Gde su momci za ozbiljne veze?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koliko znam navela sam samo 2 primera i to su samo dva poznanstva samo momci sa kojima sam popila kafu, nisam ništa u detalje pričala o svom ljubavnom životu, ali vidim ti si vidovit izgleda😂
Svi odreda muškarci sa ozbiljnim devojkama su ozbiljni, to je jednostavno, devojke odredjuju pravila od najranijeg detinjstva...e, sad pošto si ti posebna možda baš nemaš sreće...kao ni ovaj što klikće po dugmićima za koja ne zna čemu služe...a lepo mu rekli narani svinje samo to i znaš i ne diraj dugmiće....

Jako tužno što većina kao ti misli da je devojka od 26 godina baba
cuj devojka od 26 godina, devojcica od 50 godina. zena od 26 godina, devojka je mozda do 21 godine mladic od 73 godine. 26 godina ti je neki poslednji voz u realnosti. statisticki gledano tek svaka peta devojka koja predje 30tu bez partnera ce se udati. a ti si tu u tim godinama. I jos malo evo zamisli za godinu dana upoznas lika od 30 godina zabavljate se 2-3 godine, ti imas 30ak godine, i onda njemu ispadne mladji komad od 22 godine i naravno da menja. Mislim vecina muskaraca nece imati neku povezanost sa nekom 10tom ribom po redu, da se odrekne nekog mladjeg modela.

cuj devojka od 26 godina, devojcica od 50 godina. zena od 26 godina, devojka je mozda do 21 godine mladic od 73 godine. 26 godina ti je neki poslednji voz u realnosti. statisticki gledano tek svaka peta devojka koja predje 30tu bez partnera ce se udati. a ti si tu u tim godinama. I jos malo evo zamisli za godinu dana upoznas lika od 30 godina zabavljate se 2-3 godine, ti imas 30ak godine, i onda njemu ispadne mladji komad od 22 godine i naravno da menja. Mislim vecina muskaraca nece imati neku povezanost sa nekom 10tom ribom po redu, da se odrekne nekog mladjeg modela.
22 je blizu 26 kao i 30 sto je blizu.

Ali u tvom svijetu, to je nesto komplikovano :D

Žena ne treba seksom pokušavati da probudi emocije kod muškarca. Samo se ženi mogu emocije probuditi seksom.
Otkud ti takvo razmišljanje?

A zbog tih pretjeranih, besmislenih seksanja je i teže ozbiljnim curama da sretne ozbiljnog momka.
Sve jedan momak zna da ako želi, može biti u vezi sa nekom koju se samo khm-khm.
Yo samo govori kakva au vremena.
mislim zene misle da ako daju vahinu liku on ce ostati pored njih. lol.

😳

aj dobro zamisli imas nekog srednjeg lika simpaticnog koji je zaposlen vredan radan. I sad on ima 26 godina. I sad oce on da se zeni. On gleda neku komsinku nevinu od 18 godina. zene su najlepse u tim godinama. Njega ribe od 26 godina ni ne zanimaju. Zene imaju najvecu vrednost kad su jos mlade. I za njih se otimaju bukvalno sve generacije muskaraca. Zato zene misle da su nesto posebno, a nisu.

Kako u ovom ludom vremenu, gde je brak skroz izgubio na vrednosti, ma kakav brak, veza. Imam osećaj da je sve postalo nekako kratkotrajno i da ljudi ne vole da se obavezuju, da su manje tolerantni, da ne znaju da rešavaju probleme, nego se samo okrenu i odu. Kako onda u takvom vremenu ja, samo jedna od mnogih normalnih, pametnih devojaka, koja već ima 26 godina, završila je fakultet, zaposlila se, koja želi da osnuje porodicu i gradi nešto sa muškarcem, kako da se snađe u tom ludilu? Skoro sam izašla sa jednim dečkom, 2 godine mlađim od mene, dečko od 24 godine ne želi ništa ozbiljno, dečko mojih godina koga sam pre njega upoznala ne želi ni da pomisli na brak i porodicu, kaže još je previše mlad za to, ponaša se nezrelo i ljuti se što ja ne iniciram viđanje, što ja njega ne zovem... Pa kakvi su to muškarci danas, šta se to desilo i gde upoznati onog pravog, a pod time mislim ozbiljnog, zrelog, kog ne moraš učiti šta i kako?
I saglasna sam da je teško, ali teško je naći odgovarajućeg partnera svima, ne samo curi ozbiljnih shvatanja.

