Geopoliticka, autorska: Mi smo svetski policajac, svetski lider, i samo mi imamo pravo da bijemo

bas kao

Buduća legenda
Poruka
31.177
Mi, mislim na nas Amere.
Nuklearni plan, posle ww2 je bio taj da pravimo zarista na granicima nasih potencijalnih suparnika, Rusije i Kine. Posluzili smo se pretnjom komunizma, jel, ideologijom, ali u sustini, plan je vojni. Odatle i korejski problem, ukrajinski itd. tajvanski...

Ko ce ako ne mi da vlada svetom? Mora da postoji samo jedan - koji vlada [gorstak, movie: the highlander]. Mi ne vidimo da iko drugi kao pojedinac ima taj kapacitet nas da zameni, ako ne moze na kraj da izadje ni sa zemljicama, pokrajinama sa kojima se granici, ukr. taivan. Budimo realni SAMO TO TRAZIM OD VAS... STA MISLITE? kolega mijak, izvoli, bice da si najkvalifikovaniji da odgovoris, imajuci u vidu posl. javljanje, aLI POZIV JE UPUCEN SVIMA, AKO MOZEMO DA BUDEMO REALNI
 
Poslednja izmena:
Mi, mislim na nas Amere.
Nuklearni plan, posle ww2 je bio taj da pravimo zarista na granicima nasih potencijalnih suparnika, Rusije i Kine. Posluzili smo se pretnjom komunizma, jel, ideologijom, ali u sustini, plan je vojni. Odatle i korejski problem, ukrajinski itd. tajvanski...

Ko ce ako ne mi da vlada svetom? Mora da postoji samo jedan - koji vlada [gorstak, movie: the highlander]. Mi ne vidimo da iko drugi kao pojedinac ima taj kapacitet nas da zameni, ako ne moze na kraj da izadje ni sa zemljicama, pokrajinama sa kojima se granici, ukr. taivan. Budimo realni SAMO TO TRAZIM OD VAS... STA MISLITE? kolega mijak, izvoli, bice da si najkvalifikovaniji da odgovoris, imajuci u vidu posl. javljanje, aLI POZIV JE UPUCEN SVIMA, AKO MOZEMO DA BUDEMO REALNI
f539ddaa07bbac63bf7929256430c4e3.gif
 
Mi, mislim na nas Amere.
Nuklearni plan, posle ww2 je bio taj da pravimo zarista na granicima nasih potencijalnih suparnika, Rusije i Kine. Posluzili smo se pretnjom komunizma, jel, ideologijom, ali u sustini, plan je vojni. Odatle i korejski problem, ukrajinski itd. tajvanski...

Ko ce ako ne mi da vlada svetom? Mora da postoji samo jedan - koji vlada [gorstak, movie: the highlander]. Mi ne vidimo da iko drugi kao pojedinac ima taj kapacitet nas da zameni, ako ne moze na kraj da izadje ni sa zemljicama, pokrajinama sa kojima se granici, ukr. taivan. Budimo realni SAMO TO TRAZIM OD VAS... STA MISLITE? kolega mijak, izvoli, bice da si najkvalifikovaniji da odgovoris, imajuci u vidu posl. javljanje, aLI POZIV JE UPUCEN SVIMA, AKO MOZEMO DA BUDEMO REALNI

SAD su svetski PLJAČKAŠ koji je neko nazvao svetskim policajcem.
Znači samo zameni reč PLJAČKAŠ I RAZBOJNIK u celom članku tvom
i dobiće savršen smisao.
"ko će da vas pljačka umesto nas od sada"..itd....
 
"ko će da vas pljačka umesto nas od sada"..itd....
to je vec pitanje svetske rezervne valute, a trebalo bi da se slozimo da mora da postoji jedna?
koju alternativu nam nudis/nudite? koja valuta bi zamenila [petro]dolar, petrojuan, u jeku zelenih [ukljuciti i tu debatu u ovu temu, ko zna]? kinezi su tek od skora u korpi valuta zauzeli ozbiljniji procenat, a stidljivo se pomalja alternativa svetskoj banci - jel imamo dve ponude da kazemo azijata... ko zna neka nastavi, dok se ja apdejtujem...
 
Koliko imaš dece kad je "više od polovine"
Cca 5
Anyway, da li ti deca spavaju pod šatorima na ulicama Filadelfije
dvoje od troje mi je rodjeno ovde, ali sanjao sam da imam osmoro CAK!
drugo pitanje: ma jok, kupio sam kucu na kredit, mortgage, ima SVAKO SVOJU SOBU, a sada razmisljam kako da svako ima svoj auto, vreme leti.
 
to je vec pitanje svetske rezervne valute, a trebalo bi da se slozimo da mora da postoji jedna?
koju alternativu nam nudis/nudite? koja valuta bi zamenila [petro]dolar, petrojuan, u jeku zelenih [ukljuciti i tu debatu u ovu temu, ko zna]? kinezi su tek od skora u korpi valuta zauzeli ozbiljniji procenat, a stidljivo se pomalja alternativa svetskoj banci - jel imamo dve ponude da kazemo azijata... ko zna neka nastavi, dok se ja apdejtujem...
Svejdno je taj procenat bezveze, dolar razvaljuje, pa euro, jen i funta. Tek onda Čajnizi
 
Sad to reci Tixiju, kao i da ćeš.proslaviti zadnju ratu
poslednja rata nije bitna jer vec imamo inflaciju, a moja kamata je fiksna, ostala je niska, tako da mi je jeftiniji mortgage od necijeg iznajmljivanja
i kada isplatis kucu, ostaje ti porez [plus amortizacija], recimo da iznosi polovinu mesecne rate, tako da uvek placas, samo je pitanje koliko, i kome
 
Amerima istice vreme,nemaju energenata.
mi ameri ih imamo, eu ih nema
hoces racune za gas, struju, benzin, ako mi ne verujes da je ovde najjeftinije, posle rusije, irana i ostalih tzv. parija?
plan je da propadne eu, a ne mi, ako cemo realno.
mi ameri idemo lagano do pobede, samo u vasim ocima ona jos nije definisana, kada skvikne eu, onda cete shvatiti koji je bio nas plan, a ja srbin aminovao
 
Poslednja izmena:
Pa ja sam to pricao u temi Ukrajina pa su rekli da sam budala.
Rekli su (a što je tačno) da Rusija pokušava da zavadi SAD i EU.

Jednog dana pričaju: "E, dragi naši Evropljani. Dajte otkačite SAD, oni smrde."

Drugog dana: "Braćo Ameri! Ništa vi ne brinite, mi ćemo zgaziti samo Evropu!"
 
dzeg, ne zagadjuj mi temu:
Rekli su (a što je tačno) da Rusija pokušava da zavadi SAD i EU.
ko je sabotirao severni tok, taj zavadja, ZAR NE?
Jednog dana pričaju: "E, dragi naši Evropljani. Dajte otkačite SAD, oni smrde."
mi ameri cemo se snaci za energente, necemo da lozimo stajsko dJybrivo
Drugog dana: "Braćo Ameri! Ništa vi ne brinite, mi ćemo zgaziti samo Evropu!"
logicno, jer zasto praviti nuklearnu kataklizmu celom svetu, ili: zasto vi mislite da samo ukrajina treba da se zrtvuje, a ne i eu?
 

Back
Top