Геј лоби јачи од државе ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Будизам (санскрт: Buddha Śãsana — Будино учење) јест филозофија и нетеистичка религија [1][2] настала на северу Индије у 6. веку п. н. е.

Оснивач будизма је Сидарта Гаутама, по чијој духовној титули, Буда (будни), је учење добило име. Циљ Будиног учења је пробуђење, односно ослобођење ума напуштањем мржње, жеђи и незнања, и достизање нирване, стања највеће среће и окончања патње. Тренинг којим се ово постиже је племенити осмоструки пут. Неки у ствари сматрају индијског цара Ашоку утемељитељем будизма као религије, пар векова након Буде који је утемељио филозофију.[3]

Wikipedia
Wikipedia je satanska enciklopedija lazi
 
Vucic i Srbija su pod manjom kontrolom Zapada od Hrvatske. Hrvatska sprovodi sve sto joj se naredi iz Brisela i Vasingtona, Srbija ne bas sve. Srbija nije uvela sankcije Rusiji, Srbija kupuje oruzje od Rusije i ako je Zapad protiv toga. jel mozes zamisliti da Hrvatska kupi oruzje od Rusije? Ne, naravno. Hrvati su radije dali avione na remont Ukrajini koja ih je prevarila.Hrvati su prevareni i za kupovinu polovnih aviona. Da je Hrvatska na mestu Srbije po pitanju Kosova, oni bi davno pod pritiskom Zapada priznali Kosovo.

Zato mi imamo gay premijerku ... sve ima cenu.
 
Gay prava je samo jedan vid pritiska na državu ili određenu populaciju ... kod nas je to bilo dovedeno do nacionalne konfrontacije

Nakon postavljanja šjor Brbe i par aktivista koji su "nahranjeni" mi smo preko noći postali "tolerantni" i nema ko šta nam bar za to prigovori

U ovom slučaju ne mislim da je baš gay lobi, oba lika su predstavnici određenih interesnih grupa ... tako da su se založili za njih ...jedni javno, drugi tajno
 
Да ли је геј лоби данас јачи од државе и закон креира како му падне на памет ?

Да ли је нормално да глумац који силује дечака добије наногицу а креатор модни ткз који више пута силује и надрогира дечаке још увек буде на слободи ?

Како је могуће да за припаднике Геј заједнице не важи исти закон , да ли је Геј лоби јачи од државе ?

ауторска тема
Pa sta je tebi cudno,kada pe*eri vladati u Srbiji?

PZV1v2da7VouwPgD7Evoc92ipjMYVg1cfnJoklRPhjB6ykGC7HaYXk91A4jqlh-geDMWC-3pChJKm3dTiLWpuEkQbA5VbzDzmbKj4ywXiWfwAOLUgA
 
Gay prava je samo jedan vid pritiska na državu ili određenu populaciju ... kod nas je to bilo dovedeno do nacionalne konfrontacije

Nakon postavljanja šjor Brbe i par aktivista koji su "nahranjeni" mi smo preko noći postali "tolerantni" i nema ko šta nam bar za to prigovori

U ovom slučaju ne mislim da je baš gay lobi, oba lika su predstavnici određenih interesnih grupa ... tako da su se založili za njih ...jedni javno, drugi tajno
To mozda izgleda kao lobiranje i zadovoljavanje lobija, ali je realno pola davno postavljenih clanova vlade i drzavnih organa, takozvanih "strucnjaka" prvenstveno arhitekta vec 50 godina u vlasti.
 
Ne shvatas ti te finise. Kod nas svako misli da moze balaviti o politici a u politici covek mora biti zaista pronicljiv. Jeste to simbolicno ali je vrlo vazno. Sto to Hrvati ne urade? Nemas pojma koliko je vazno kada na vojnoj paradi ovde dolaze ruski vojni avioni, to znaci narodu,a to dovodi AV. Za vreme Tadica jednom na Batajnicu su sleteli Nato avioni pa ih je narod provocirao. Zbog takvih stvari je Tadic i izgubio izbore. Srbija je mala zemlja i mora se sada zadovoljiti mali stvarima. Ruski centar u Nisu nije bas tako beznacajno, sto se Zapad stalno buni za to. Kako Poljska i Ukrajina pomalo kupuju skuplji americki gas,pa zar zelis da to i Srbija radi. Mucni malo glavom.To da nam je vojska mala i slaba, tacno je dobrim delom,ali jos gora je hrvatska vojska. Bosna i Makedonija skoro da i nemaju armiju.
ne posedujem tu kolicinu neitneligencije da bih primecivao finese koje ti primecujes .Zasto Hrvati na paradama ne furaju rusku tehniku? To je pitanje koje zahteva veoma visok procenat neintelegencije,dok mi koji posedujemo onu "seljacku " logiku bi na tu posalicu odgovorli ovako "Hrvatima su SAD 1995. stvorile Hrvatsku tako sto su odobrile etnicko ciscenje Srba iz Krajine, i tako zauvek resile postojanje Srba u Hrvatskoj,a da pri tome Hrvatska ne odgovora za ratne zlocine nad spskim stanovnistvom".Bilo bi veoma srpski ,da na vojnoj paradi koju organizuje Zagreb proslavljajuci "Oluju" kaldrmom furaju Pancir S1.Ajde baci jos neki finesu ,tek sam poceo da se zagrevam
 
