Gde te stignem, tu ti ...

Мува ме једна мала на послу на сваки начин, и дуго себе нисам ухватио да се правим важан и набијам чежњу, задњи пут као клиња у средњој и сада. Ако ме питаш немам рационално објашњење, све ми казује и указује да треба то да опалим и адио, али нешто ми се неда
 
Мува ме једна мала на послу на сваки начин, и дуго себе нисам ухватио да се правим важан и набијам чежњу, задњи пут као клиња у средњој и сада. Ако ме питаш немам рационално објашњење, све ми казује и указује да треба то да опалим и адио, али нешто ми се неда
A sto da je opaljujes, sta ti je kriva? :zcepanje:
 

Back
Top