Gde sve stajete na putu do Grčke?

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
56.667
Ne mislim na prenoćište mada ukloliko imate neki predlog svakako je dobrodošao već na neka lepa stajališta, oblilaske, prirodne lepote bilo šta zbog čega vam je taj put živopisniji, draži :)

Gde vredi zastati? Prolazi se pored nekih lepota, reka, jezera, planina bilo čega? Makar i na 5 min.

Čula sam za neku vinariju u Velesu, Chateau Sopot, jel bio neko? Takođe i za vinariju Popova kula i Kraljica Marija... Jezero Dorjan...

moonja..

Buduća legenda
Poruka
29.435
Nisam čuo.
Vrv je okej.
Usput ima svašta nešto od tih vinarija.
Stajemo u hotelu Romantik, tako neštox nemam pojma koje je jezerce u pitanju, al ne kupamo se tamo.
Nije bila loša klopa, sad ne znam kako stvari stoje...i debela je hladovina.
Ovo je u MK.

Možda i pre granice posetiti Prohor Pčinjski, nekad je bilo i noćenje moguće, ali ne znam otkako su renovirali.
Dugo nisam bio u GR.

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
41.794
mislim da je to bas kod tog jezera Dorjan :ok:
Ima Romantik na Dojranu i Romantik na jezeru Mladost kod Velesa koje su Alvirovići proslavili skoro kao Predejane :lol: jer su redovni svraćali i reklamirali u SAT patroli.
Ima pečenjara u nekom selu kod Đevđelije gde hvale jagnjetinu.

Što se tiče Grčke kada idem na jonsku obalu stajao sam i spavao u Janjini , lep grčki gradić, ima jezero neku tvrđavu i tako....nisam nešto mnogo istraživao uglavnom gledam da se skljokam posle vožnje i nastavim dalje ujutru.
Metsovo je prilično popularno.

Nekada se stajalo u Džepu dok nije magistrala "umrla" sad na autoputu i nemam favorite. Predejane svratim u povratku iako sada mora da se izađe sa autoputa.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.