ne posedujem tu kolicinu neitneligencije da bih primecivao finese koje ti primecujes .Zasto Hrvati na paradama ne furaju rusku tehniku? To je pitanje koje zahteva veoma visok procenat neintelegencije,dok mi koji posedujemo onu "seljacku " logiku bi na tu posalicu odgovorli ovako "Hrvatima su SAD 1995. stvorile Hrvatsku tako sto su odobrile etnicko ciscenje Srba iz Krajine, i tako zauvek resile postojanje Srba u Hrvatskoj,a da pri tome Hrvatska ne odgovora za ratne zlocine nad spskim stanovnistvom".Bilo bi veoma srpski ,da na vojnoj paradi koju organizuje Zagreb proslavljajuci "Oluju" kaldrmom furaju Pancir S1.Ajde baci jos neki finesu ,tek sam poceo da se zagrevam
Ne, Hrvatska je uvela sankcije Rusiji i ako trpe stetu na tome. A zar nije bilo korisnije da su migove dali na remont Rusiji i tako ustedeli one pare za koje ih je prevarila Ukrajina? Pa Hrvatska jos uvek ima dosta vojne tehnike ruske proizvodnje.I dalje nemaju avione ni one polovne F-16. Ti naravno mislis da je Hrvatska u Nato pa je logicno da nema rusko oruzje. Vidis Grcka je odavno u Nato pa imaju S-300. Turska skoro kupila S-400 a takodje je u Nato. U hrvatskom je interesu da ne zavise samo od Zapada,ali oni nemaju snage da taj interes i ostvare. Jedino sto su morali da Agrokor daju Rusima.
 
ne posedujem tu kolicinu neitneligencije da bih primecivao finese koje ti primecujes .Zasto Hrvati na paradama ne furaju rusku tehniku? To je pitanje koje zahteva veoma visok procenat neintelegencije,dok mi koji posedujemo onu "seljacku " logiku bi na tu posalicu odgovorli ovako "Hrvatima su SAD 1995. stvorile Hrvatsku tako sto su odobrile etnicko ciscenje Srba iz Krajine, i tako zauvek resile postojanje Srba u Hrvatskoj,a da pri tome Hrvatska ne odgovora za ratne zlocine nad spskim stanovnistvom".Bilo bi veoma srpski ,da na vojnoj paradi koju organizuje Zagreb proslavljajuci "Oluju" kaldrmom furaju Pancir S1.Ajde baci jos neki finesu ,tek sam poceo da se zagrevam
Evo jednostavnije da ti objasnim. Kako istocne zemlje postaju clanice EU? Prvi uslov svih uslova je da ta zemlja bude poslusna Americi i Briselu. Hrvatska i sve clanice sa Istoka su poslusnije od Srbije i zato su " nagradjene" sa clanstvom. Znam ti ces reci da je osnovni sulov da neka zemlja ekonomski se stabilizuje da bi postala clanica. Vidis na primeru Rumunije i Bugarske to nije tacno. Bugarska kada je usla u EU je bila veca beda nego mi sada. Bugarska je i sada slaba,ali Bugari su poslusni.
 
Evo jednostavnije da ti objasnim. Kako istocne zemlje postaju clanice EU? Prvi uslov svih uslova je da ta zemlja bude poslusna Americi i Briselu. Hrvatska i sve clanice sa Istoka su poslusnije od Srbije i zato su " nagradjene" sa clanstvom. Znam ti ces reci da je osnovni sulov da neka zemlja ekonomski se stabilizuje da bi postala clanica. Vidis na primeru Rumunije i Bugarske to nije tacno. Bugarska kada je usla u EU je bila veca beda nego mi sada. Bugarska je i sada slaba,ali Bugari su poslusni.
Prvi uslov je da budu poslusne i da se pokore Papi pa onda sve ostalo.. Jer krajnji cilj je satanizacija ljudi
 
Lično mi uopšte nije čudno za tu dvojicu , jer su oni fenomenološki predstavnici dve interesne grupe , koje oslikavaju neka dva puta Srbije
, koje su i suprostavljenje, ali sa dovoljno uticaja da zaštite svoje pripadnike

Više me čudi da ustoličeni lovac na pedofile i kreator zakona bez zanimanja ne reaguje
Зашто те чуди што ловац не реагује па самим тим што је пристао да се у закон о доживотној робији за убице деце увале и значајни политичари ( при томе није јасно шта то значи, још некако да су таксативно навели функције али нису) јасно показује да је он уствари обичан политикант.
 
