gGleda me,poljubio sam je,nece...u cemu je fora?

Da ne bi sad razvlacio,samo ukratko...upoznali smo se, simpatije postoje obostrane, gledam je,kad god je u prilici pogleda me dok ne vidi da je gledam,onda skrece pogled,bili smo sami,poljubio sam je,ona nece vezu samnom...Ali ne mozete da zamislite kako stalno gleda sta ja radim....uvrnuto,a?

Zenski um je djavolje igralishte,polomi ga a zube...ili je to iz drugog filma?
/......
 
Немој просто да будеш хладан.
Буди свестан себе и својих квалитета и тако се понашај да их и она постане свесна.
Немој да скачеш на сваки њен миг и покрет.
Поштуј себе.
И поштуј њу.
Постави границе и не плаши се да ништа између вас неће бити.
Ја сам једном имао ситуацију с девојком с којом сам се предивно љубио, данима.
И онда је она почела да глуми неко лудило и није хтела да ме пољуби.
Ја сам покушао два пут и након тога јој рекао да нисам ја једини који ужива у том пољупцу и да, кад буде хтела да ме пољуби, зна где може да ме нађе...
Након неког времена нашли смо се у ситуацији да се пољубимо...
Знаш ли ко је направио први корак?
Поштуј себе.
 
znaci da kuliram....OK,bas me interesuje da li ce da se promeni...

ako ti mozes nju da kuliras tek tako,ako nisi bar malo odlepio za njom,onda ne vredi razmisljanja...

bio sam dosta puta u tvojoj situaciji,davno,samo ja nisam mogao da kuliram,kad god je htela da se ljubimo,ljubili smo se...a vezu nije zamisljala samnom,to je normalno,bio sam balavac za nju...
 
Hhm...Zanimljivo...Ali sta se tu tebi svidja da zezas,zezas i onda kad on pocne da te kulira, ti odlepis za njim? :)

Gluposti! To je manjak samopouzdanja,...Mene ako tip krene da coolira ja ga iskuloram jos vise,...Ja idem po principu,.." Ako ti neces samnom, necu ni ja sa tobom, ako ti ja ne trebam, ne trebas ni ti meni, ako me volis i pazis i cenis sve ces to dobiti od mene duplo"
 

Back
Top