Gde su ljudi sa Krstarice?

R.Reventlov

Aktivan član
Poruka
1.531
Kako je moguće da ima toliko posetilaca a da teme stoje sa nula ili veoma malo odgovora.
Има и занимљивих и корисних, поучних тема на којима се људи сити испричају, воде конструктивне полемике и размењују знања и искуства, што је и циљ форума.
Ево, рецимо овде: https://forum.krstarica.com/threads/kaladont-naziva-filmova.770315/unread

Duki Lu

Elita
Poruka
24.257

yioim

Buduća legenda
Poruka
36.740
Ne, to su ljudi koji su bili aktivni i dali veliki doprinos forumu a sada ih nema ovde.
Gde su?
u zasluzenoj penziji :D

svako ima razloge licne prirode zasto je ovde i zasto je na "off" neki se vrate neki ne...
cinjenica je da bas puno ljudi samo iscitava sta se desava ali sa "pojedinim oblicima zivota" ne zele da imaju komunikaciju.

Duki Lu

Elita
Poruka
24.257
u zasluzenoj penziji :D

svako ima razloge licne prirode zasto je ovde i zasto je na "off" neki se vrate neki ne...
cinjenica je da bas puno ljudi samo iscitava sta se desava ali sa "pojedinim oblicima zivota" ne zele da imaju komunikaciju.
Verovatno si u pravu.
Evo na primer ja, ne bih mogla samo čitati Mitine teme da ne odreagujem :ztongue:

Duki Lu

Elita
Poruka
24.257
ja ttenutno na ignor listi imam 15likova ili klonova... tako da svoje slobodno vreme posvecujem ljudima sa kojima mi je prijatno i zabavno.

Zavrsio sam svoje "ratovanje" sa amebama :)
Što se ti Ignore opcije, počela sam da je koristim.
Ne mogu, brate, čitati postove duge ko ponjave u kojima se ne kaže ništa ali se ispljuvaju žene, Srbija, Srbi..
I još nekoliko sličnih
Ali ih imam bez upotrebe opcije, može i tako : )

Sven Sven

Domaćin
Poruka
4.079
...ma to je birački popis...:)
Ne, to su ljudi koji su bili aktivni i dali veliki doprinos forumu a sada ih nema ovde.
Gde su?
Nadam se da se nitko neće naći povrijeđen.
Isprika, izvinjenje ako jest.
Statistički podaci mogu biti "tiha jeza".
Ljudi su ime i djelo.
Statistika ...znanstvena disciplina. Hladna i bez osjećaja.
Htio sam biti duhovit, žao mi je što nisam.

Duki Lu

Elita
Poruka
24.257
evo recimo @elektrika

ja sam obozavao da se svadjam sa njom ali takodje i u pp da sve resimo ko ljudi.
Da, i ja sam više puta raspravljala sa njom, ali sam i podržala njene stavove koji su mi bliski.
Tako se ophodim prema svima, bez obzira na rasprave, uvek podržim post koji mi se dopadne. Nisam zlopamtilo.
Bez obzira na forumske stavove, na način kako izložim misli, NIKADA ne rešavam situacije privatnim porukama, niti koristim pp.

Možda moji postovi ponekada deluju grubi, ali nemam zlu nameru i mirno spavam.

zx16

Veoma poznat
Poruka
11.600
Генерално, форуму су били актуелни у првој декади овог века а онда су лагано почели да губе интересовање публике.
Оно што је, по мени, важно изменио се и менталитет.
Мени је у тој првој декади био најбољи форум Rapid Serbia и Еlitesecurity. Они су били више уско стручни и право место за размену информација. Први је давно угашен а други тавори.
Крстарица живи али на нивоу фарме и парова или copy/paste тема.
Мало је овде садржаја за људе жељне нечег новог и зато је овде све мање просвећених форумаша.
Ја сам имао паузу од неких 3-4 године због избора тема и нивоа комуникације.
Опет долазим до засићења и озбиљно размишљам да овај форум дефинитивно напустим јер је мало тога што ми је овде привлачно.
Посебна је прича више него очајна модерација.
Једноставно речено, време форума пролази.

Mimi-95

Iskusan
Poruka
5.352
Dobro mjesto za zabavu, ponešto se i nauči, šta znam. Jedino mi se ne sviđa ovo presvlačenje naloga, realno ni 50 ljudi ne drži forum.
Стварно мислите да има толико клон налога?
evo recimo @elektrika

ja sam obozavao da se svadjam sa njom ali takodje i u pp da sve resimo ko ljudi.
Nepojmljivo je da se sa svakim slozimo po svim pitanjima ali nacin na koji diakutujemo je kljucan.

Kada sam se svadjao sa "muskarcima" u pp ni m od muskaraca.
Onda je pojavila predivna "ignore" opcija i sad moze da se diskutuje lepo a i posvadja :mrgreen:
Мени је игнор безвезе.Ево,нас двојица се повремено свађамо к'о људи.

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.