Gel nokti - za ili protiv

Gel nokti - za ili protiv

• Ukupno glasova
    10

limunada

Elita
Moderator
Poruka
24.786
Djevojka kod koje ja povremeno radim nokte za svakog ima novu turpiju, završi nokte i da ti turpiju. One ostale stvari koje nemam pojma kako se zovu dezinfikuje pred mušterijom.
Ma,ja sve vrijeme ocekujem da uzme u ruke onaj tufer i alkohol i da bar formalno ocisti...ali nista.
Turpije su prljave od koriscenja,one makazice i one metalne spravice isto ne brise nicim.
Jedino sto sam vidjela da uzme novi brus papir za brusilicu.
Ovo govorim o pedikiru.
A za manikir...kakva crna nova turpija za novu musteriju...to nigdje nema.🙂

Indigo3

Veoma poznat
Poruka
10.496
Štiklirala sam ''protiv'', ali se to odnosi samo na mene. Na mojim noktima to nikad nije bilo, a neće ni biti. Ne volim, ne slaže mi se sa mojom ličnošću, i ostajem pri pedikiru i manikiru na tradicionalan način ''sam svoj majstor''.
Ma, ni obične lakove više ne kupujem tako često. Zalepim se za jedan dok ga ne potrošim, i sve češće kupim baš isti, a nekih dana samo pustim nokte da ''dišu''.

Cru*

Veoma poznat
Poruka
10.057
Stvarno nemam problem s tim. Sve dezinfikuje predamnom a i UV lampe detinfikuju same po sebi.
Pedikir nikad nisam radila. Zakazala sam gel lak za nokte na nogama ali to nije to.
A i moja manikirka je zavrsila samo kurs ali radi fantasticno. Jer se potrudila da nauci. I nije joj problem xa ulozi pare u nove gelove, bolje lampe, nove "strugalice" za nokte.. ubijte me ,ne znam kako se zovu. Prosto radi kako treba. Ali izgleda da je malo takvih

zendeli

Veoma poznat
Moderator
Poruka
10.534
Ma,ja sve vrijeme ocekujem da uzme u ruke onaj tufer i alkohol i da bar formalno ocisti...ali nista.
Turpije su prljave od koriscenja,one makazice i one metalne spravice isto ne brise nicim.
Jedino sto sam vidjela da uzme novi brus papir za brusilicu.
Ovo govorim o pedikiru.
A za manikir...kakva crna nova turpija za novu musteriju...to nigdje nema.🙂
Do tebe je. Trebalo je da ustaneš i odeš.
Kako nema, ima limune samo ti ne znaš to za turpije.

limunada

Elita
Moderator
Poruka
24.786
Do tebe je. Trebalo je da ustaneš i odeš.
Kako nema, ima limune samo ti ne znaš to za turpije.
Pa,mislim,onda bih ustala i otisla sa svakog mjesta...jer sve je isto gdje god sam bila.
A i nezgodno je ustati i samo otici,pogotovo kad ti nesto zapocne...Pun salon zena je bio...i samo meni nesto smeta,zato se zapitam da mozda ja nisam u pravu ili ne znam proceduru.
Mada,naravno,vise necu dolaziti tu.
Nikad nisam vidjela,a ni cula od bilo koga ko je radio nokte da dobije svoju turpiju,vjeruj.

limunada

Elita
Moderator
Poruka
24.786
Stvarno nemam problem s tim. Sve dezinfikuje predamnom a i UV lampe detinfikuju same po sebi.
Pedikir nikad nisam radila. Zakazala sam gel lak za nokte na nogama ali to nije to.
A i moja manikirka je zavrsila samo kurs ali radi fantasticno. Jer se potrudila da nauci. I nije joj problem xa ulozi pare u nove gelove, bolje lampe, nove "strugalice" za nokte.. ubijte me ,ne znam kako se zovu. Prosto radi kako treba. Ali izgleda da je malo takvih
Meni je samo jedna djevojka radila nokte,a da sam bila zadovoljna.Ali ja sam to radila svega nekoliko puta,tako da ja nisam neko mjerilo.
Djevojka je samo cutala i radila i bila tako usredsredjena i precizna da sam pomislila svaka joj cast na mirnoj ruci i dobrim zivcima.🙂

zendeli

Veoma poznat
Moderator
Poruka
10.534
Pa,mislim,onda bih ustala i otisla sa svakog mjesta...jer sve je isto gdje god sam bila.
A i nezgodno je ustati i samo otici,pogotovo kad ti nesto zapocne...Pun salon zena je bio...i samo meni nesto smeta,zato se zapitam da mozda ja nisam u pravu ili ne znam proceduru.
Mada,naravno,vise necu dolaziti tu.
Nikad nisam vidjela,a ni cula od bilo koga ko je radio nokte da dobije svoju turpiju,vjeruj.
To su one obične, skroz jeftine, ona to ima valjda kao neku foru da pokaže da je sve uredno.

Poslednja izmena:

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
48.638
Урадим танко, безбојним гелом а онда мењам лакове као на природном нокту. Сликала јуче а заборавила да окачим.

Prilozi

• 20220527_092929.jpg
    20220527_092929.jpg
    122,8 KB · Pregleda: 21

zendeli

Veoma poznat
Moderator
Poruka
10.534
moji nokti su jako slabi i tanki, i kad sam pokusala jednom da radim to, posle mesec dana mi je pukao nokat..kad sma skinula, to sto je ostalo ispod, je bilo kao flis papir. mesecima nisma mogla da opporavim nokte.
Imaš u dm tablete za nokte i kosu. Ja sam ih pila zbog kose ali su mi nokti poslije njih prečvrsti, inače su srednje čvrsti. Mnogo su dobre.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.