Gde u gradu ima da se kupi dobar sendvic,pljeskavica.....

GoldenLady:
DOKONI UM:
GoldenLady:
Chicken tikka - samo za kuvana jela, svaki dan ih imaju najmanje 5 (ne ukljucujuci meni), tipa sarme, musake, pohovano meso, spanat,punjene paprike, cufte, spagete, djuvec, pilav, itd - pravi HOME MADE MEALS. Bas cesto porucujem rucak kod njih. Jedina mana: 'vojvodjansko' vreme rucka - oko 13h

Chicken tikka :?:
:arrow: Pileća čorba, pileća krilca na žaru + pileća džigerica u slanini
Ta idi...

:) A kada hocu da promenim porucim pikantnu piletinu i pirinac sa jajima iz kineskog zida ;)

ja sam pre za slatkokiselu piletinu i junetinu u sosu od ostriga. mmmmmm, huana pratim od kada je dosao u novi sad, jos od futoske pijace :wink: KINESKI ZID
 
RKF:
Interesu je me gde u Novom Sadu ima da se kupi dobar sendvic , pljeskavica .... a da se postigne ono uvek bitno CENA=KVALITET ?

Ja znam za pleskavicarnicu kod Spensa ... Banjalucki cevap ... Index Maja kod Sajma ...

pps. Nadam se da Novosadjani znaju neko dobro mesto....ili ovo pitanje da prepustim nekim DODJOSIMA poput mene...koji se ne hrane vise kod MAMICE I TATICE :)

Hvala

Ja cu da ti donesem iz Nisa pljesku da vidis sta je... :wink:
 
Pošto vidim da si oduševljen formom a ne suštinom...ajde priznaću da izgleda onako zanimljivo.

Ipak volim da jedem bez pompeznog iznošenja hrane.
Ne volem vatromet i ugašena svetla a upaljene prskalice... kao na svadbi kada stiže mladenačka torta sa sve taktovima :
:arrow: "U boj krenite junaci sviiii...kren'te i ne žal'te život svoj...."

Kakve veze ima text sa budućim zajedničim životom dvoje mladih ljudi :shock: (otprilike ima kao i prskalica i riba :lol: )
 
DOKONI UM:
Pošto vidim da si oduševljen formom a ne suštinom...ajde priznaću da izgleda onako zanimljivo.

Ipak volim da jedem bez pompeznog iznošenja hrane.
Ne volem vatromet i ugašena svetla a upaljene prskalice... kao na svadbi kada stiže mladenačka torta sa sve taktovima :
:arrow: "U boj krenite junaci sviiii...kren'te i ne žal'te život svoj...."

Kakve veze ima text sa budućim zajedničim životom dvoje mladih ljudi :shock: (otprilike ima kao i prskalica i riba :lol: )

Ajde bre , Dokoni ...nije ti valjda krivo , sto ti nisi dobio tako serviranu ribu ! :lol:
Stvarno nema veze prskalice s ribom , ali sta ces kad se tako sluzi ...
Drugacije je kad to dozivis , a drugacije kad vidis na slici
A za svadbenu tortu su svi navikli kako to ide , ali za ribu nismo ... :lol:
A tek kad je stigo desert .... :lol: :lol: :lol:
( bio je vatromet na krovu restorana ) :lol: :lol:
 
SSJ4:
intra:
SSJ4:
Ljudi nema boljeg roshtilja od onog u Banaljuchkom cevapu i Obeliksu ... Pa chak ni u Nishu ...
Ima i Niš svojih momenata, ali ako vas put nanese u Banjaluku da vidite zašto se tako zove ćevap :lol:

Jeo sam cevape i u Banjaluci i u Sarajevu i mogu da kazem da su bili goooooood :D

Sarajevo :?: ŽELjO II :!:
 
proka1:
GoldenLady:
DOKONI UM:
GoldenLady:
Chicken tikka - samo za kuvana jela, svaki dan ih imaju najmanje 5 (ne ukljucujuci meni), tipa sarme, musake, pohovano meso, spanat,punjene paprike, cufte, spagete, djuvec, pilav, itd - pravi HOME MADE MEALS. Bas cesto porucujem rucak kod njih. Jedina mana: 'vojvodjansko' vreme rucka - oko 13h

Chicken tikka :?:
:arrow: Pileća čorba, pileća krilca na žaru + pileća džigerica u slanini
Ta idi...

:) A kada hocu da promenim porucim pikantnu piletinu i pirinac sa jajima iz kineskog zida ;)

ja sam pre za slatkokiselu piletinu i junetinu u sosu od ostriga. mmmmmm, huana pratim od kada je dosao u novi sad, jos od futoske pijace :wink: KINESKI ZID

E ja pogresila :)
Mislila sam na kineskog zmaja..;)
Ali sve je to isto
 
DOKONI UM:
underwater:
IZABELA 1:
SPIKOVANA PLJESKAVICA - BUBBI GRILL
CEVAPI - BANJALUCKI, KOD JEFTE
PIZZA - SEMPRE
RIBA - CARDA AQUA DORIA, SARAN
KINESKA HRANA - KINESKI ZID
CURETINA - ARHIV
SPAGETE - LATERNA
INDEX - MAJA
SENDVIC - MARCELO......

IMA IH JOS, NECES OSTATI GLADAN U SVAKOM SLUCAJU.

kad vec pominjemo kineze, toplo preporucujem "2 stapica' na limanu 2...ugao fruskogorske i bulevara cara lazara

Piletina sa bademima :idea:

preporucujem kineski restoran mali buda, na bulevaru, preko puta dnevnika...
piletina sa sampinjonima, ooodlicna!
 

Back
Top