СФРЈ и СССР су биле фашистичке државе за ЛГБТ присталице.
Е сад, то што су неки Титови пионири поред црвене боје додали и остале геј боје по редоследу, то не значи да су они остали Титови, већ да су постали лажна левица коју је измислила ЕУ, односно глобалисти.

Боље је да сви левичари буду строго контролисани као колега Комшија, него да буду комунисти који размишљају својом главом.
 
СФРЈ и СССР су биле фашистичке државе за ЛГБТ присталице.
Е сад, то што су неки Титови пионири поред црвене боје додали и остале геј боје по редоследу, то не значи да су они остали Титови, већ да су постали лажна левица коју је измислила ЕУ, односно глобалисти.

Боље је да сви левичари буду строго контролисани као колега Комшија, него да буду комунисти који размишљају својом главом.
Zar nije zabranjeno imati simbole na profilnoj, tvoj vredja islamsku zajednicu
 
Зашто те чуди што ловац не реагује па самим тим што је пристао да се у закон о доживотној робији за убице деце увале и значајни политичари ( при томе није јасно шта то значи, још некако да су таксативно навели функције али нису) јасно показује да је он уствари обичан политикант.

I očigledno ga koriste za političke obračune ...
 
Ne, Hrvatska je uvela sankcije Rusiji i ako trpe stetu na tome. A zar nije bilo korisnije da su migove dali na remont Rusiji i tako ustedeli one pare za koje ih je prevarila Ukrajina? Pa Hrvatska jos uvek ima dosta vojne tehnike ruske proizvodnje.I dalje nemaju avione ni one polovne F-16. Ti naravno mislis da je Hrvatska u Nato pa je logicno da nema rusko oruzje. Vidis Grcka je odavno u Nato pa imaju S-300. Turska skoro kupila S-400 a takodje je u Nato. U hrvatskom je interesu da ne zavise samo od Zapada,ali oni nemaju snage da taj interes i ostvare. Jedino sto su morali da Agrokor daju Rusima.
ti bas nisi najbistiriji,zar ne ?Hrvatska je vezana za Nemacku i SAD kojima duguje svoje postojanje,sta ich boli murac za sovjetske migove kada su kao clanica NATO zasticeni kolektivnim ugovorom?
Zasto su Hrvati u politickom smislu daleko inteligentiji od Srba? Hrvati su aktivno ucestvovali u agresiji na UdSSR,Srbi nisu.Hrvati su se vezali za Nemacku i SAD,Srbi nisu.Hrvati su zahvaljujuci tome dobili drzavu u granicama kakve nikada nisu imali,Srbiji je oduzeto KiM.Hrvati uvedi Rusima snakcije,Rusi zauzvrat nastoje da ekonomski ulazu u Hrvatsku.Mesic bude odlikovan,Kolinda posecuje Putina,sve pet.Zasto je sve pet ? Zato sto su Rusi pragmaticni kao i zapad,gledaju interese i puca im **** za emocije na kojima Srbi zasnivaju svoju politiku.To je infantilna Politika i zato su Srbi politicki nezreo narod,pa ich moze kupiti sa nepotpunom eskadrilom 29ki i baterijom Pancira,nekon cega ce te Srbi proglasiti mudrim vodjom gospodarom i vozdem.Vucic to zna
Da ne zaboravim.Grcka je S 300 PMU 1 dobila kao deo dogovora sa Turskom.Naime ,Turska je pretila agresijom ukoliko Kipar svoj S-300 ne prebaci sa ostrva,pa je tako kiparski S 300 zavrsio u Grckoj.Treba da imas neko predznanje da bi pisao na temu
 
Zar nije zabranjeno imati simbole na profilnoj, tvoj vredja islamsku zajednicu
И мене вређа твоје незнање, али не могу да га забраним. Жалосно је да ви латиничари не познајете основне верске симболе, али тако је то када вас западни глобалисти уче да мрзите, а не знате ни зашто мрзите, ни ко је следећи кога ћете мрзети по наредби.
 
Масовна муслиманска инвазија је разбила јединство ЛФБГ популације на западу, ако је оно икада и било уједињено око левице.
Холандска десничарска, али пре свега екстремно исламофобична странка Партија за слободу, је добила огромну подршку геј популације.
Зашто ? Зато што је Гирт Вилдерс представио ислам у својој правој форми, то је оно што су западни глобалисти стално крили, да је ислам дубоко исламофобична религија.
Пробудио је успавану свест холандске ЛГБТ популације и они су масовно гласали за његову странку.

Да ли ћемо ове педере, лезбејке и транџе да оптужимо да су фашисти, нацисти и хитлер југенди ???

Да ли српска ЛГБТ популација подржава Брнабићкино одавање почасти Милану Стојадиновићу у Аргентини ?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top