Gimnazija Rudjer Boskovic

evo da kazem svoje utiske iako je proslo mesec dana od poslednjeg posta...:D
Skola je u sustini dobra jer ima programe koji ne mogu da se nadju negde drugde u nasoj drzavi( 1. i 2. godina na primer Cambridge pre Ib i 3. i 4. godina IB program koji je u stvari program sa kojim dobijate medjunarodnu maturu i otvaraju vam se mogucnosti za mnoge najvece fakultete). Takodje je i bezbednost na zavidnom nivou jer je cela skola obezbedjena kamerama, a na zalost i ne mozemo da pobegnemo sa casova uopste. Praksa je takodje i da nas stalno vode u grupama na neka pozorista, filmove...posetili smo i MUP, a pre nedelju dana otprilike smo isli na fest. To je sve sto je dobro, e sad:
-u skoli je organizovana dodatna nastava na kojoj bismo trebali da ucimo(zato skola traje par sati duze tj. do 16,17h nekim danima) ali naravno to je vise leskarenje pa onda kad stignem kuci u 18h, moram da ucim(to je totalno s...e!)
-sto se tice placanja, nije bas opravdano ali je to ipak najbolja skola koju mozete da nadjete ovde :D

nadam se da sam pomogao :D
 
malo ste pogresili. Rudjer nije skola gde se ne uci. Ja ucim povremeno, nista preterano, i prosek mi je 4,2-4,5... Milutin Milankovic je skola gde se plati i nista se ne pipa cele godine, a takva je i barili. Te dve skole su, ja mislim, otprilike duplo jeftinije. Profesorima je plata oko 800e
 
malo ste pogresili. Rudjer nije skola gde se ne uci. Ja ucim povremeno, nista preterano, i prosek mi je 4,2-4,5... Milutin Milankovic je skola gde se plati i nista se ne pipa cele godine, a takva je i barili. Te dve skole su, ja mislim, otprilike duplo jeftinije. Profesorima je plata oko 800e

Moram videti da se prrebacim tu da radim... Koliko vas je u odeljenju?
 

Back
Top