Quantcast

Geisha trazi Gospodara!!!!!

geisha

Aktivan član
Poruka
1.976
Epa, ovako, moj se gospodar nedavno ozenio, tako da mi treba novi gospodar.....
Ja kao geisha ne umem da zivim bez gospodara, i treba mi neko da mi zvoca po ceo dan :twisted: Isto tako imam brdo skrivenih kvaliteta i talenata kao ceskanje ledja i naravno poznavanje cele Kama Sutre.
Hrabri momci, potencijalni gospodari javite se ovde. Posle preliminarnog ispitivanja, morate proci na "fizickom" testu, i ako je sve to uspesno mozete biti moj gospodar... :lol:

geisha

Aktivan član
Poruka
1.976
Samantha Jouns:
MMMMMMMM Svidja mi se ta ideja,...mada ja vise volim kad neko gospodari samnom...

A sta hoces da ti radim??
hocu, da mi dozvolis da ti ceskam ledja......a i ti mozes meni zauzvrat.... :lol:
onda, hocu da kad bilo sta jedes sa semenkama (na pr. lubenicu) da mi pljunes semenke u dlanove (to je japanski obicaj, molim te postuj)
isto tako bih zelela da me bicujes :twisted:
jel mozes sve to? hehehe

Poruka
16.117
geisha:
hocu, da mi dozvolis da ti ceskam ledja......a i ti mozes meni zauzvrat.... :lol:
onda, hocu da kad bilo sta jedes sa semenkama (na pr. lubenicu) da mi pljunes semenke u dlanove (to je japanski obicaj, molim te postuj)
isto tako bih zelela da me bicujes :twisted:

jel mozes sve to? hehehe
E odlicno moze,..a hocemo li se posle mazati slagom i lizati....cisto onako za moju dusu???

Astrodita

Domaćin
Poruka
4.933
Draga Geisha, prvo ću da vas udavim čitanjem Nostradamusa, a on je moj omiljeni guru, onda vas vodim na brdo na teleskop da zajedno gledamo zvezde i uživamo u ćarlijanju proletnjeg povetarca! :-D
Imam nameru i da vam gledam u dlan, a znam da će Sam biti posebno oduševljena! ;) A, kao vrhunac seanse, idemo đuture u kino da gledamo Geishu...kako se svlači...nekako mi se nije dalo ovih dana! :roll:
I, ko kaže da sam sadista? :lol:

geisha

Aktivan član
Poruka
1.976
Astrodita:
Draga Geisha, prvo ću da vas udavim čitanjem Nostradamusa, a on je moj omiljeni guru, onda vas vodim na brdo na teleskop da zajedno gledamo zvezde i uživamo u ćarlijanju proletnjeg povetarca! :-D
Imam nameru i da vam gledam u dlan, a znam da će Sam biti posebno oduševljena! ;) A, kao vrhunac seanse, idemo đuture u kino da gledamo Geishu...kako se svlači...nekako mi se nije dalo ovih dana! :roll:
juuuu astro vazi. i ja volim nostradamusa......... :shock: a bice lepo da gledamo zvezde (orion, mala i velika meca, romanticnooooooo). a kad nam gledas u dlan bice superiska, jupiiiiiiii. ma sto da gledamo u kinu kako se svlaci, mi cemo sami da se svucemo :lol:
ma, nisi sadista.....samo si iskrena romanticarka....
nego jel mislis da cemo si odgovarati? sta ti kazu zvezde? :wink:

Poruka
16.117
Astrodita:
JAO SUPER Gledaces mi u dlan...ma ti znas sta ja volim...Sad mozes da me ucenjujes jer znas moju natalnu kartu ;)
Super jedva cekam nas tri da se sretnemo.....:D

I

iluzionista

Gost
Bah... Bičevi su previše skupi... Za gejše koje ne slušaju gospodara mnogo bolje idu batine po neposlušnoj guzici... Ipak je ruka - ruka.

A i šta ja uopšte kenjam ovde, kad me trenutno ne interesuju gospođice sa žudnjom prema gospodaru koji bi ih trenirao, i u skladu s tim kažnjavao ili nagrađivao u zavisnosti od uspeha u sprovođenju naredbi. Mada misao zna da bude napaljujuća katkad...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.