Где сте жути? Имате ли чиме да одбраните дела ваших изабраника?

Nisi shvatio. Ja referiram, na retoriku predstavnika, jednog režima, dok on čini vlast
To ok ,ali rekao bih da su gori od njih 100 puta ,gledao sam ja skupstine 80-tih ,tad su ljudi razmisljali svojoj glavom jer nisu bili optereceni da glasaju kako im kaze partija jer su svi bili jedna partija dok danas je poslanik robot ,glasacka masina ,ne znam cemu uopste sluze rasprave kad ce iz iste partije uvek isto da glasaju.
 
To ok ,ali rekao bih da su gori od njih 100 puta ,gledao sam ja skupstine 80-tih ,tad su ljudi razmisljali svojoj glavom jer nisu bili optereceni da glasaju kako im kaze partija jer su svi bili jedna partija dok danas je poslanik robot ,glasacka masina ,ne znam cemu uopste sluze rasprave kad ce iz iste partije uvek isto da glasaju.

Ti koji su razmišljali svojom, glavom pritom ne krijući to, u "zlatno" doba komunizma su ubrzo bili ekskomunicirani i izolovani. Kako su nekad izbori i skupštine bili provizorijum sada su još više, u "demokratskom" poretku. Što se tiče komunista, oni su trošili budućnost zarad kulta ličnosti i omogućili šiptarima da izvrše genocid srba na KiM. Ali tema je o drugom, pa nebi dalje o tome ...
 
Ti koji su razmišljali svojom, glavom pritom ne krijući to, u "zlatno" doba komunizma su ubrzo bili ekskomunicirani i izolovani. Kako su nekad izbori i skupštine bili provizorijum sada su još više, u "demokratskom" poretku. Što se tiče komunista, oni su trošili budućnost zarad kulta ličnosti i omogućili šiptarima da izvrše genocid srba na KiM. Ali tema je o drugom, pa nebi dalje o tome ...
Ne slazem se ,Srbi su najbolje ziveli na kosovu bas za vreme SFRJ a ti kazem kao neko ko je imao stan u centru pristine tj moj cale.Za vreme SFRJ albanski nacionalizam je drzan u nekim normalnim okvirima ,cim su videli da drzava slabi ,,pri tom mislim na Srbiju 90-tih krenuli su sa onim sto su uvek hteli ali za vreme SFRJ nisu mogli.
 
Жути су се изгледа завукли у мишије рупе! Нема их на форуму да хвале лик и дело свог вође Бориса Тадића! Имали неки да укрсти политичке аргументе на Крстарици?

Evo da ti ja kazem: nisam ni zuti ni crveni ni crni...

Mozete vi pricati sta hocete, drecati koliko hocete, lagati koliko zelite......ali taj Tadic koji je svima kriv JE UCINIO ZA SRBIJU NAJVISE STO JE MOGAO!

Niko drugi, ali bas niko, ni sam Andjeo Gavrilo da dodje na celo Srbije nece moci bolje...

Zasto? Zato sto je SLOBIODAN MILOSEVIC UNISTIO SRBIJU, ZAKUCAO JE U ZEMLJU, ISCRPEO SVE STO SE MOGLO IZ NJE I OSTAVIO SAMO PRAZNU LJUSKU...

I OGROMNE DUGOVE....

A moralo se ziveti i dalje.....Zato su se rasprodavale stavri...DA BI MOGLI DA JEDETE....

Niko drugi ko dodje iza tadica nece moci biti bolji.

Ali ce moci biti gori.

I BICE GORI!

MNOGO!

BILO KO DA JE!

 
Evo da ti ja kazem: nisam ni zuti ni crveni ni crni...

Mozete vi pricati sta hocete, drecati koliko hocete, lagati koliko zelite......ali taj Tadic koji je svima kriv JE UCINIO ZA SRBIJU NAJVISE STO JE MOGAO!

Niko drugi, ali bas niko, ni sam Andjeo Gavrilo da dodje na celo Srbije nece moci bolje...

Zasto zato sto je Tadicev predhodni, SLOBIODAN MILOSEVIC UNISTIO SRBIJU, ZAKUCAO JE U ZEMLJU, ISCRPEO SVE STO SE MOGLO IZ NJE I OSTAVIO SAMO PRAZNU LJUSKU...

I OGROMNE DUGOVE....

A moralo se ziveti i dalje.....Zato su se rasprodavale stavri...DA BI MOGLI DA JEDETE....

Niko drugi ko dodje iza tadica nece moci biti bolji.

Ali ce moci biti gori.

I BICE GORI!

MNOGO!

BILO KO DA JE!


Da je ne lupaj ,tad je imalo i te kako sta da se jede a sad nema .

