otkriven kad je deo onde začete dece, danas odraslih ljudi, krenuo da otkriva ko im je biološki otac i kad su uzorci DNK upoređeni s DNK lekarovog priznatog deteta.

Ne odbacuje se mogućnost da je lekar otac još većem broju dece, rekla je bolnica.

Osamdesetih godina prošlog veka veštačka oplodnja bila je na početku.

- Roditelje su savetovali da o tome ne šire informacije - navodi se u saopštenju.

Slični slučaj šokirao je Holandiju pre nekoliko godina kad je otkriven slučaj specijalista Jana Karbaata, koji je svojom spermom oplodio mnoge pacijentkinje i otac je najmanje 49 dece.

https://www.telegraf.rs/vesti/svet/...e-najmanje-17-dece-bizaran-slucaj-u-holandiji

https://www.krstarica.com/zivot/ziv...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header

Koji poremećaj mora da se krije u glavama ovakvih ljudi? Neki egocentrizam pomešan sa čistom pakošću? Saznanje da si svojim genima "oplodio" na desetine nepoznatih žena i da tamo negde odrasta gomila tvojih bioloških potomaka pruža neku bolesnu nasladu i zadovoljstvo?
Stedljivost, u inace zaverenickoj atmosferi kapitalizma...
Covek ne placa alimentaciju, covek nema problema i glavobolje, a ima ostvaren svoj bioloski cilj da siri genetiku.....
A inace taj zaverenizam u kapitalizmu je opaka stvar...svaki dan strepis od nekog da ce da iskoristi poziciju i ugrozi tvoju pozciju..
Posto je kriterijum prilika i korist drugih, to znaci nije kriterijum nesto sto mozes da kontrolises...

Neeticnost takodje izlazi iz toga...
To je ono sto ti zoves pakost....jer danas u seksu vise od dve trecine ljudi vodi seks iz strasti , to je ono kad dok ebu stisnu zube.....
Retki su momenti seksa iz ljubavi...

Ako se vratimo osnovama, postoje tri zivotna cilja...ne znam zasto je to tako cudno..
Bioloski , ostaviti sto vise svog genetskog materijala...
socioloski , ostaviti sebe i deo svog postojanja u svesti covecanstva i ljudi, neko vreme ili trajno..
hedonisticki , uzivati u zivotu svo vreme
Ocigledno da Etika i Moral tu samo kvare posao , bar malo , a etika i moral tek kvare posao...zbog gluposti drugih ljudi...
 
Stedljivost, u inace zaverenickoj atmosferi kapitalizma...
Covek ne placa alimentaciju, covek nema problema i glavobolje, a ima ostvaren svoj bioloski cilj da siri genetiku.....
A inace taj zaverenizam u kapitalizmu je opaka stvar...svaki dan strepis od nekog da ce da iskoristi poziciju i ugrozi tvoju pozciju..
Posto je kriterijum prilika i korist drugih, to znaci nije kriterijum nesto sto mozes da kontrolises...

Neeticnost takodje izlazi iz toga...
To je ono sto ti zoves pakost....jer danas u seksu vise od dve trecine ljudi vodi seks iz strasti , to je ono kad dok ebu stisnu zube.....
Retki su momenti seksa iz ljubavi...

Ako se vratimo osnovama, postoje tri zivotna cilja...ne znam zasto je to tako cudno..
Bioloski , ostaviti sto vise svog genetskog materijala...
socioloski , ostaviti sebe i deo svog postojanja u svesti covecanstva i ljudi, neko vreme ili trajno..
hedonisticki , uzivati u zivotu svo vreme
Ocigledno da Etika i Moral tu samo kvare posao , bar malo , a etika i moral tek kvare posao...zbog gluposti drugih ljudi...
Uh,silne aspiracije. Ti ko po obicaju, mnogo necega ni o cemu. Il pokusavas biti Kijanu Rivs ili Djavolji advokat, ne vidim trece.
U stvari vidim...ali je to milion miles away...brate, mrse ti se video trake, razluftiraj taj svoj VCR s vremena na vreme.

U srpskom univerzumu muz jedne od ovih zena samo bi se pojavio kod doktora u ordinaciji s cekicem u ruci...;)
Pa ti vidi dal to ima veze s Niceom i filozofijom cekica...:p
 
Uh,silne aspiracije. Ti ko po obicaju, mnogo necega ni o cemu. Il pokusavas biti Kijanu Rivs ili Djavolji advokat, ne vidim trece.
U stvari vidim...ali je to milion miles away...brate, mrse ti se video trake, razluftiraj taj svoj VCR s vremena na vreme.

U srpskom univerzumu muz jedne od ovih zena samo bi se pojavio kod doktora u ordinaciji s cekicem u ruci...;)
Pa ti vidi dal to ima veze s Niceom i filozofijom cekica...:p
Objasni mi zivotati gde ces naci srbina koji ce da dodje da bije doktora koji mu je napravio dete jer sam nije mogao da ga napravi???????
To ni u ludilu nece da se desi....Ama bas nikad...
Cisto da ne pricamo o VCR standardima...

A sto se tice junacenja, video sam u praksi kako se ponasaju ti sto niko ne sme da ih zaebe...ma hajde....
Srbi su jaki na recima i na livadi posle rakije...
 
Занимљиво је, имати толико браћа и сестара.

А верујем и да је већина близу једна других.
Ima to i u Srbiji , samo se ne zna..
Ima u predgradju BG , ja se zaebo jedanput, mislio da je isti covek, pa mu kazem jel znas ti ovog, on kaze znam , stanuje par kuca od mene...Ja precutim....
A znas li ovog, kaze znam, on isto stanuje u komsiluku majka mu rod sa mojom majkom pa se druze cesto...
A lice totalno ...alarm se pali nevidjeno....rodjaki muz vozac, ovom tipu otac radio jedno vreme po bosni , ja bih rekao da je tu radila samopomoc..
 
