Evropski fanatik
Aktivan član
- Poruka
- 1.519
preCednik nam je 5 maja rekao da će kroz 10-tak dana se znati sve oko izbora, šta je zapelo pa nam se ne oglašava u tom slučaju?
Da ga ne žulja prepuna Slavija koju dobija za 3 dana.
Ja njemu bas verujem, cudi me da je slagao, to bas ne liči na njega...
Da ga ne žulja prepuna Slavija koju dobija za 3 dana.
Ja njemu bas verujem, cudi me da je slagao, to bas ne liči na njega...