Evo ti samo 1 primer


Broj mlecnih krava u Srbiji
1989. 938.000
2000. 817.000
2005. 720.000
2006. 624.000
2009. 584.000
2010. 468.000


Dug 2000 godine 9.5 milijardi $ a sad 32 milijarde $
 
Ne slazem se ,Srbi su najbolje ziveli na kosovu bas za vreme SFRJ a ti kazem kao neko ko je imao stan u centru pristine tj moj cale.Za vreme SFRJ albanski nacionalizam je drzan u nekim normalnim okvirima ,cim su videli da drzava slabi ,,pri tom mislim na Srbiju 90-tih krenuli su sa onim sto su uvek hteli ali za vreme SFRJ nisu mogli.

Moj otac je rodom iz Peći i sećam se kako mi je baba pričala, da srbi nisu smeli da izađu iz kuća posle pada mraka. Plan Tita i šiptara i nije bio da oni naprave definitivno sranje u SFRJ, nego da se stvore pretpostavke za to. I to su šiptari uz pomoć SAD i njene cionističke vlade kasnije i učinili. Osim toga tražili su "republjik" u nasilnim demonstracijama 1981 godine. Toliko
 
Moj otac je rodom iz Peći i sećam se kako mi je baba pričala, da srbi nisu smeli da izađu iz kuća posle pada mraka. Plan Tita i šiptara i nije bio da oni naprave definitivno sranje u SFRJ, nego da se stvore pretpostavke za to. I to su šiptari uz pomoć SAD i njene cionističke vlade kasnije i učinili. Toliko

Eto u kakvo zemlji lazi zivimo i zato ne volim Srbiju danas.Isao sam svako leto u Pristinu za raspust na po 15-20 dana,nikad nisam imao ni jednu neprijatnost ali bukvalno nikad Znaci sam kao klinac sam jos isao vozom do kosovske mitrovice a onda busom do pristine ,zar bi me moji pustali da idem sam da je tako kao sto ti pricas?
 
Da je ne lupaj ,tad je imalo i te kako sta da se jede a sad nema .

Evo ti samo 1 primer


Broj mlecnih krava u Srbiji
1989. 938.000
2000. 817.000
2005. 720.000
2006. 624.000
2009. 584.000
2010. 468.000


Dug 2000 godine 9.5 milijardi $ a sad 32 milijarde $

nisam znao da se jedu mlecne kravez:D,
 
Eto u kakvo zemlji lazi zivimo i zato ne volim Srbiju danas.Isao sam svako leto u Pristinu za raspust na po 15-20 dana,nikad nisam imao ni jednu neprijatnost ali bukvalno nikad Znaci sam kao klinac sam jos isao vozom do kosovske mitrovice a onda busom do pristine ,zar bi me moji pustali da idem sam da je tako kao sto ti pricas?

Ja odlično znam da su najodgovorniji za tragediju srba na KiM , Tito i njegovo okruženje,a ti samo nastavi da živiš u nezananju. Dobro se zna da su srbi bili maltretirani, ubijani proterivani od strane šiptara, pogotovo od 1974 do 1988. To što si išao na rspust ništa ne znači, trebalo je živeti tamo . Bujrum
 
Da je ne lupaj ,tad je imalo i te kako sta da se jede a sad nema .

Evo ti samo 1 primer


Broj mlecnih krava u Srbiji
1989. 938.000
2000. 817.000
2005. 720.000
2006. 624.000
2009. 584.000
2010. 468.000


Dug 2000 godine 9.5 milijardi $ a sad 32 milijarde $

TAD je imalo i TADA JE POJEDENO...

I VISE NISTA NIJE OSTALO KAD JE TADIC STIGAO!

Pa je morao da rasprodaje stvari da bi se jelo.....

O jeeee....kako nista ne kapirate...!
 
nisam znao da se jedu mlecne kravez:D,

Оне дају млеко,али се све више шаљу у кланице ,јер је еуропска власт створила такав амбијент да се не исплати држати краве за мужу.
Ове године ће бити за око 50% мање грла намењених мужи, а за две или три године питање ја да ли ће их уопште бити.

Веома смо се приближили моменту кад ће пући систем. И мени је врло драго због тога, да би се коначно прекинула агонија и пропаст свих нас који не желимо да будемо део лудила и безумља.
 
TAD je imalo i TADA JE POJEDENO...

I VISE NISTA NIJE OSTALO KAD JE TADIC STIGAO!

Pa je morao da rasprodaje stvari da bi se jelo.....

O jeeee....kako nista ne kapirate...!
Ti si deko slep ili treba da ti se ponovi ili mozda zumira :D


1989. 938.000
2000. 817.000
2005. 720.000
2006. 624.000
2009. 584.000
2010. 468.000


Za vreme Slobe broj Krava pao za 120 000 ,za vreme Tadica 350 000.Jel si stvarno toliko glup ili se pravis???
 