Objasni mi zivotati gde ces naci srbina koji ce da dodje da bije doktora koji mu je napravio dete jer sam nije mogao da ga napravi???????
To ni u ludilu nece da se desi....Ama bas nikad...
Cisto da ne pricamo o VCR standardima...

A sto se tice junacenja, video sam u praksi kako se ponasaju ti sto niko ne sme da ih zaebe...ma hajde....
Srbi su jaki na recima i na livadi posle rakije...
Jasta.:p Puna ih je crna hronika, pogotovu posle rakije.:cool:
Ali gde izvede zakljucak da se sve lomi bas na muskoj neplodnosti, jer se ovde to uopste ne pominje? Pa da to jos dovodi do doktorske benevolencije.:P
Ako se teorija nateze kao struna, nece nuzno dovesti do teorije struna.:cool::lol::mrgreen:
 
Jasta.:p Puna ih je crna hronika, pogotovu posle rakije.:cool:
Ali gde izvede zakljucak da se sve lomi bas na muskoj neplodnosti, jer se ovde to uopste ne pominje? Pa da to jos dovodi do doktorske benevolencije.:P
Ako se teorija nateze kao struna, nece nuzno dovesti do teorije struna.:cool::lol::mrgreen:
U toj je bolnici između 1981. i 1993. bio specijalista za veštačku oplodnju doniranom spermom
 
Kad smo kod hrabrih Srba, znas li da jedva 15% srba koji su varani i sumnjaju da su varani reaguju na to?
Ostali se prave da to nije situacija...a vec im je ocigledno manje vise da jeste...ali dok se ne ogoli javno , to nije tacno...
I stvarno postoji kod ljudi taj efekat, kad partneri znaju da drugi vara, ali dok nije javno pukla bruka, drugacije se ponasaju..
 
Ginekolog tajno oplodio pacijentkinje, otac je najmanje 17 dece: Bizaran slučaj u Holandiji

Ginekolog u Holandiji ubrizgavao je svoju spermu pacijentkinjama bez njihovog znanja i postao otac najmanje sedamnaestero dece, objavila je danas bolnica Isala u severoistočnom holandskom gradu Zvoleu.

Ponašanje lekara bilo je moralno neprihvatljivo, naglasila je ta ustanova.

Neimenovani ginekolog u međuvremenu je umro. U toj je bolnici između 1981. i 1993. bio specijalista za veštačku oplodnju doniranom spermom. Slučaj je otkriven kad je deo onde začete dece, danas odraslih ljudi, krenuo da otkriva ko im je biološki otac i kad su uzorci DNK upoređeni s DNK lekarovog priznatog deteta.

Ne odbacuje se mogućnost da je lekar otac još većem broju dece, rekla je bolnica.

Osamdesetih godina prošlog veka veštačka oplodnja bila je na početku.

- Roditelje su savetovali da o tome ne šire informacije - navodi se u saopštenju.

Slični slučaj šokirao je Holandiju pre nekoliko godina kad je otkriven slučaj specijalista Jana Karbaata, koji je svojom spermom oplodio mnoge pacijentkinje i otac je najmanje 49 dece.

https://www.telegraf.rs/vesti/svet/...e-najmanje-17-dece-bizaran-slucaj-u-holandiji

https://www.krstarica.com/zivot/ziv...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header

Koji poremećaj mora da se krije u glavama ovakvih ljudi? Neki egocentrizam pomešan sa čistom pakošću? Saznanje da si svojim genima "oplodio" na desetine nepoznatih žena i da tamo negde odrasta gomila tvojih bioloških potomaka pruža neku bolesnu nasladu i zadovoljstvo?
ovo se dogodilo pre par godina. mislim da je bajata vest koju su ponovili u nedostatku novog izazova za mase
ako nije imamo još jednog ćaću sa brojnim potomstvom...
+gde vam je tolerancija za eksperimentisanje:lol:
 
https://www.telegraf.rs/vesti/svet/...e-najmanje-17-dece-bizaran-slucaj-u-holandiji

https://www.krstarica.com/zivot/ziveti-zivot/ginekolog-oplodio-najmanje-17-zena-svojom-spermom-foto/?utm_source=forum.krstarica.com&utm_medium=text_link&utm_campaign=banner_h

Koji poremećaj mora da se krije u glavama ovakvih ljudi? Neki egocentrizam pomešan sa čistom pakošću? Saznanje da si svojim genima "oplodio" na desetine nepoznatih žena i da tamo negde odrasta gomila tvojih bioloških potomaka pruža neku bolesnu nasladu i zadovoljstvo?

Ne bolesnu, vec prirodnu :D
 
Ma to su njihova SNS deca...
Могуће да су ЊИХОВА деца, мада од силних обавеза у политици и стицању капитала/новца не "постизавају" да одраде са супругама, а подоста нема ни афинитете према женама, па тај посао обаве НАШИ људи.....можда тај слоган није случајно наведен...?!
 
Cekajte ljudi , ja bih u odbranu ovog ginekologa rekao da mozda on nije svaku pacijentkinju osemenjavao..
Mozda je birao sisate, mozda plavuse, i to onda daje poseban ton njegovom uticaju na lokalnu sredinu..
Vintage-Round-Big-Size-Oversized-lens-Mirror-Sunglasses-Women-Brand-Designer-Metal-Frame-Lady-Sun-Glasses_e81d510f-7cdf-41a0-912a-955ef1d551c1.jpg
shutterstock_1359025880-e1563827644941-scaled.jpg
glasses_blog_lg.ashx
 

Back
Top