neznostopalo
Zainteresovan član
- Poruka
- 134
Da li moze neko da mi kaze kakva je ova skola u Beogradu, kakvo znanje moze da se dobije u njoj, da li vec neko od forumasa ide u ovu skolu? Hvala
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Ali mi trebaju neke blize informacije.


? Ja u školu idem i dobar sam djak...beše nekad neka dečja pesmica...a, danas ima nova Mi u Rudjer idemo i sjajni smo djaci

Kolko to izadje jedna 5 u proseku![]()
![]()
? Ja u školu idem i dobar sam djak...beše nekad neka dečja pesmica...a, danas ima nova Mi u Rudjer idemo i sjajni smo djaci
![]()
![]()
![]()
jedna godina 6 soma
pali bre xD

...mislim, platim
, dobijem peticu

Cega bre? Evra? Dala bih im ja...

malo ste pogresili. Rudjer nije skola gde se ne uci. Ja ucim povremeno, nista preterano, i prosek mi je 4,2-4,5... Milutin Milankovic je skola gde se plati i nista se ne pipa cele godine, a takva je i barili. Te dve skole su, ja mislim, otprilike duplo jeftinije. Profesorima je plata oko 800e
jok bre, zhetona
pa naravno evra.....