Gde za NOVU GODINU???

Ove godine mislimo da ponovimo ludilo od prosle godine, u smislu da cemo svi koji se znamo slaviti novu godinu na jednom mestu!!! :D Ali ovog puta u prosirenom sastavu!!! Znaci - ja sa: devojkom, devojcinim drugaricama, momcima devojcinih drugarica (svi se medjusobno znamo), najboljom ortakinjom (njenim deckom, njenom sestrom i drustvom njene sestre, i tu se svi znamo), najboljim ortacima i nasim drusvom (i opet se svi znamo) :D Ajd' kako da nam bude lose? :D
 
Guardian:
Ove godine mislimo da ponovimo ludilo od prosle godine, u smislu da cemo svi koji se znamo slaviti novu godinu na jednom mestu!!! :D Ali ovog puta u prosirenom sastavu!!! Znaci - ja sa: devojkom, devojcinim drugaricama, momcima devojcinih drugarica (svi se medjusobno znamo), najboljom ortakinjom (njenim deckom, njenom sestrom i drustvom njene sestre, i tu se svi znamo), najboljim ortacima i nasim drusvom (i opet se svi znamo) :D Ajd' kako da nam bude lose? :D
CEKAJ BRE :!:
GDE SMO TU MI :?: :?: :?:

:twisted: :evil: :twisted:
 
...nemam ideju...volela bih da bude neka zurkica, ali toliko je kafica, toliko razlicitih izbora, a drustvo mi je ekstra razmazeno,svako ima svoje ekstra uslove....:roll::shock::roll:
...pored svega toga mislim da cu i ja da zavrsim kuci sama u krevetu sa novogodisnjim programom...sto i ne mora da bude tako lose, u svakom slucaju bice prvi put, pa da probam i to... :?
 
Deepblue:
Zasto svako ko ceka kuci novu god ima utisak da je propao nesto ili se smori najstrasnije :?
Ja nisam probala, ne znam da li je tako tuzno kao sto lici iz daleka, ipak svi su negde i zajedno se glupiraju sa sljokicama, crvenim kapicama,namontirani,nasmejani,ljube se...a ti sam ispred tv-a...
Mislim da je logicno.... :?
 
naravno da je totalan bedak ostati kuci. Ta jedna jedina noc kada su na poslu samo murija i hitna, a svi ostali polupijani, opusteni, rumeni, veseli, i ne misle da li ce sutra za posao/fakultet izgledati kao 1000000 prljavih $...
 

Back
Top