Gde su momci za ozbiljne veze?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li je vreme ludo uglavnom u tome što fali „normalnih, zrelih muškaraca“, ili je pre svega ludo zbog životnih uslova?

Jer, manjak prilagođenosti nenormalnim okolnostima govori u prilog normalnosti date osobe... i suprotno: dobra prilagođenost ludom vremenu govori da tu nešto fali.
Naravno da je ludo zbog uslova, zbog ovih koji nam diktiraju šta je normalno, a šta ne, pa sve što je nekada bilo sramota je sada postalo normalno

Kako u ovom ludom vremenu, gde je brak skroz izgubio na vrednosti, ma kakav brak, veza. Imam osećaj da je sve postalo nekako kratkotrajno i da ljudi ne vole da se obavezuju, da su manje tolerantni, da ne znaju da rešavaju probleme, nego se samo okrenu i odu. Kako onda u takvom vremenu ja, samo jedna od mnogih normalnih, pametnih devojaka, koja već ima 26 godina, završila je fakultet, zaposlila se, koja želi da osnuje porodicu i gradi nešto sa muškarcem, kako da se snađe u tom ludilu? Skoro sam izašla sa jednim dečkom, 2 godine mlađim od mene, dečko od 24 godine ne želi ništa ozbiljno, dečko mojih godina koga sam pre njega upoznala ne želi ni da pomisli na brak i porodicu, kaže još je previše mlad za to, ponaša se nezrelo i ljuti se što ja ne iniciram viđanje, što ja njega ne zovem... Pa kakvi su to muškarci danas, šta se to desilo i gde upoznati onog pravog, a pod time mislim ozbiljnog, zrelog, kog ne moraš učiti šta i kako?
Ja se pitam suprotno, gde su devojke za ozbiljne veze? Imam 27 godina, stalno upoznajem neke koje samo hoce zabavu a poznajem mnogo muskaraca koji hoce ozbiljnu vezu. Tako da ni meni nije jasno sta se desava.

Ma svakako, nema ništa gore od "daj šta daš", to samo vodi u propast
sto vise budes cekaal daj sta das sa 26 godina je daleko bolja opcija nego daj sta das 36 godina. Probere se ono sto valja. Nadjes priblizno simpaticnog momka ne mora da bude super seksi. Gledam ja moje sestre sa 20ak godina su imale bukvalno ekstra ponude da se udaju. Sad sa 30+ mile stolar je dobra opcija. Ja imam 35 godine ribe starije od 30 godina objektvno ni ne razmatram.

Kako u ovom ludom vremenu, gde je brak skroz izgubio na vrednosti, ma kakav brak, veza. Imam osećaj da je sve postalo nekako kratkotrajno i da ljudi ne vole da se obavezuju, da su manje tolerantni, da ne znaju da rešavaju probleme, nego se samo okrenu i odu. Kako onda u takvom vremenu ja, samo jedna od mnogih normalnih, pametnih devojaka, koja već ima 26 godina, završila je fakultet, zaposlila se, koja želi da osnuje porodicu i gradi nešto sa muškarcem, kako da se snađe u tom ludilu? Skoro sam izašla sa jednim dečkom, 2 godine mlađim od mene, dečko od 24 godine ne želi ništa ozbiljno, dečko mojih godina koga sam pre njega upoznala ne želi ni da pomisli na brak i porodicu, kaže još je previše mlad za to, ponaša se nezrelo i ljuti se što ja ne iniciram viđanje, što ja njega ne zovem... Pa kakvi su to muškarci danas, šta se to desilo i gde upoznati onog pravog, a pod time mislim ozbiljnog, zrelog, kog ne moraš učiti šta i kako?
Moja zena misli da mladji nisu ni za sta.

Eto vidis tu je bas problem jer si izasla sa deckom mladjim od tebe 2 godine i nadala se necemu,a onda si izasla sa deckom tvojih godina i opet si se nadala necemu.Od toga nema nista budi sigurna u to.

Treba da nadjes decka koji je od tebe stariji 5 godina,(moze 1 godina gore ili dole) Momci kada predju 30-tu godinu vec pocinju ozbiljno da razmisljaju o braku.

Dobro bi bilo da taj decko ima vec zavrsen fakultet i da je poceo vec negde da radi jer onda ima ozbiljnije shvatanje o zivotu a samim tim ste i na istom intelektualnom nivou i bolje mozete da se razumete.Sto se tebe tice ti bi trebala da malo spustis neke kriterijume ako vec imas i ponasas se normalno i opusteno,i da ni slucajno posle 2-3 vasa vidjenja ne insistiras na brak,to mozes da probas tek posle 6 meseci najmanje ako procenis da mozes to da ga pitas..

Minimum sest meseci da se zeza s muskarcem za kojeg ne zna da li ce ikada pristati na brak?
Tako sam isto i moju cerku savetovao za 6 meseci .Ali ona mi kaze da je to isuvise malo da je potrebno da prodje najmanje 2 godine da bi se videlo da li moze sa nekim da stupi u brak jer to nije mala stvar da sa nekim provedes ceo zivot.

Moje misljenje je da ne treba ni preterano odugovlaciti jer vreme brzo prolazi,ali danasnja omladina zna dobro da se pretvara, dok su neki i direktni i posteno ti kazu kakvo misljenje imaju.

Момци су млади и свесни су да би било паметно да још мало упознају живот како би, кад дође време, могли да заснују стабилну породицу.

Њихово време за брак и породицу још увек није дошло, али ће доћи, и мислим да би требало да поштујеш њихову искреност према теби и њихову одлуку да стекну још више животног искуства пре него што заснују озбиљну везу која ће прећи у брак и породицу.

Један је млађи од тебе, а други твојих година. Мушкарци имају далеко више времена од жена, тако да им није проблем да сачекају и раде на себи и стичу животно искуство.

Сигуран сам да ће боље одабрати своју партнерку у 33, 35. или 37. години, него у 24.

Možda je, možda neke moje mane nešto koče u celoj priči, ali što se tiče tipa muškaraca koji me privlače, sigurna sam da to nije problem, nego nešto što se danas teško pronalazi i što se shvata kao "previsok standard", a baš je tužno što smo došli do toga da se vernost, dobar smisao za humor, iskrenost, tolerancija, podrška i muževnost shvataju kao neki previsok standard
Ovde si navela nekoliko osobina koje"nisu nista posebno", po tebi ali-da se sve to sklopi bas u jednoj osobi-nije nemoguce ali-tesko! Ako je osoba previse"muzevna", previse macho tip-obicno nije bas ultra veran. Na primer. Takav menja zene kao carape a tako ih i tretiira. A zene se loze na takve i onda-se razocarajju. Iz cele price zakljucujem tojest sticem utisak-mozda i pogresno- da si malo probirljiva. Pa na svakom vidis neku manu. Mozda i gresim?

Tako sam isto i moju cerku savetovao za 6 meseci .Ali ona mi kaze da je to isuvise malo da je potrebno da prodje najmanje 2 godine da bi se videlo da li moze sa nekim da stupi u brak jer to nije mala stvar da sa nekim provedes ceo zivot.

Moje misljenje je da ne treba ni preterano odugovlaciti jer vreme brzo prolazi,ali danasnja omladina zna dobro da se pretvara, dok su neki i direktni i posteno ti kazu kakvo misljenje imaju.
zato je seks pre braka pogresan. Ovako lik ako nema ozbiljne namere nece ni da se zabavlja sa devojkom.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back