Vjerujem da ćeš sresti, ali sad se fokusiraj na svoje hobije i na sebe.
I neozbiljni momak kad sretne curu koja ga oduševljava, može se zacopati i voila.
Pa bi valjalo da se sebi okrenes svakako, saznajno i hedonisticki.
Pamet nije zavrsen fakultet - svako moze zavrsiti. Ne bi to treblo ocekivati od momka.

Sad se trebaš posvetiti i vještinama skladnog oblačenja, friziranja, šminkanja...
Kreni trenirati nešto ako već nisi.
Budimo realni, vizuelni su.

Valjalo bi da je možda preko društva poznanstvo ili preko neke aktivnosti. Sve dostupno je OK, i Tinder itd.
Trebalo bi da sad izlaziš više, jer trebaš da se zezaš, ali ne izlazi zbog momaka.
Opušteno sa momcima, nema žurbe

ta cura od 26 godina sigurno ima par prijatelja koji bi je rado ozenili, tu ima najbolje sanse. Mene iskreno zene ne zanimaju, jedino sto hocu da imam decu, neka vrsta jeftinije surogat opcije. I zenu koju upoznas je potpuni stranac i sad treba joj kao verovati. Jedino ako je iz komsiluka pa se znate godinama, pa onda ok. A ovako ozenis potpunog stranca i naravno da mu ne treba verovati. isto tako i muskarcu. oba pola se znaju bas pretvoriti.

Pa dobro, za 26. godina nisi sretala muškarce i sad ne poznaješ ni jednog, pa tako iskaču slučajni prolaznici neozbiljni....
А зашто баш свака веза мора да буде "озбиљна"? Сретнемо се, лепо проведемо неко време заједно и свако на своју страну. Од неких таквих веза сам стицао и праве пријатељице. Видимо да нисмо за заједнички живот, али очито имамо нешто што нас међусобно привлачи, иначе не бисмо провели ни дан заједно.

А зашто баш свака веза мора да буде "озбиљна"? Сретнетмо се, лепо проведемо неко време заједно и свако на своју страну. Од неких таквих веза сам стицао и праве пријатељице. Видимо да нисмо за заједнички живот, али очито имамо нешто што нас међусобно привлачи, иначе не бисмо провели ни дан заједно.
pa da ti imao snosku par godina za dzabe dok je njoj prolazio bioloski sat, bas lepo, ucinio si zeni uslugu, a verovatno nisi ni planirao nista ozbiljno od pocetka,.

А зашто баш свака веза мора да буде "озбиљна"? Сретнетмо се, лепо проведемо неко време заједно и свако на своју страну. Од неких таквих веза сам стицао и праве пријатељице. Видимо да нисмо за заједнички живот, али очито имамо нешто што нас међусобно привлачи, иначе не бисмо провели ни дан заједно.
To sam i ja htijela reći.

Tako se brusi vještina muvanja, komunikacije sa suprotnim polom.

ta cura od 26 godina sigurno ima par prijatelja koji bi je rado ozenili, tu ima najbolje sanse. Mene iskreno zene ne zanimaju, jedino sto hocu da imam decu, neka vrsta jeftinije surogat opcije. I zenu koju upoznas je potpuni stranac i sad treba joj kao verovati. Jedino ako je iz komsiluka pa se znate godinama, pa onda ok. A ovako ozenis potpunog stranca i naravno da mu ne treba verovati. isto tako i muskarcu. oba pola se znaju bas pretvoriti.
Ma jok, ova je rasla u akademskoj saksiji i sad je tek postala devojka....niko je ne zna i ne zna da je ozbiljna, pa su svi neozbiljni i nisu za vezu....

