Ово је генијално, погледајте ову креативну кампању Двери - стрип на тему "Аутономаш КОШТА!"
http://dverisrpske.com/sr-CS/pokret-za-zivot-srbija/srbijin-zabavnik/autonomas-kosta.php
и читаву кампању лепљења стрипа "Ко музе нашу Војводину" по Војводини:
http://dverisrpske.com/sr-CS/pokret...mpanja-dveri-kome-treba-ovakva-autonomija.php
Стварно су глас разума у овој слуђеној држави. Браво за ДВЕРИ!
Надам се да ће да смисле неку акцију и за НАТО самит у јуну.
http://dverisrpske.com/sr-CS/pokret-za-zivot-srbija/srbijin-zabavnik/autonomas-kosta.php
и читаву кампању лепљења стрипа "Ко музе нашу Војводину" по Војводини:
http://dverisrpske.com/sr-CS/pokret...mpanja-dveri-kome-treba-ovakva-autonomija.php
Стварно су глас разума у овој слуђеној држави. Браво за ДВЕРИ!
Надам се да ће да смисле неку акцију и за НАТО самит у јуну.