Da je ne lupaj ,tad je imalo i te kako sta da se jede a sad nema .

Evo ti samo 1 primer


Broj mlecnih krava u Srbiji
1989. 938.000
2000. 817.000
2005. 720.000
2006. 624.000
2009. 584.000
2010. 468.000


Dug 2000 godine 9.5 milijardi $ a sad 32 milijarde $

Vidi ovako da ti objasnim za krave sta se desilo:

u Srbiji se PROMENUO SISTEM.

Ranije je bio socijalizam gde je postojalo PRELIVANJE DOHOTKA i drzava je pokrivala sve sto je trebalo....

Kada je stigao kapitalizam - drzava vise ne moze da pokriva NERENTABILNE PROIZVODNJE KAO NEKAD, a jedna od takvih proizvodnji je pojoprivreda i izmedju ostalog i krave...

Srpski seljak ima 1, 2 ili 3 krave i hoce da bude RENTABILAN.........A NE MOZE.....

Mora imati MINIMUM 50 krava da bi BIO RENTABILAN..

Ali, to jos NE DOPIRE DO SVESTI...

Seljak srpski hoce da ima pola hektara malina i da od toga zivi godinu dana....A NE MOZE TAKO, mora da ima NAJMANJE 20 hektara !

Znaci, poljoprivredu treba PRESTROJITI NA VELIKU PROIZVODNJU...

Sve dok to seljaci ne shvate i ne prihvate - SVE ce se smanjivati!

I nije tom kriv Tadic iako verovatno negde ima i njegove krivice koja ipak nije presudna.
 
Vidi ovako da ti objasnim za krave sta se desilo:

u Srbiji se PROMENUO SISTEM.


Ranije je bio socijalizam gde je postojalo PRELIVANJE DOHOTKA i drzava je pokrivala sve sto je trebalo....

Kada je stigao kapitalizam - drzava vise ne moze da pokriva NERENTABILNE PROIZVODNJE KAO NEKAD, a jedna od takvih proizvodnji je pojoprivreda i izmedju ostalog i krave...

Srpski seljak ima 1, 2 ili 3 krave i hoce da bude RENTABILAN.........A NE MOZE.....

Mora imati MINIMUM 50 krava da bi BIO RENTABILAN..

Ali, to jos NE DOPIRE DO SVESTI...

Seljak srpski hoce da ima pola hektara malina i da od toga zivi godinu dana....A NE MOZE TAKO, mora da ima NAJMANJE 20 hektara !

Znaci, poljoprivredu treba PRESTROJITI NA VELIKU PROIZVODNJU...

Sve dok to seljaci ne shvate i ne prihvate - SVE ce se smanjivati!

I nije tom kriv Tadic iako verovatno negde ima i njegove krivice koja ipak nije presudna.
Ovo je bilo vrlo edukativno! :klap::klap::klap:Narocito kravama,pre slanja siptarima na Kosovo,treba im objasniti da je kriv sistem sto menjaju lokaciju. z:shock:
 
Evo da ti ja kazem: nisam ni zuti ni crveni ni crni...

Mozete vi pricati sta hocete, drecati koliko hocete, lagati koliko zelite......ali taj Tadic koji je svima kriv JE UCINIO ZA SRBIJU NAJVISE STO JE MOGAO!

Niko drugi, ali bas niko, ni sam Andjeo Gavrilo da dodje na celo Srbije nece moci bolje...

Zasto? Zato sto je SLOBIODAN MILOSEVIC UNISTIO SRBIJU, ZAKUCAO JE U ZEMLJU, ISCRPEO SVE STO SE MOGLO IZ NJE I OSTAVIO SAMO PRAZNU LJUSKU...

I OGROMNE DUGOVE....

A moralo se ziveti i dalje.....Zato su se rasprodavale stavri...DA BI MOGLI DA JEDETE....

Niko drugi ko dodje iza tadica nece moci biti bolji.

Ali ce moci biti gori.

I BICE GORI!

MNOGO!

BILO KO DA JE!


Ovo nije istina...ovo je kao ono sto su nekada govorili titoisti...
Naravno da ce biti bolje i drugacije ukoliko glasamo za DSS:heart::)
 
Jel? z:shock:
A sta je to ona uradila? z:shock:
Meni je sva ogavna i voditeljka,a tek Trivanka :zroll:

Toliko je lupetala u
jalovom nastojanju da stranku "ulepša"
i odbrani evidentne promašaje vlasti,da je to
bilo degutantno za slušanje.....
A,već voditeljka...!?
Ona je "biser" srpskog TV novinarstva.
O toj uspijuši se već sve zna od ranije...!
 

Back
Top