Нисам спомињао године, пошто је то већ конкретна веза, а ко каже да је и она планирала нешто озбиљно?
pa ti si hteo samo snosku, od pocetka nisi imao nikakve ozbiljne namere u vecini slucajeva i tim zenama je proslo vreme i onda se pitaju kako naci muza posle 30te, a u sustini mogle su da budu sa nekim ko je imao stvarno interese za njih. ja se nisam ozenio najvise iz toga sto eto kao nosonje da zavrse fakultet, jer sam hteo da se udaju. A recimo da je prava kuca, dosao decko da je zeni, ok neces da se udas, a solidan decko, mrs iz kuce dzukelo. to je pravi princip. I tako bi sve sestre bile udate. kakva zenska prava i druge nebuloze.

serijat je zakon, ali zakon. onda ne bi imali ovakve teme na forumu neko bi nikolina i sweet girl vec setale 5 dece sa 16 se udale. I ne bi imale ovih problema. wow ali nisu slobodne a sad su bas slobodne, spavaju sa likovima koje sluze umesto zamena za ruku. jer da ne sluze kao zamena za ruku vec bi bile udate. ta im je vrednost.

Kako u ovom ludom vremenu, gde je brak skroz izgubio na vrednosti, ma kakav brak, veza. Imam osećaj da je sve postalo nekako kratkotrajno i da ljudi ne vole da se obavezuju, da su manje tolerantni, da ne znaju da rešavaju probleme, nego se samo okrenu i odu. Kako onda u takvom vremenu ja, samo jedna od mnogih normalnih, pametnih devojaka, koja već ima 26 godina, završila je fakultet, zaposlila se, koja želi da osnuje porodicu i gradi nešto sa muškarcem, kako da se snađe u tom ludilu? Skoro sam izašla sa jednim dečkom, 2 godine mlađim od mene, dečko od 24 godine ne želi ništa ozbiljno, dečko mojih godina koga sam pre njega upoznala ne želi ni da pomisli na brak i porodicu, kaže još je previše mlad za to, ponaša se nezrelo i ljuti se što ja ne iniciram viđanje, što ja njega ne zovem... Pa kakvi su to muškarci danas, šta se to desilo i gde upoznati onog pravog, a pod time mislim ozbiljnog, zrelog, kog ne moraš učiti šta i kako?

Pa eto, to je tako kako je. Na tebi je kako ćeš sa tim da se nosiš i kako da se prilagodiš. To se drastično promenilo pojavom društvenih mreža.
Toliko ženskih, svakakvih, kakvih god možeš da zamisliš. Gomile slika, izlasci, na plaži u gaćama, eto je mrtva pijana na splavu, na selu sa dedom i babom, u svakoj varijanti je vidiš. Sve dostupne. Samo pošalji zahtev. Pošalji poruku, ne treba ti ni njen broj. Nema veze što ćeš biti jedan u punom džaku vas čiju poruku neće ni pročitati, ti si probao, probaj nekoj drugoj možda ti odgovori. Možda ti pošalje golu sliku. Budi uporan! Pa tako i one same kažu. Šta ima veze, vidi sve te silne likove, kače slike i snimke sa gomilom riba, što on može a ti ne možeš. I tako u krug. U celoj priči "vajde" samo muškarci koji imaju para i atraktivne ženske. Oni jedini dobijaju šta hoće. Ostali su posmatrači.
Tako da, nemoj se nadati da će biti šta bolje. Biće gore. Čas posla dođeš do četrdesete i to je to. Kraj života.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back