Genijalno : Sta o autonomiji Vojvodine misle DVERI - u stripu!!!

Sanja D.

Početnik
Poruka
15
Ово је генијално, погледајте ову креативну кампању Двери - стрип на тему "Аутономаш КОШТА!"

http://dverisrpske.com/sr-CS/pokret-za-zivot-srbija/srbijin-zabavnik/autonomas-kosta.php

и читаву кампању лепљења стрипа "Ко музе нашу Војводину" по Војводини:

http://dverisrpske.com/sr-CS/pokret...mpanja-dveri-kome-treba-ovakva-autonomija.php

Стварно су глас разума у овој слуђеној држави. Браво за ДВЕРИ!

Надам се да ће да смисле неку акцију и за НАТО самит у јуну.
 

Back
Top